www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Homosexualnost...Bisexualnost...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve što je generalizovano (globalizovano) loša stvar smatram da nije ok.

Svako ima prava na svoj život tako i na sexualne slobode, ne poznajem ni jednu homosexualnu osobu da bi mogao da iznesem lični stav. Generalizacija je malogradjanska. Uglavnom muške homo osobe su feminizirane i nemaju jasno definisan stav, pored toga imaju dosta emocionalnih problema. Kada bih neko od mojih drugova deklarisao dai je gay orijentacije verujem da bi prvi stao u njegovu odbranu. jer osobu ne čini sexualna opredeljenost i život se ne vrti oko nalaženja partnera. Naravno da je teže za toleranciju kada se pravi od toga cirkus (parada), svako svoja osećanja treba da podeli sa dragim ljudima a ne objaviti na sva zvona da svi čuju kako se taj neko voli sa partnerom. (nebitno da li je homo ili hetero). Želim reći da sam maximalno tolerantan dok se ne ugrožava tudja sloboda.



_________________
~Duo de la muerte~
 
dekicar92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 09 Avg 2008
Poruke: 28
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne volim ni homo ni bi... To se protivi zakonima prirode! Mislim-nemam ja ništa protiv njih, samo mislim da je to bljak. Priroda je napravila čoveka tako da bi se razmnožavao sa suprotnim polom, tako da ja ne shvatam kako neko može da bude toliko nastran... Bez uvrede.

_________________
You forgot one very important thing mate. I´m captain Jack Sparrow.
Život je bolest koja se prenosi seksom.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:30 am    Naslov poruke: Re: Homosexualnost...Bisexualnost... Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Zanima me da li imate kakve predrasude prema homosexualnim/bisexualnim

parovima ili vam je svejedno. Imate li uopste bilo kakvo mišljenje o tome?

Rolling Eyes


nemam predrasuda ove prirode...postujem svaciju opredeljenost kao sto zelim da se postuje moja...live and let live Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ništa ni protiv koga. Ako oni smatraju da im je ok, neka tako i bude, samo dalje od očiju javnosti.
 
sparta05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2011
Poruke: 8

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2011 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ih nikada tukao ili nesto nazao ucinio ali da mi neko prica da je to normalno to ne mogu da shvatim.Da je normalno postojao bi sam jedan pol a ne dva.To je poremecaj koji je skinut sa liste bolesti zbog njihovog jakog lobija.Svi imaju pravo da misle sta hoce ali nemojte ubedjivati druge da je to normalno.Gadi mi se da vidim i dva muskarca i dve zene jer smatram da ako nije normalno videti ni dva muskarca nije normalno videti ni dve zene ma sta neki momci mislili o tome.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Homosexualnost...Bisexualnost... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon