www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa pinkie stigla do 12000!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 7:54 am    Naslov poruke: Nasa pinkie stigla do 12000! Na vrh strane Na dno strane





Pinkie, mislim da ove slicice dovoljno govore... mislim da sama najbolje znas da si mi jako draga i da mi je cast da te brojim medju svojih drugova... ipak postoji uvek samo jedan andjeo cuvar Wink ... tvoje prisustvo ulepsa mnogim ljudima dan a i meni naravno... ovom prilikom zelim i da ti se zahvalim za svoje razumevanje prema meni, za sve savete koje si mi dala, i za svaki osmeh koji mi podaris, pogotovo kad mi nije bas do toga stalo.. mogu reci da se osobe kao ti retko radjaju koji nisu sebicni vec pokusaju prvo drugima da ugode pa sebi. Samo ti nama ostani verna ovde na forumu i pici dalje sa svojom brzinom, vrednoscom i svojim entuzijasmu....

Bubim te drugarice moja mila.... svaka ti cast i cestitke...






 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da se i ja nadovezem na Jugoviceve reci i da kazem da mi je veoma drago sto sam upoznao jednu takvu osobu kao pinkie .. ipak 12000 poruka nije mali broj da se skupi .. vreme cini svoje i vremenom i te poruke dodju

zelim da ti cestitam i pozelim sve naj naj u daljem radu i da nam jos dugo ovde ostanes.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene pinkic Wink Svaka cast Smile

_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veliki ljubac od ja za moju vrednu devojcicu..... Wink


_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draga moja samo napred
sve čestitke, vešticO ni jedna



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pinkic mali slatki cestitke i od mene curice Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Pinkie, samo nastavi!!! Very Happy
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkice, congratulations.nemogu vjerovat da ste ih ovako skupili..... Rolling Eyes

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrene cestitke i od mene Very Happy
Bravo! Wink
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene. Bravo!!!!!!!!!

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koleginice cestitam Smile

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj hvala svima..ako mi verujete ja sam tek sada videla ovu cestitku... Embarassed Embarassed divni ste.. posle toliko vremena provedenog ovde..i posle toliko druzenja i nervoze i smeha i radosti....shvatam da ne znam sta bih da mi nije vas...zaista ste mi pruzili mnogo toga..mnogo stvari o kojima se ne moze pricati dok se ne iskuse....Ja vama dugujem zahvalnost na tome, a ne vi meni..neka ova cifra, ma kolika bila, bude moj dug koji vracam vama za sve sto ste za mene ucinili.... Smile
@jugo..tebe cu ubiti sto me uvek rassentimentalises..sa tobom cu se vec obracunati Wink Laughing
@boky...ma i ti si jedan divan decko i zaista mi je drago sto se barem ujutru sretnemo u prolazu...mada ovih dana te nesto nema Shocked Wink
@sanjica...hvala i tebi sto me i dalje trpis Embarassed Wink
@yasmin...hvala ti sto me se uvek setis...i sto nam kafance odrzavas. Laughing .ljubim te jako Wink
@veco moja draga..ma prijateljice nego sta..iako te ponekad razocaram svojom nesmotrenoscu znam ja da si dusa od zene i da me loles Wink Laughing
Jedno veliko hvala i DADI, i pametnici, i jeleni , i aci, i tijance, i tamari..
Hvala svima Mr. Green (ja kao na dodeli oskara Laughing Laughing zelim da se zahvalim svojoj majci.....dobro dobro ucutacu Shocked Laughing ) Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Nasa pinkie stigla do 12000! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon