www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Evanescence
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Evanescence Na vrh strane Na dno strane

Dali vam se svidlja nihova muzika?
i koja vam je omiljena niljova pesma?

Meni se najvise dopada njihova pesma "Bring to life"



_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena je My Imortal.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su!!!Amy ima jeziv glas...najbolje su im "Taking over me","Whisper","My immortal" i "Bring me to life"

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji su!Meni se najvise svidja Tourniquet.
 
bojanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jan 2004
Poruke: 47

PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajna gurpa. Amy lee je fenomenalan vokal. Jedva cekam novi album i obozavam sve njihove pesme.
 
Volim_te_do_neba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: Graz

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

everybody's fool i I'm going under. to je SUPER band..!!
 
leaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra mi je pesma Bring me to life
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su super sve pesme, ali je najmocnija "My immortal" u spot verziji! Savrsenstvo!

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je muzika za dusu! Ali bukvalno jeste.

"Bring me to life" i "My immortal" su sjajne pesme, i rado ih poslusam. Mnogo ljudi kazu da su oni kreirali novu vrstu muzike, tzv. nu-metal mada to ne bi bas rekao ali se potpuno slazem da su tu vrstu obelezili svojim rukopisom. Amy Lee ima glas bez premca, znaci obara samo tako! Very Happy
Mnogi kazu da su konkurencija za grupu H.I.M. ali ipak mislim da se muzika dosta razlikuje, zar ne?! Rolling Eyes Wink
Tekste je pisao Ben Moody, koji je sa Anastaciom snimio sjajan duet "Everything burns" i reci tih pesama su uuuuu znaci fenomenalne. Volim i "My last breath" i "Tourniquet", i jedva cekam da zarvse rad za novi album! Wink
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ona zenska sto pjeva ima daleko najjaci vokal....obozhavam da je chujem iako ne volim tu vrstu muzike!

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
vukovicnikola
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od mojih omiljenih bendova! Obozavam skoro sve njihove pjesme a najvise: my immortal, everybodys fool(posebno spot za ovu pjesmu),going under i so close.
 
Honey-bunny
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 63
Mesto: Jedan coskic

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

My immortal definitivno...Extra je...Glas,reci,mizika...sve ! Very Happy

_________________
Love is being stupid together...

Posetite moju stranicu:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Evanescence Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon