www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualnost...Bisexualnost...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Javno se deklarisem kao bi...
Osobe koje su napadale moju licnost na bilo koji nacin nisu prosle bas najbolje... Sad niko ne prica nista (bar ne u mom pristustvu). Mnogima je bilo cudno...nekima je i dalje...ali se priviknu... Neki su prestali da pricaju sa mnom iako nijednog trenutka nisam njima uradila nesto... Jos bolje...
Ne osecam se nenormalno...niti nemoralno...i sta jos...
Kad cujem komentare tipa "ma ja bih sve to besio/la" kazem "ajde duso, na koju ces banderu mene"... Svako ima pravo na svoj zivot... I ostale treba da boli k**** za to sto ja radim i sa kim radim... Nemam problema da se dovatim sa ribom u sred grada... Sta vise, obozavam to da radim... I namerno pricam sve i izuzetno sam otvorena....i dosta ljudi iz moje okoline je zahvaljujuci tome izaslo iz "ljusture"... Imam i decka...duzu vezu... Zna sve... Bio je jedan od onih kojima je to neprihvatljivo... Ali jbg, morao je da promeni misljenje... Meni su to dva razlicita sveta...i ne mogu da budem potpuno izvan jednog od njih... Niti mi je to neki hir, nesto sto sad "in" pa ajde da radim i ja... Od kad znam za sebe svidjaju mi se i zene i muskarci i nijednog trenutka nisam sputavala sebe... Zivim u skladu sa svojim zeljama... Za okolinu me boli uvo... Ne teram nikoga da se druzi sa mnom... Prihvati me onakvu kakva jesam ili se izgubi da ti sto pre vidim ledja! A s obzirom na to da imam doooosta velik krug ljudi oko mene.........


 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Homoseksualno...Biseksualnost...ja sam isljučivo za heteroseksualnost.
Medjutim,voleo bih da mi objasniš,Alexxxxandra,da li ti i pored svog dečka imaš seks sa devojkama,zbog pojačanog seksualnog nagona?Da li jednostavno tebe tvoj dečko ne zadovoljava u potrebnoj meri pa onda ti ''švrljaš'' sa strane ili to uopšte nema veze sa kvalitetom i kvantitetom seksa u vašoj vezi.Pitam i zbog toga,jer sam pre nekoliko godina čuo od jedne devojke da jednu ženu,može najbolje da zadovolji druga žena.E,sad ne znam da li je u pitanju nimfomanija pa zbog toga devojke postaju biseksualne osobe?
Ne verujem da bi mi bilo svejedno kad bi mi devojka rekla da voli da bude i sa devojkama.Posesivan sam,ne volim nekog kog volim da delim sa drugom osobom.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sub Jan 26, 2008 2:39 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ni ovaj moj nije bas lud za tim... Bas naprotiv... I nema veze sa tim (ne)zadovoljavanjem... Jednostavno me cure pale...i volim da budem sa njima... I nije cist sex u pitanju...bar kod mene, postoji nesto dublje... Ja njemu mogu da budem verna i ne varam ga sa nekim tipusima, ali cure..... Rekoh vec... Dva razlicita sveta gde jedan ne utice na drugi!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da nisi iskrena prema sebi...mislim da je nemoguce da si i za jedno i za drgo, ili to shvatas kao prolazno stanje, experiment, ili nisi nacisto sa tim, sta i koga volis...

nemoj pogresno da me razumes, nemam nista protiv ali mozda ces morati da biras...i sta onda? ko si ti u stvari?

svaka cast tvom decku, mora da te mnogo voli

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bice ovo sto si poslednje rekla...
A nemam zelju da biram.... I nadam se da necu imati potrebe....
Ja njega hocu da ukljucim u sve...predlazem trojku, ali on nesto vrda...
Ali sta znam....ja ne mogu da se vezem samo za jednu osobu... Pokusavala, ali jbg ne ide!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znan bi li to nazvala predrasudama..al meni se to sve gadi i te lezbače i pederi.. pa sad nek misli ko šta oće. Triba to sve ..puj puj Laughing Laughing al naravno...dok god mene ne diraju..nek rade šta oce.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to ovako gledam, zene mogu da budu biosexualne posto kao napomenjeno par "posts" pre, one to smatraju necim dubljim i vise znacajnijim. Dok muskarci misle samo na sex, sto je vec pederluk i nema biosexualnosti
 
Serbia_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 46
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam1 protiv te gluposti...... da je BOG Hteo drugacije stvorio bi Adama i STEVU! New Evil

_________________
Kosovo is heart of Serbia
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas bih volela da upoznam tog gospodina...Boga jelte...
Da mi objasni ceo proces vadjenja rebara i pravljenja (St)Eve.
Mada...tesko da me primi na razgovor... Rolling Eyes

Mali update moje sexualnosti...
Sad mogu pre za sebe da kazem homo, sa bi pretenzijama.
Ovako neke stvari dodjose na svoje mesto.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mkotur1 je napisao/la sledeće:
Ja to ovako gledam, zene mogu da budu biosexualne posto kao napomenjeno par "posts" pre, one to smatraju necim dubljim i vise znacajnijim. Dok muskarci misle samo na sex, sto je vec pederluk i nema biosexualnosti



kakvo povrsno razmisljanje

zar muskarci ne mogu da vole?
zar i u hetero odnosima muskarci misle samo na sex? Rolling Eyes

@Alexxxandra, svaka ti cast na iskrenosti

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala. Smile I ako iskrenost moze da bude, ne tako retko, mac sa dve ostrice, ja sam do sad imala "srece", da je tako nazovem, mozda pre svega zahvaljujuci svom stavu prema svemu tome, tako da sam sa svima nacisto po tom pitanju...roditeljima, sestrom...rodbinom, prijateljima, poznanicima.
Mada predrasuda ima uvek, samo je nazalost malo ljudi koji umeju da argumentuju svoje stavove (na iole inteligentan nacin) i da se upuste u kakvu, takvu diskusiju.
Nista na svetu nije crno-belo, a kamoli sexulanost, koju posmatram k'o jedan fluid. Stalno se menja pod dejstvom raznih faktora...sad kod nekog su varijacije neznatne, a kod nekog pak... Smile
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexxxxandra je napisao/la sledeće:

Ja njega hocu da ukljucim u sve...predlazem trojku!


Alexandra udaj se za mene Laughing

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Homosexualnost...Bisexualnost... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon