www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Azrin koncertT?!?!?!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Biste li došli na veliki koncert Azre, kad bi se opet okupili?
svakako
66%
 66%  [ 4 ]
vjerojatno
0%
 0%  [ 0 ]
moda
16%
 16%  [ 1 ]
ne
16%
 16%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 6

Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Azrin koncertT?!?!?! Na vrh strane Na dno strane

Ni val retromanije, na čelu s okupljanjem Bijeloga dugmeta, nije potaknuo želju kod Johnnyja Štulića da okupi Azru te pogladi srca i uši onih kojima je njihova glazba bila bliža od Bregovićeve.

"Mogao bih vam reći: 'I tata bi sine...', ali to nije ono što osjećam. Retromanija može biti neka moda, ali nije nikakav razlog da se Azra ponovno okupi", kazao je Johnny u razgovoru za Večernji list.

Ponovna okupljanja bendova nisu natjecanje i njega ne zanimaju potezi drugih te kaže da "Azra nije poklopac drugim loncima".

Štulić također demantira informacije kako su mu pojedini menadžeri nudili i 100.000 eura za jedan nastup, štoviše, kaže kako mu nitko ništa konkretno nije ni nudio.

"To su samo priče za koje sam i ja čuo, od kojih nije bilo ništa. Znam da uvijek gdje ima dima, ima i vatre, ali tu je bilo već toliko raznih dimova da se vatra nigdje ne vidi", kaže.

A na pitanje bi li nakon dobre ponude bilo ikakvih šansi da ponovno okupi Azru, filozofski je odgovorio kako čovjek nikad ne zna što bi napravio dok se u određenoj situaciji ne nađe. Ipak, pita se: "Ako nisam pristajao dosad, zašto bih sada? Kad je čovjek mlad, ima što i pokazati, a zašto bi poslije?"

Motivacija mu nije čak ni mogućnost da napuni Dinamov ili bilo koji drugi stadion jer mu stadioni nikad nisu bili dragi, a i po njemu je upitno bi li Azra danas mogla napuniti stadion. A, čak i da je siguran da bi, to ga ne bi privlačilo jer više voli nastupe u manjim prostorima. Početkom 80-ih odbio je nastupiti i na zagrebačkom i na beogradskom hipodromu, a stadionsku svirku osobito ne smatra nekim postignućem danas kad stadione puni Dino Merlin.

"Napuniti stadion nije mi bio, dakle, nikakav štos ni tada, a kamoli sada. Ali i ne može se ići na stadion kao k... u jagode. To je kao ići protiv Brazilaca, a 15 godina nisi šutnuo loptu", objašnjava Johnny.

U razgovoru je opovrgnuo i teorije o tome zašto se ne vraća u Hrvatsku; od toga da time produljuje mit o samome sebi preko priče da je pustinjak koji prezire sve što dolazi iz ovih krajeva do toga da je frustriran jer je ostario i izgubio kosu.

"Ma, to su čiste gluposti... Svako mi stavlja u usta ili nagađa ono što njemu odgovara. A zašto bih ja to dolazio demantirati? Mogu samo napraviti još veću glupost. Što radiš kada si do guše u močvari? Miruješ da što dulje opstaneš jer ćeš inače odmah potonuti. Kud bih ja stigao da idem objašnjavati kako mi lijevo uho nije veće od desnoga?"



_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je malo previse lesinarenja... Rolling Eyes

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom neće se okupiti, barem ne zasad.ali moras priznati da je bijelo dugme napravilo ogroman BOOOOOM. Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno... Bum... Nagrabili se para po principu "uzmi i bezi"... Bojim se da se to ne svidi ostalim bivsim bendovima i krenu po tom principu...
A Dzoni je previse nadrkan da ista uradi po tom pitanju...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da on fura svoj fazon i nije mu samo da raji otme pareee, ima on malo i obraza.

_________________


 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa slušaj, brega nije glup.boli njega neka stvar. ali nebi svi napravili isto na njegovom mjestu.po meni je dzoni propao, ostala je samo njegova muzika..... Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Bigi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 116
Mesto: BELFAST

ireland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ljudi stvar je u tome što su brega, islamovic, bebek i ekipa održali te koncerte samo zbog jedne stvari a to su pare... ako se azra bude vracala to sigurno nece bit zbog para... eto vidite i pink floyd se opet okupio ali ne zbog novaca nego u dobrotvorne svrhe a to se cijeni...

_________________
No Sikiriki...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jednog tipa koji je vidio par Azrinih koncerata uzivo i odmah vam mogu reci da bilo kakva copy-paste Dugmetarska ideja o tri velika koncerrta Azre na tri velika stadiona je - Rolling Eyes Sad

Azru sam gledao u malim prostorima vise puta (Kulusic, Lapidarij...) te u Domu Sportova. To je bio band za male prostore, nekako su se gubili pred masom i to nekak nije bilo isto...

Dakle - Azra i stadioni - NO NO NO !!! Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

islabi volim hjihove pesme slusati Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
zvekica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 36

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda, al tesko ce se okupiti....
 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzoni je rekao da nikada vise nece nastupiti. Zbog svojih principa je i otisao u inostranstvo.Mada,uvijek postoji nada da ce se predomisliti i odluciti odrzati oprostajni koncert,ali i to tek kad se "situacija promijeni na ovim prostorima".

_________________
SK
 
imaginelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 24
Mesto: Beograd

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba biti dovoljno mator pa reci: Bio sam na koncertu Azre! (privilegija matorih)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Azrin koncertT?!?!?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon