www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

tvrda koža na petama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim kremu DERMUD iz kolekcije AHAVA sa Mrtvog mora i fantasticna je. Ali u zadnje vreme radni dan provedem u zatvorenoj obuci tako da nemam tih problema Smile vise...

 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma struzem pa mazem kremicama za to i tak...u glavnom...mrzim pete!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prodi pedikeru.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako si i dalje zainteresovana, imas je u ovom katalogu na snizenju Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja krema za taj problem je iz Avonove kolekcije stavrno je odlicna Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odem kod pedikira i on resi stvar

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sastruzem turpijicom za pete i namazem melemom(to je krema koja je jakao masna i upotrebljava se bas za tvrdu kozu)
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Omekšajte ispucla stopala tako što ćete prije odlaska na spavanje utrljati u kožu umirujuću kremu za stopala i navući pamučne čarape. Stopala će biti sljedeće jutro savršeno mekana.

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

schtranga je napisao/la sledeće:
Omekšajte ispucla stopala tako što ćete prije odlaska na spavanje utrljati u kožu umirujuću kremu za stopala i navući pamučne čarape. Stopala će biti sljedeće jutro savršeno mekana.


Potpuno tacno, isprobano. Smile

_________________
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mazem pete svaku noc sa vaseline masnom kremom, pete su mi se odma smeksale Surprised
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ja imam problema s tim
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
joj ja imam problema s tim

evo ti samo par postova iznad savrsen savet za omeksavanje koze stopala i peta...i veruj mi neces imati vise problema. Bilo kako, ide leto, sve je teze odrzati kozu glatkom usled nosenja obuce na bosu nogu(Bar meni) nego srecom uvek postoji turpija za stopala koju koristim svakodnevno, kao i kreme i problem resen Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> tvrda koža na petama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon