www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualnost...Bisexualnost...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

citam i ne verujem sta sam procitala.....
ali ne zelim da ubedjujem ljude u nesto sto ne razumeju, tako da pozdravljam Bound i Komshinicu i ostale istomisljenike



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
mirko_s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se tek sad ukljucio na ovi temu i sto se mene tice protiv sam homoseksualizma u bilo kom obliku jer jednostavno to nije prirodno. bilo koji GAY par ne moze da ima potomke, a osnovni zakon prirode je opstanak, sto znaci prezivljavanje i produzetak vrste sve ostalo je sporedno. neko je na ovoj temi pomenuo kako se u prirodi homoseksualizam cesto javlja. ja stvarno nisam to nigde u prirodi video. ako neko jeste neka kaze kod kojih vrsta. ako cemo da priznamo GAY parove to znaci da treba da im dozvolimo da tu njihovu vezu i ozakone, sto naravno sa sobom povlaci i da treba da im se dozvoli da usvoje decu sto ce po meni da ima veliki uticaj na mentalni razvoj tog deteta, jer ako su mu roditelji GAY onda ce to dete da shvati da treba da bude GAY jer su i njegovi roditelji takvi, a mi svi podsvesno pokusavamo da licimo na svoje roditelje.
ako je homoseksualizam normalan, onda ajde svi da budemo homoseksualci, pa ce za jedno maksimum 100 godina ljudski rod da nestane sa lica zemlje.
 
2seke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 17
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne smeta mi to...ko voli neka izvoli...samo ja nebi nikada
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@dameski- Pozdrav i tebi devojce. Wink

@mirko_s- Sve je to urodjeno. Mrzi me, da trazim i pastiram radove naucnika, koji dokazuju, da je homoseksualnost u svima nama, samo sto je neki "zive" a neki ne.
U majcinom stomaku si dvopolac izvesno vreme. Sta ti to govori? I, koliko GAY parova ima decu, koja su odrasla, a nisu "postali" homoseksualci...? Wink

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bound,
nikako vi koji se zalazete za ista prava homoseksualaca i heteroseksualaca, da odgovorite na pitanje: sta bi bilo sa ljudskom vrstom, da svi postanemo homoseksualci?! Kako mogu da imaju ista prava, kada nemaju, apsolutno nikakav doprinos, u produzetku ljudske vrste?! Lepo si napisala:"... ima naucnika, koji dokazuju...", ali ima mnogo vise onih, koji dokazuju da je poremecaj u pitanju i da je homoseksualnost sve, ali nikako prirodna i normalna pojava.
Citam i ne verujem koliko mozete da se izlupate! (bez uvrede). Evo, na primer (citiram te):
"A normalno je, da dete odrasta sa mamom i tatom, gde tata svakodnevno pije po 3 litre rakije, bije majku, koja kasno dolazi kuci iz kurvaluka? "
Ti u ovom slucaju, pricas o ekstremnom primeru. To isto, moze da postoji i u homoseksualnim parovima, pa to dete, em sto je uskraceno za mamu, ili tatu, moze isto tako, da ima tate homoseksualce, koji su alkoholicari, losi roditelji, frikovi i bolesnici, ili 2x mamu koja svako vece izlazi, ima i druge zene pored svog "bracnog druga" (ili tvrdis da su prevare u homoseksualnim vezama nemoguce?!) ! Ili ti tvrdis da su sve, bez izuzetka heterosekualne porodice sastav alkoholicara i kurves*ije?! Koliko samo paradoksa, u par recenica?!?! Ja ti tvrdim, kao neko ko se bavi psihologijom, ko ne zivi na balkanu, da ce to dete, koje odrasta u homoseksualnom "braku", izrasti u dete koje ce imati 99% sigurno, psihicke probleme, mnoge nedostatke, sto za sobom vuce, ne tako tezak zakljucak: to dete ce da izraste u psihicki nezdravu osobu. Sa masom mentalnih poremecaja! Samo si u jednom u pravu: ne znaci da ce i to dete, inercijom postati homoseksualac, ali tvrditi da ce to dete jednoga dana, izrasti u mentalno zdravu osobu-smesno je. Nemam drugi opis! Ima homoseksualaca, koji to postaju rodjenjem, ali ima i onih, koji to postaju iz mode, zabave, protesta.......Ni jedno, ni drugo nije normalno! To sto pominjes da smo u stomaku, jedno vreme dvopolni....opet smesno! Pa normalno je! Tek se razvijamo tada! Znaci, nisu se jos dovoljno izdvojili hormoni, koji ce u buducnosti preovladati! To je isto, kao i tvrditi da si 100% zdrav, ako nemas ni ruke ni noge, jer u jednom razvojnom periodu fetusa, nisi imao ni ruke ni noge! Nisi imao ni mozak! Ipak, veruj mi da bi bila, pravi medicinski fenomen, da imas 34 godine i zivis bez mozga! Medicinski fenomeni-nisu nesto, sto se zove: normalna pojava! E sad, sto nekima ide u prilo da tvrde da je homoseksualnost normalna, to je vec druga prica! Ovde mislim na politicare! Zna se i koje i zna se odakle se to diktira!
Meni licno-ne smetaju! Cak ni kada paradiraju! Mom detetu cu objasniti da to nije normalno, a kada za to dodje vreme, objasnicu mu i zasto to nije normalno! Kada bi mi se, ne daj Boze, dete rodilo sa tom anomalijom, gledala bih ga, kao da, opet ne daj boze, rodim dete sa bilo kakvom anomalijom! Naucila bih da zivim sa tim, a ne bih pokusavala da ubedim ljude, da je moje dete normalno i zdravo! Po vasoj logici i kopriliticari su zdravi i normalni ljudi?! I nekrofili?! I pedofilija(pedofilija je bolest, gde stariju osobu uzbudjuju mladje osobe. Dok ta starija osoba ne pocini zlocin! Ali cinjenica da nekog seksualno privlace mala deca ne znaci da je spreman pociniti zlocin. On je samo osoba s poremecajem. Niko se ne može kriviti zbog njegovih osecaja, samo zbog dela.). Da li to znaci, da ako pedofili, koji nikada nisu pocinili zlocin(imali odnos sa nekim detetom), kojeg samo seksualno uzbudjuju deca (znaci niko ne ispasta zbog njih), traze "pedofil paradu", da cete i to nazvati normalnim?!?! Ubedite me, da mozete biti super prijatelj sa ovakvim pedofilom!!!Ili, da bi se sutra udali/ozenili takvom osobom!!! Kakve veze ima, ta osoba nije nikada imala odnos sa detetom, samo ga uzbudjuju slike 8-godisnje devojcice ili decaka!!! On, apsolutno nikoga ne ugrozava gledanjem golisavih slika, malih devojcica!!!To je normalno?! Nije bolest?! Ne bih rekla!

ps. Ovo za pedofiliju sam razlozila na sitne detalje, jer 99% ljudi smatra da su pedofili, samo oni koji su imali vec, bar jedan seksualni odnos sa decom! Eto, sad znate da nisu! Pedofili su svi, koje seksualno uzbudjuju deca, bez toga da imaju odnos sa tom decom!

_________________


 
mp4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 49

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nist protiv, imam cak jednog prijatelja koi je bi.
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@knknpnkn :

Cini mi se, da vi ovde mesate neke pojmove. Tema za diskusiju je homoseksualnost, a ne nekrofilija i pedofilija. Posto me pazljivo citate, verovatno ste primetili, da pedofiliju ne odobravam, niti podrzavam.
Ali, istina je, da homoseksualci mogu biti mnogo bolji roditelji od hetero-parova, ako parovi uopste postoje.
A da ne offtopicarim mnogo, zar je ok da str8 parovi imaju sex sa drugim parovima (swingeri)...jer oni i na taj nacin mogu da odrze nasu vrstu, bez obzira, ko to dete na kraju napravio? Very Happy Smesno!
Zasto jednostavno ne batalimo taj balkanizam i pustimo narod da zivi?
Napravili ste offtopic i to debeli. Ali nema veze. To nam samo pokazuje, koliko je "nas" narod uskogrud.
Hvala na paznji! Neutral

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da niste razumeli ni pitanje topic-a, a pogotovo moj odgovor! Pitanje je bilo, kakvo je nase misljenje o necemu! Dati svoje misljenje i obrazloziti ga, ne znaci da ste skrenuli sa teme! Naprotiv, znaci da neko nije razumeo komentar! Kazete: Zasto jednostavno ne batalimo taj balkanizam i pustimo narod da zivi?
Pa ne znam. Pitajte sebe! Zasto je vas problem, moje misljenje?! Offtopic je postao offtopic, onoga momenta, kada vi komentarisete tudje komentare, a ne dajete svoje misljenje!
Poslusaj sebe, pusti nas da budemo uskogrudi balkanci, imamo svoje misljenje, razmisljamo sta i kako hocemo, pa cete se odvojiti od "nas"! Daj nam primer, kako ne gurati nos u tudje stvari! 'Ajd' sad pozdrav!

"Hvala na paznji! "

Nema na cemu! Bilo mi je zadovoljstvo! Very Happy

_________________


 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:

...odgovorite na pitanje: sta bi bilo sa ljudskom vrstom, da svi postanemo homoseksualci?! Kako mogu da imaju ista prava, kada nemaju, apsolutno nikakav doprinos, u produzetku ljudske vrste?!


nije svima zivotni cilj produzetak ljudske vrste. ja uopste ne planiram da se ozenim niti da imam dece. i necu nikome dozvoliti da mi zbog toga prebacuje pod izgovorom da to nije "normalno".

mislio sam da cu na ovom forumu naici samo na osude homoseksualizma, ali sam pozitivno iznenadjen sirokim shvatanjima vecine korisnika (naravno, zauzdanih ima svuda). izgleda da srbija konacno postaje evropska drzava. ili vecina korisnika zivi u inostranstvu...
 
Stampedoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 20
Mesto: Novi Pazar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno sam protiv toga Embarassed
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

forquelhalas je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:

...odgovorite na pitanje: sta bi bilo sa ljudskom vrstom, da svi postanemo homoseksualci?! Kako mogu da imaju ista prava, kada nemaju, apsolutno nikakav doprinos, u produzetku ljudske vrste?!


nije svima zivotni cilj produzetak ljudske vrste. ja uopste ne planiram da se ozenim niti da imam dece. i necu nikome dozvoliti da mi zbog toga prebacuje pod izgovorom da to nije "normalno".

mislio sam da cu na ovom forumu naici samo na osude homoseksualizma, ali sam pozitivno iznenadjen sirokim shvatanjima vecine korisnika (naravno, zauzdanih ima svuda). izgleda da srbija konacno postaje evropska drzava. ili vecina korisnika zivi u inostranstvu...

Mislim da nisi shvatio sta je knknpnkn time sto je rekla, htela da kaze! Very Happy
To, da li ces ti da se zenis i imas decu, apsolutno tvoja stvar! I nikoga to ovde, bar na ovoj temi ne zanima! Tacnije: bar ne mene! Na tvoju poslednju recenicu....samo sam se nasmejala! Elem, deca i nisu da ih svako odgaja i nemaju bas svi decu! Ali je tragedija, pored one dece koje nemaju ni mamu ni tatu, da postoje deca koja imaju dve mame ili 2xtate! Samo mi nije jesno, gde ce ta "evropska evropa" da ode sa takvim razmisljanjem!?
Pozdrav!

_________________


 
rabrmi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 7:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da vecina homoseksualaca nije postala to sto jeste zato sto su to htjeli nego su tako rodjeni a protivnjih nemam nista,svako ima pravo da zivi onako kako mu se svidja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Homosexualnost...Bisexualnost... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon