www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Citate li Sidni Seldona?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Ani5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 13

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 1:48 am    Naslov poruke: Citate li Sidni Seldona? Na vrh strane Na dno strane

Za one koji ne znaju jedan od najprodavanijih,najtiraznijih i najprevedenijih pisaca takozvane popularne knjizvnosti=bestseleri.Jedini koji je dobio Oscara i Toni( nagrada Brodwaya)i Edgara.U SAD i veoma poznat scenarista. Laughing
Lani je konacno,nakon vise od 10 godina pauze objavio knjigu `Are you afraid of the dark?`koja se nasla na listi bestselera New York Timesa.
Da li ga citate?U nasim zemljama Sheldon iako popularan ipak se trpa u isti kos sa knjizevnoscu tipa tzv knjizevnost(slicno kao knjige o Ceci). Very Happy Smile 8)


 
rua
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke njegove knjige imam i uvijek ih rado iznova citam. Vrlo su uzbudljivi krimici,od kojih neke imamo u obliku serija ili filma.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citala sam vecinu njegovih knjiga. Obicno u pauzama tokom ucenja.
Moja omiljene su "Ako docekamsutra" i "Gnev andjela".

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
selektor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da sam vecinu njegovih knjiga i procitala.Pesak vremena, Ako docekam sutra, Gnev andjela, Prljava krv itd.Ovu novu nisam.Al moram
da je nabavim.Moracu ponovo da procitam sve.Gledala sam i par ekranizovanih dela.Covek je genije.Svaka knjiga te drzi do kraja
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitala sam ih pred kraj osnovne škole i tad su mi prijale... sada mislim da je isuviše mlak za moj ukus...
 
A|ex
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 19 Apr 2005
Poruke: 290
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jos u osnovnoj citala "jutro, podne i noc" i odusevila me!
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh odavno sam je citala...dosta godina nisam ni videla neku njenu knjigu u prodavnici
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lilith je napisao/la sledeće:
Uh odavno sam je citala...dosta godina nisam ni videla neku njenu knjigu u prodavnici


Izvini, a zar nije to muskarac?

Jeste, danas sam zavrsila knjigu "Savrseni planovi", i mislim da cu sutra u biblioteci ponovo uzeti jos koju njegovu knjigu. Mislim da ih je malo ostalo jos koje nisam procitala.
Inace ne mislim da su "lake knjige za citanje", jer neznam po kojoj logici se to komentarise kad se do samog kraja ne zna sta ce se desiti...

(edit by CharmedS
Moglo je ovo i u jedan post da stane)
Wink
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitala sam sve tj progutala sam sve osim njegove nove knjige.. jedva cekam i nju da kupim...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je, citao sam tri knjige, imam jos dve spremne za citanje. Svidja mi se najvise jer dok citam isto kao da gledam film, neki dobar triler, ma super pisac...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto procito sam 5 do sada i super su mi 4 jedna je dosadna, o nekom sudjenju je rijec

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, ranije dosta toga, ali vremenom sam prestao spoznajuci da ima zaista jachih pisaca od njega.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Citate li Sidni Seldona? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon