www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NenadS na 2. spratu! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 2:09 am    Naslov poruke: NenadS na 2. spratu! :) Na vrh strane Na dno strane



Mali sefe....

Ne znam sta vise da kazem kad sve znas...

Ti si mali andjeo, bar takvo srce imas a kroz salu umes da budes i djavolcic ali to ti niko nece uzeti za zlo, jer svima podaris osmeh na lice!
Uvek si spreman da pomognes nekome i cak kad si okupiran poslom se setis drugova i odvojis koji minut da im objasnis neke stvari ili kao u mom slucaju cak neke programe da instaliras! Jako sam ti zahvalan a siguran sam da i drugi to cene...

Ako podelimo admine na 3 stvari... onda je Sanjica dusa ovog sajta, Car telo (nemam pojma u kom smislu) Very Happy a ti si sigurno SRCE domaceg.de!

Svaki put kad mi se na MSN otvori prozorcic od NenadS, znam da me ceka neko iznenadjenje koje me cesto tera na suze (od smeha naravno)... i nisi sebican, sto se mnogo ceni, jer to sto imas rado delis sa drugima (sem zene) Wink ... veoma mi je drago sto se druzim s tobom i sto imam takvog junior-sefa (koji ume i da me izbaci iz takta kad mi nesto naredi a samo admini su u mogucnosti to da izvedu) koji se uvek trudi da modovi imaju sto manje posla, i na svaki nacin im pomaze!

Da nebi dugovlacio, procitaj sledeci stih i sve ce ti biti jasno... Wink

Sometimes in life,
you find a special friend;
Someone who changes your life
just by being part of it.
Someone who makes you laugh
until you can't stop;
Someone who makes you believe
that there really is good in the world.
Someone who convinces you
that there really is an unlocked door
just waiting for you to open it.


Hvala ti na svemu i samo tako nastavi... i jedva cekam da te upoznam uzivo Brate! Wink






 
DeNNiSy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 213

mexico.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 4:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nenade cestitam ti i hvala na lepom ponasanju , cenim to Wink Wink

_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopšte se ne čudim što si stigao do 2000 za ovo rekordno vreme,
kad ti ritam daje onakva veštica Mr. Green

PS.....a smislićemo kako da "namlatimo" i one druge dve hiljade



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
katarina
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 1627

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene... :smilecolros: :wav:

_________________
Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozemo popraviti, a to smo mi sami.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U bre kume stani malo, kud si pos'o hihi Razz Sta da ti kazem, hvala ti na svemu, hvala ti sto si to sto jesi, nedavno si mi jos jednom dokazao da si iskren i pravi prijatelj i u dobru i u zlu! HVALA TI NA SVEMU!!!

Cestitam bre! Very Happy





_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uredniche,

Cestitam ti na postignutom uspehu a to koliko si ti uradio za ovaj sajt a i koliko si dobar prijatelj kad zatreba pomoc ili tako .. to niti zelim da pricam niti to moze da se kaze tak tako lako.

Hvala ti na svemu i cestitam.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam i ja! Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrene cestitke i od mene Very Happy
Bravooo =D>
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo i ja da cestitam..vecito akasnim ali sila prilika..!U zadnjih par dana si dokazao koliko si prijatelj pre vega pa onda sef.Hvala ti na pomoci koju mi pruzas, hvala na razumevanju koje si pokazao, hvala ti na tome sto si tu i sto sve ovo postoji..Cestitka je mala rec za sve sto zelim reci...te cu ovaj put precutati...ali znas da ti od srca cestitam Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast neso!!! puno cestitkica i poljubaca i od mene!!!

_________________
El amor ha florecido en mi corazon a causa de tu amor.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Zivot se ne meri brojem udisaja koje napravimo,
nego momentima koji nam oduzmu dah.


S tobom je tih momenata zaista dosta.....znamo se zaista dugo i svaki momenat tuge, smeha i problema sam podelila sa tobom i ne zalim za tim.Jednostavno drago mi je sto si se usetao,necujno u moj zivot,sto si mi dopustio da budem deo tebe.Mnogo toga imam ti reci,ali i sama pomisao na tebe ucini da sve reci u srcu zapisane odjednom ne mogu da procitam.Shvatam,svaki dan bez tebe bi bio sumoran,kao dan bez sunca.Lepo je imati te na ovom sajtu,druziti se sa tobom,deliti i dobro i zlo....



Cestitam ti od srca Srce na 2.hiljade postova,a bice ih jos
Wink

PS.Mogli smo partiju Kaladonda Smile

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar niko nije ovo ranije primeto???? Shocked

Kako ste mogli da dopustite da covek toliko spamuje po forumu New Evil

Ocigledno moram da popricam malo ozbiljnije sa moderatorima ovog sajta, ovo je jako veliki propust.... covek je davnih dana trebao biti banovan Mad

Jos ce i da me prestigne........

Nesoooooooooooooooooooo, cestitam Nesoooooooooooooooooooooo

Kako rece Veca..... u rekordnom roku hehe Very Happy Very Happy Very Happy
Jugovicu, ugledaj se malo na coveka... kad ces TI imati 2000 postova Razz Razz Razz

Neso sve najbolje, Neso, nek je sas srecu Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> NenadS na 2. spratu! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon