www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualnost...Bisexualnost...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 4:28 am    Naslov poruke: Homosexualnost...Bisexualnost... Na vrh strane Na dno strane

Zanima me da li imate kakve predrasude prema homosexualnim/bisexualnim

parovima ili vam je svejedno. Imate li uopste bilo kakvo mišljenje o tome?

Rolling Eyes


 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv homosexualaca niti bisexualaca....njihova stvar!!!!!! Apsolutno me ne doticu!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne.... apsolutno sam protiv toga sto se tice muskaraca. Ima ih ovde i na pretek, ima ih i kod mene na poslu..... al da ih vidim zagrljene... neka hvala, to mi stvarno ne treba... ili kad ih vidim da se drze za rukice i setaju ulicom.... nenene.. nene stvarno mi to ne treba...

Sto je kod zenkog sveta vec sasvim druga stvar, naprotiv, to volim da vidim i nemam ama bas nista protiv. Kod zena to ipak neznije izgleda i u neku ruku normalno, i lepo... i zanimljivo.... i interesantno...i...i..i.. Very Happy Very Happy

A kad vidim muskarca da se ponasa ko zensko, preksti nogice, digne rukicu na ramence....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno i ja sam protivnik toga,mada svako ima svoj zivot i razmisljanje...
Nama se to gadi,ruzno nam je, a neko obozava i uziva u tome...
Ipak nemogu da verujem kada vidim gay ta pogotovo muskarce..fujjj :banghead:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam bas nista protiv,svako ima pravo da bira kojim ce putem u zivotu krenuti,lepo njima lepo i meni,dok me ne diras ne diram te Smile To je njihova stvar sta ce da budu Razz Ne volim da vidim ni muskarce ni devojke,ali poznajem jednog decka koji je homo,decko je skroz ok,to sto je on homo to nema veze sas mene Smile
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom recju-ODVRATNO!
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djole Balašević je to najbolje prokomentarisao:
Kad budem video dva jelena da se trte u šumi, misliću da je to normalno.

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Ne.... apsolutno sam protiv toga sto se tice muskaraca.
Sto je kod zenkog sveta vec sasvim druga stvar, naprotiv, to volim da vidim i nemam ama bas nista protiv.


Shocked sad mi nista nije jasno!!!!! zasto je to kod zena`normalno` a kod muskaraca nije?!!!! muska sujeta???

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 06, 2004 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam nikavu predstavu o tome i nisam jos upozno ni jedan takav par. Najverovatnije je da nemam nikakvi problema protiv ali ni nepodrzavam posticanje istog. Ja sam neutralan

_________________
 
komshinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2004 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rouzvel je napisao/la sledeće:

Kad budem video dva jelena da se trte u šumi, misliću da je to normalno.


Kad ja budem videla dva coveka da pasu travu u sumici, smatracu da je ovo relevantan argument.

Zasto vam, zaboga, smeta pogled na bilo koga ko vas ne dira?!? Nek se drze za ruku na ulici, kakve to veze sa bilo kim ima?!?

_________________
Nista u zivotu ne razveseljava tako kao kad nas gadjaju pa promase!
 
Drug_Pionir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 38
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2004 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka u svojoj kuci rade sta hoce, njihova stvar. Ali zasto moraju da pokazuju svima svoje opredeljenje u vidu parada New Evil ? Zasto u svakom filmu/seriji mora da bude prisutna obavezno homoseksualnost? Cisto da nas podsete da je to normalno? Zasto nas onda ne podsete i na ljude koji vole da jedu "iznos", jer i njih procentualno ima dosta? Treba li i njima parada?
 
komshinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 12, 2004 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto ti moras da ljubis svoju devojku na ulici, zar nije to tvoja stvar koju ja ne moram da gledam? Zasto u svakom filmu bar jedna devojka mora da pokaze gole grudi i zasto u svim dnevnim novinama postoje slike golih zena? Sta je to "iznos"?

_________________
Nista u zivotu ne razveseljava tako kao kad nas gadjaju pa promase!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Homosexualnost...Bisexualnost... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon