www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Batman Begins
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  

Koji je po vama najbolji BATMAN do sada ?
1. BATMAN (1989)
10%
 10%  [ 1 ]
2. BATMAN RETURNS (1992)
10%
 10%  [ 1 ]
3. BATMAN FOREVER (1995)
10%
 10%  [ 1 ]
4. BATMAN & ROBIN (1997)
0%
 0%  [ 0 ]
5. BATMAN BEGINS (2005)
70%
 70%  [ 7 ]
6. Svi navedeni
0%
 0%  [ 0 ]
7. Nijedan navedeni
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eladan je napisao/la sledeće:
A možda to neće biti baš ta priča, možda će se malo promeniti početne pretpostavke


Promjenice se vjerovatno dosta toga, ali sami likovi ostace isti, ja ipak mislim da ne bi trebali praviti Batman serijale iznova, iako cu ih svakako pogledati kada se snime...



_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se mnogo dopalo što su Betmena prikazali kao normalnog čoveka, sa svim frustracijama (vidi se da je scenarista bio pod uticajem Dark Knight serijala). Samo neka nastave tako (i naravno da ostane Bale kao Barman) i ja sam im siguran gledalac (višestruki Mr. Green)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jest', slažem se i ja sa svima za ovim okruglim stolom. Obrni-okreni, veliki sam fan Betmena, i crtanog i ekranizovanog, ali Betmen počinje je najbolji nazovi nastavak filmskog serijala. Premda, ukoliko ne postmatram celinu nego samo glavnu ulogu, moj naj čovek-šišmiš je definitivno Michael Keaton!

PostScript. ne znam za tog filmskog mutanta u planu, Betmen feat. Supermen, ali znam da ne mogu da se radujem Supermenu koji nije Christopher Reeve..... Rolling Eyes


sabre je napisao/la sledeće:
Treba shvatiti da ovim petim nastavkom pocinje sasvim novi serijal koji nema dodirnih tacaka sa prethodnim nastavcima. I trajace dok god bude vladalo interesovanje. Sve u svemu (zacin C) B.B. je sasvim dobar film sa dobrom glumom (osim Kuruzoviceve "fufice" Kejti Holms,koja je ocajna),solidnim efektima i pricom koja nije previse disperzirana.


......za svaku reč, skidam kapu!

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi batman film sa michael keatonom je dobar, tako i batman returns.
batman forever je vec pocelo da bude fantazija i da nepricam o batman i robin to je najveci cirkus film sto sam vidjeo. ta dva zadnja nikad ne bi trebali da se urade. al eto ...
kao prvo dok je bio michael keaton batman bilo je zanimljivo jer je on bio glumac koji je mogao da glumi batmana i bruce wayna. val kilmer je bila reklama a george clooney .... Rolling Eyes pitam se sto je on pristao za batman film. meni je robin totalno zabranjen u filmu batmana. i ako sam gledao batman forever u kinu i batman i robin, najgore mi je jos bilo kad su introdusirali batgirl Shocked . to je zalosno.
najbolji je smislio tim burton, nije bila prevelika fantazija nego normalno.

gledao sam batman begins i to je stvarno super film, dajem mu pet zvijezdica. ovdje vidis tacno kako je bruce wayne postao batman. kao sto u batmanu (1989) nije joker ubio bruce wayneove roditelje vec neki bandit kao sto je u comic books isto bilo. tim burton je sam izmislio da je jack napier (joker) ubio brucove roditelje.

procucent batman begins nije nikakve fantazije stavio u filmu nego sve je 'normalno' uradjeno. christian bale odlicno glumi batmana i bruce wayna.
samo nisu trebali katie holmes pitati da glumi u ovom filmu. ona glumi tu advokata a lici kao da je djevojcica od 18 godina (a ima 27 godina Shocked ) ja nju uopste ne obozavam. a cuo sam da ce sigurno doci nastavak od batman begins. prvo sam sam skontao za koje su gledali batman begins da comandant gordon kaze batmanu da ima jedan ludak koji se zove Joker ... i to je bio kraj. onda sam pomislio da ce mozda biti nastavak a drugo je da je producent potrvdio da ce doci nastavak od batman begins i da se trazi ko ce da glumi Jokera.
znam isto (hvala Bogu Very Happy ) da katie holmes nece glumiti u nastavak. producenti su rekli da se nije dovoljno pokazala kao glumica, bez vjernosti. ja nju nikad ne bih uzeo za film, al eto skuzili su i oni da ona nije za takve filmove. a drugi glumci svi su pristali za sledeci dio batmana.
mogu samo da kazem da batman begins nije za djecu nego vise
za 18+ jer imaju neki trenuci koji su strasljivi.

citao sam predhodne poruke uvezi batmana, jest tacno da sa batman begins nekako pokvaris druge batman filmove. recimo meni su batman i batman returns super.
a zato mislim da ce ovo ipak biti najnormalnije batman film bez fantazije i glupih lopova kao mr freeze, the riddler, twoface ... sve je to cirkus bilo.

sto se tice batman i superman ... bacanje para, bez veze. hollywood samo izmisljava koje filmove da prave od comic books. a ovaj film bi za mene bio zabranjen i ne bi ga gledao. kao prvo ne volim superman filmove i drugo upropastis druge batman filmove kao ovaj.
 
gandram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 30
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BEtmen bigins je super film, ovi ostali su bas nekako deciji sa izuzetkom prvog koji je u celoj toj prici za nijansu bolji od ostalih......... svidja mi se cela ta zamisao koja je pocela sa spajdermenom gde se velika paznja usmerava na psihologiju superheroja.... dobra je fora i to sto betmenu nije dunulo da bude betmen iz cista mira nego je nesto vezbao ucio... glumci vrhunski OSIM Holmsove koja toliko odudara i nervira i....... sve u svemu odlican film
ps
ne gledajte smitove Smile

_________________
Gagi
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veceras sam gledao film na DVD-u, jedino sto kvari utisak ovog ubedljivo najboljeg Betmena, je ona mala guska sto glumi pomocnika drzavnog tuzioca.
E, sad, jos nesto sto mi se ne svidja je to sto su onako ruzno predstavili betmenomobil, i onaj kostim (mislim, zar nije originalni Betmenov kostim imao zutu pozadinu i crni znak), a ne kao sto filmadzije forsiraju u novijim filmovima , neko nalepljeno parce gume u znaku Betmena, koje je jedva uocljivo.
M.K. je odlican kao alfred, ali mislim K.B. nekako isuvise sitan u odnosu na njega, kao da je Majkl Betmen, a Kristijan batler (pogledajte scene na kojima su zajedno). Inace po prilozenom dodatno materijalu (izbacene scene, intervju sa glumcima, spotovi, muzika...itd), sam zakljucio da ce verovatno opet snimiti deo sa Jokerom.
P.S. Ako ima neko titl da mi posalje za film mnogo bi mi znacilo, Moze i za divX.
p0z
 
radovang
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Feb 2004
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj zadnji Betmen ubjedljivo najbolji film u serijalu. Nema puno glupih djelova i zanimljivo je sto se otkriva kako je Brus postao uopste Betmen.
 
nino_1988
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja nesto nisam odusevljena nijednim do sada...nije los onaj deo gde glumi george clooney...mislim meni se on svidja:)
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da pojasnimo, taj film Vam se sviđa zbog toga što u njemu igra Clooney ili zato što je to film sa dobrom radnjom/glumom?

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma B&R je obicno najbolji djeci, jer je njima najinteresantniji...

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
dr_martin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 132
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada ce izaci film na dvd-u? ako neko zna... 8)
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 01, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i po meni betmen begins je najbolji film o betmenu .ali po svemu sudeci bice i nastavak tako da cemo vidjeti sta ce se desiti dalje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Batman Begins Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon