www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

analogna ili digitalna fotografija?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
devlaue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 6:28 pm    Naslov poruke: analogna ili digitalna fotografija? Na vrh strane Na dno strane

Sta je po vama veca umetnost analogna ili digitalna fotografija?


_________________
Smile
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek se moze diskutovati o tome koja ce fotografija prevladati: analogna ili digitalna. Medjutim, pala je jedna zrtva digitalne fotografije: kucna foto-laboratorija. Ni do sada njihova rasprostranjenost nije bila velika, zbog prostora koji zahtevaju, medjutim, danas kada su compjuter i stampac prakticno sve sto treba da ima onaj ko sam svoje slike hoce da proizvodi, tesko da vidim nekoga ko bi pravio mracnu komoru i muckao hemikalije. Ipak, ako ste "alergicni" na compjuter, ne razmisljajte o digitalnoj fotografiji dok taj problem ne resite, bilo uslugom sa strane, bilo sopstvenim angazmanom...

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
mhohkr1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Re: analogna ili digitalna fotografija? Na vrh strane Na dno strane

devlaue je napisao/la sledeće:
Sta je po vama veca umetnost analogna ili digitalna fotografija?


stvar nije u tehniki nego u fotografu
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako. Što bi Njegoš rekao: 'Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka'

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam shta je veca umetnost, ali je sasvim izvesno da je buducnost u digitalnoj fotografiji. naravno ne sluchajno vec zbog mnogih prednosti u odnosu na analognu.
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 26, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa umetnicka fotografija se radi i u jednoj i u drugoj varijanti, tako da stvarno ne znam. Mislim da je kvalitet i dalje na strani analogne.
Pozdrav!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se bavim digitalnom i sve vise ona preovladava... Umjetnicka? Kao sto sau vec rekli, to zavisi od autora a ne od analgnih ili digitalnih fotki... Sve u svemu prije par godina je analogna bila vise umjetnicka jer za razliku od digitalne nije mogla da se mjenja, tj. da se vrse nikakve korekcije tako da je bilo "Sto slikas to i ispadne" medjutim danas se cak i nalaogne fotografije mogu obradjivati u studijima za fotografiju a uskoro ce se to moci raditi i kod kuce mada neznam oce li biti potrebe za time jer kao sto rekoh digitalna fotografija sve vise preovladava jer je znatno laksa i jeftinija...
 
master037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Digitalna naravno,
Za analognu ti treba talenat, a za digitalnu pored sveta toga i znanje, strpljenje...

_________________
Love rulles
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Digitalna fotografija je po meni veca umetnost. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

digitalna, analogna ne moze ni da joj se priblizi
 
Namestaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Sep 2005
Poruke: 9

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 6:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije vazo ako nemas pojma kako da se izrazis. Pojam je sta ces da kazes. Moze i sa obicnom olovkom. Sve zavisi sta hoces. Lepe slike su ilustracija i to bi trebalo da imamo poseban forum samo za to i za tapete. Ako imas lovu kupi digi jer bice ti lakse da razvijas.
Ako ti rokne nesto slucajno is duse, uhvati se za hemijsku i zabelezi pojam.

_________________
Menjam Tastu za mladju lezbejku uz nervnu dopunu i plasticnu penziju.
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene je veca umjetnost analogna
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> analogna ili digitalna fotografija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon