www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Citate li Sidni Seldona?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
dushan90
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nesto smaraju te knjige.

 
teodorinho
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Avg 2006
Poruke: 272

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila mala Ako docekam sutra, bila je moja omiljena knjiga... Htela sam da budem lopov kad porastem...
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako da ne,super je!Do kraja ima milion zapleta,nikad ne znam sta ce se desiti na kraju!
 
Dzole43
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2006
Poruke: 9

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam skoro sve njegove knjige.
U zanru u kojem pise je neprevaziden.
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

procitala sam poprilicno njegovih knjiga a medju omiljenima su mi druga strana ponoci i gnjev andjela
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, naravno da ne. Ovi su knige za zene. Muski citaju Sven Hassel Wink
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citala am njegove knjige i nisu lose.
"Bojis li se mraka" je zadnje sto sam procitala od njega i knjiga mi je bas dobra.
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

citam i stvarno mi se svidjaju knjige,posebno nebo puno zvezda!!!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BabyG je napisao/la sledeće:
Volim da ga citam. A najdraza mi bila Ako docekam sutra, pogotovo onaj dio kad je igrala sah sa 2najbolja igraca na svijetu. Tu knjigu sam obozavala. Pa sam je onda posudila prijateljici koja mi nikad nije vratila.... Sad


Ja sam tu knjigu nekoliko puta čitala s jednakim žarom! I opet bi!

Sviđaju mi se 'Druga strana ponoći', 'Stranac u ogledalu' i 'Gnjev anđela'

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sidney Sheldon mi je jedan od najboljih pisaca i zasad sam u knjižnici sve pročitala od njega 8)

super tematika i slučajevi Smile
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da naravno!obozavam ga
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citao sam par knjiga, dobar je pisac.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Citate li Sidni Seldona? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon