www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

flesh mobilnog telefona
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
sandra 85.-nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 1
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: flesh mobilnog telefona Na vrh strane Na dno strane

trebala bi mi mala pomoc oko programa za flesh-ovanje telefona.
zanima me koje se program koristi i gde se moze naci za flesh telefona,
i da li za svaki telefon treba drugi program ili je jedan isti za sve telefone?



_________________
sandra
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odneses lepo u neki servis i pitas: da li mozete da mi flashujete telefon, kazes koji telefon imas i pitas koliko kosta. 8)
flashovanje je od prilike 10-tak evra ali sve zavisi od toga koji telefon imas.
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 7:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e kope, opet nisi u pravu, inače znaš li ti išta o temama ili samo postuješ da bi postovao, nemoj buniti ljude ako u nešto nisi 100% siguran...

sve zavisi za koji phone, u principu svaki proizvođač ima svoj software za flash-ovanje phona, ali to nije ništa zanimljivo čak šta više je beskorisno ako nemaš jedno parče hardware-a koje ti sve to omogućava, a to je skupo parče hardware-a... E jedino ako imaš SE onda kupiš docking station, što ide kao standardna oprema za sve SE telefone P klase, e onda lepo povežeš phone i komp pa odeš na sajt SE i onda uradiš online flash telefona. Radio sam na par k700 i sve je bilo lepo, mada sam prvi put bio veoma uplašen zbog konekcije, jer na sajtu kaže da ako pukne konekcija, BACI PHONE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Motorola v serije se flashuje sa programom PST i to veoma uspeshno, ako imas stari sw novvi je mnogo bolji. poz Smile
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idi po forumima spec za to jer sa time se ne treba zezati....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
e kope, opet nisi u pravu, inače znaš li ti išta o temama ili samo postuješ da bi postovao, nemoj buniti ljude ako u nešto nisi 100% siguran...

sve zavisi za koji phone, u principu svaki proizvođač ima svoj software za flash-ovanje phona, ali to nije ništa zanimljivo čak šta više je beskorisno ako nemaš jedno parče hardware-a koje ti sve to omogućava, a to je skupo parče hardware-a... E jedino ako imaš SE onda kupiš docking station, što ide kao standardna oprema za sve SE telefone P klase, e onda lepo povežeš phone i komp pa odeš na sajt SE i onda uradiš online flash telefona. Radio sam na par k700 i sve je bilo lepo, mada sam prvi put bio veoma uplašen zbog konekcije, jer na sajtu kaže da ako pukne konekcija, BACI PHONE
Ja sam samo rekao da je odnese u servis jer je tamo najsigurnije. Ako nesto pokusa sama da uradi pa ne zna dalje ili negde pogresi, telefon moze da crashuje. A zasto uopste radite flashovanje ako sve lepo radi?
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ti flesh-ujes telefon ne bi te nista kostalo ali ako sve dobro uradi, ali jedan pogresan korak i u g*vnima si, otidji u servis flesh-uj ga ili ako ti se neda 10e raspitaj se u nekim servisima, ali ako ti hoces prvo nabavi usb za tvoj fon, soft. za tvoj fon ( sto noviji to bolji ) pa cu ti napisati ostatak...
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pusti forume i ostalo, otidji u neki servis za mob. telefone i resi stvar Razz
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kope je napisao/la sledeće:
Citat:
e kope, opet nisi u pravu, inače znaš li ti išta o temama ili samo postuješ da bi postovao, nemoj buniti ljude ako u nešto nisi 100% siguran...

sve zavisi za koji phone, u principu svaki proizvođač ima svoj software za flash-ovanje phona, ali to nije ništa zanimljivo čak šta više je beskorisno ako nemaš jedno parče hardware-a koje ti sve to omogućava, a to je skupo parče hardware-a... E jedino ako imaš SE onda kupiš docking station, što ide kao standardna oprema za sve SE telefone P klase, e onda lepo povežeš phone i komp pa odeš na sajt SE i onda uradiš online flash telefona. Radio sam na par k700 i sve je bilo lepo, mada sam prvi put bio veoma uplašen zbog konekcije, jer na sajtu kaže da ako pukne konekcija, BACI PHONE
Ja sam samo rekao da je odnese u servis jer je tamo najsigurnije. Ako nesto pokusa sama da uradi pa ne zna dalje ili negde pogresi, telefon moze da crashuje. A zasto uopste radite flashovanje ako sve lepo radi?


Ne flashujes telefon samo kad nesto neradi, vec sa flashovanjem mozes da promenis firmware na noviju, znaci nove i bolje funkcije ako ih ima, ako to vec radis Wink

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 4:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to nikada ne bi uradio ako sve radi kako treba! 8)
 
misa83
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 9
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uoste nisi u pravu za servis jer na primer Siemens C60 nema snimanje u WAV format sa svojom fabrickom verzijom softvera koja je inace od sw04 do sw 12 dok sa sw25 postoji i zapis u WAV format
 
jezava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 74

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi ste pomalo u pravu ... Ali ipak nosite telefon u servis.... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> flesh mobilnog telefona Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon