www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tamara i njenih 1000 postova! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Tamara i njenih 1000 postova! :) Na vrh strane Na dno strane

Eh pa svaka ti cast, stigla si do tisuce poruke, a nisam ni sumnjao da ces to ubrzo postici! Wink

Vidim da si bas resila da me preteknes, i neka ti je sa srecom a i necu nimalo da se bunim ako to postignes, vec cu se radovati s tobom! Wink

Samo ti tako nastavi, budi dnevno sa nama, druzi se kao i do sada, iako nekad umes da budes otrovna, ali to te cini simpaticnom! Wink

Devojce, samo ti uzivaj i furaj svoj fazon i sigurno ces mnogo da postignes....

Hvala na lepom druzenju! Wink








 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama. Svaka cast i sve najbolje Very Happy

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srdacne cestitke i od mene ... puno srece u daljem radu

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej bwe Tamarice svaka ti cast, za prvu hiljadarku. Sa tobom je druzenje ovde prava uzivancija! Ostani i dalje takva...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a gde je moja cestitka?Ja sam mislila da sam je juce upisala a nje nema..pa tamara svaka cast i samo napred Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I od mene sve cestitke i nnek je sa srecom ta prva ljadarka. Nadam se da je sad led probijen i da cemo ti uskoro jops nekoliko ovakvih cestitki upucivati samo s drugim brojevima naravno Wink

Srecno Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam na svemu....... Embarassed
@Jugy, samo čekam da odeš na odmor...... 8)

@katy&kid thx!

@velja, zadovoljstvo je obostrano! Rolling Eyes

@care, nadam se i ja, ali sa sesteroznamenkastim brojevima.... Twisted Evil


PS.ostaviti ću vam broj svog ziroracuna, znate ono, za donacije.....
hihihihihi........... Very Happy Very Happy 8) Laughing Wink Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene Tamara. Ako nastavis ovako, oborices sve rekorde. Bravo

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.....Jao tek sad ovo vidim.... Very Happy ....paaa, ovo mora da se proslavi, da nam je svaki dan ovako lepo.... 8) Wink
E sad: zelim ti sve najbolje u daljem radu, da napravish bar jos 10000000 poruka, ma i vishe.....a to znaci da zelim da se celog zivota ovako lepo druzimo.... Wink Wink
Postala si mi za ovako kratko vreme, jedna od najdrazih ovde... Embarassed Smile Wink

_________________


 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gigi & aco...ostavili ste me bez teksta....a to se vjeruj mi veoma rijetko dogada....... Embarassed Embarassed Embarassed
Nadam se i ja još duuuuuugom druženju........... Rolling Eyes Very Happy Very Happy 8)

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka ti cast!!! Wink

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
knjaz_milos
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 1895
Mesto: Bgd-Kaludjerica city

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja se pridruzujem cestitkama.Svaka ti cast!!!!!!!!!!! Laughing

_________________
Kisa pada cvetaju bandere ja te volim ti si moja devojka bre......
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Tamara i njenih 1000 postova! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon