www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualnost...Bisexualnost...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
alex blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 15

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 30, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, nemam puno razumijevanja za homo i bi-seksualce, ali nastojim da postujem tudje pravo na izbor u svemu pa i u tome.

 
Munjaf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 69
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 31, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja licno nemam nista protiv homoseksualnosti ali ipak mislim da to bas nije normalno cak sto vise da je neka vrsta bolesti uma!
Gledao sam jedan dokumentarni film o zivim bicima u celom svetu i amerikanci su dokazali da mala deca znaci novorodjena deca ako nsisaju vise od mesec ipo dana tj negledaju majcinu sisu uglavnom postaju pederi! Wink

_________________
|cok|
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pusta rasprava....svako bre ima pravo da zivi svoj zivot......Mislim, tema je cak apsurdna! Ko smo mi, ko ste vi da sudite (ili ne) ljudima?
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BesnoPile je napisao/la sledeće:
Pusta rasprava....svako bre ima pravo da zivi svoj zivot......Mislim, tema je cak apsurdna! Ko smo mi, ko ste vi da sudite (ili ne) ljudima?


Ako ti je tema apsurdna zašto si uopšte odgovarao na nju. I ovde niko ne sudi ljudima nego samo iznosimo svoje mišljenje!
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam se ljubila sa jednom curom,ali nemam bas afiniteta ka curama.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
mytique
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2005
Poruke: 3

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa eto... ja sam gay (pasivan), i nema potrebe da to krijem na jednom forumu, zar ne? Nisam se opredjelio da bi bio gay vec sam prirodno takav, isto kao sto se niste ni "vi" opredjelili da bi bili heterosexualci.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postujem svacije opredeljenje.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Brokeback Mountain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se vi koji najvise napadate homoseksualce bojite svoje seksualnosti a sve u stilu "napad je najbolja odbrana" Uz to mislite da ste vise str8 ako na sav glas pljujete homoseksualce.Ocigledno prikrivena frustracija.Cast ljudima koji su neutralini i koje to ne dotice sto je dokaz da nemaju problem sa svojim sex-opredeljenjem.

-----------------------------------------------------------------------------------------

By the way nisam homoseksualac ali nemam nista protiv njih.Imam dosta prijatelja koji to jesu i to su skroz OK ljudi.
 
petar23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stankowsky je napisao/la sledeće:
knknpnkn je napisao/la sledeće:

...odgovorite na pitanje: sta bi bilo sa ljudskom vrstom, da svi postanemo homoseksualci?! Kako mogu da imaju ista prava, kada nemaju, apsolutno nikakav doprinos, u produzetku ljudske vrste?!


nije svima zivotni cilj produzetak ljudske vrste. ja uopste ne planiram da se ozenim niti da imam dece. i necu nikome dozvoliti da mi zbog toga prebacuje pod izgovorom da to nije "normalno".

mislio sam da cu na ovom forumu naici samo na osude homoseksualizma, ali sam pozitivno iznenadjen sirokim shvatanjima vecine korisnika (naravno, zauzdanih ima svuda). izgleda da srbija konacno postaje evropska drzava. ili vecina korisnika zivi u inostranstvu...


Jel bi voleo da nisi to što si?


--------------------------------------------------------------------------------------


Brokeback Mountain je napisao/la sledeće:
Mislim da se vi koji najvise napadate homoseksualce bojite svoje seksualnosti a sve u stilu "napad je najbolja odbrana" Uz to mislite da ste vise str8 ako na sav glas pljujete homoseksualce.Ocigledno prikrivena frustracija.Cast ljudima koji su neutralini i koje to ne dotice sto je dokaz da nemaju problem sa svojim sex-opredeljenjem.

-----------------------------------------------------------------------------------------

By the way nisam homoseksualac ali nemam nista protiv njih.Imam dosta prijatelja koji to jesu i to su skroz OK ljudi.


Ljudi koji pljuju su uglavnom latentni homici!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv....ako je pronasao sebe u tome-onda mi je ok,ali ne volim(mrzim) kad vidim tipove koji ponasanjem i nastupom podsecaju na zene i obrnutO!!!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nikog ne pljujem, postujem svaciji izbor i misljenje..ali smeta mi sto gay populacija mora to stalno da potencira u javnosti...Te parade, te demonstracije...Cemu to ? Rolling Eyes Ko s kim spava iza zatvorenih vrata mene ne zanima, ko sta voli nek izvoli, ali mrzim sto mora stalno neka festa da se pravi po ulicama kad je gay populacija u pitanju Confused Mislim zasto mora to na celo da nam se lepi Question Ja imam nekih gay prijatelja i poznanika za koje znam koje im je sexualno opredeljenje, i nemam problem da se druzim snjima zbog toga, ali me iritira kad se oko toga pravi neka pompa po ulicama...Pa jel treba i mi koji smo hetero nas nekoliko milijardi da izadjemo zbog toga na ulice i da sad slavimo to i nabijamo na nos svima s kim mi spavamo Question Question Question Ne razumem...a nemam predrasuda prema gay populaciji uopste, ali to mi smeta...A s druge strane da li je normalno ili ne, ne bih u to zalazila, ali samo cu reci da je bog tako hteo ne bi se vrsta produzavala izmedju muskarca i zene nego bi to mogli i pripadnici istog pola, a i iskreno mislim da je to psiholoski problem.


Bez obzira sto ja nemam nista brotiv gay brakova i toga ko ce s kim da spava, moram da naglasim da sam veliki protivnik toga da gay parovi dobiju pravo da usvajaju decu Exclamation Smatram da takva porodica nije zdravo okruzenje za dete i da to dete ne moze a da nema probleme psihicke prirode i da i samo ima velike sanse da krene tim stopama, a i mislim da nije normalno da sva deca imaju mamu i tatu, a ta deca dve tate ili mame...Recite vi sta hocete ali to nije normalno, nije zdravo i ne treba dozvoliti. Ja nemam nista protiv kao sto rekoh da homoseksualna populacija moze da stupa u medjusobne brakove i za to sam da ne bude diskriminacije ali decu im ne bih davala da usvajaju nikako. Ako su vec napravili izbor neka zive s tim. Ipak nemojmo od silne tolerancije zaboraviti nacin na koji se deca od iskonskih vremena prave. Tako je uvek bilo, i bice dok je ljudske vrste. Oni koji su krenuli drugim putem treba da se pomire da uz taj izbor ide i to da decu ne mogu imati Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
 
JustBoy
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jun 2006
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam Bi sex orijentacije, bas je super . Nikada ne znas sta ces da nadjes...

_________________
www.gsm-servis.org
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Homosexualnost...Bisexualnost... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon