www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Batman Begins
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  

Koji je po vama najbolji BATMAN do sada ?
1. BATMAN (1989)
10%
 10%  [ 1 ]
2. BATMAN RETURNS (1992)
10%
 10%  [ 1 ]
3. BATMAN FOREVER (1995)
10%
 10%  [ 1 ]
4. BATMAN & ROBIN (1997)
0%
 0%  [ 0 ]
5. BATMAN BEGINS (2005)
70%
 70%  [ 7 ]
6. Svi navedeni
0%
 0%  [ 0 ]
7. Nijedan navedeni
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 10

Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Batman Begins Na vrh strane Na dno strane

Evo i postera svih pet nastavaka Batman-a hronoloski poredanih...... [fade]


_________________
Nikad ne reci nikad vise!


Poslednja prepravka: Erdal82 on Uto Jul 12, 2005 3:27 am; ukupno izmenjena 3 puta
 
triggerboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 34

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje je osobno misljenje da je ovo najbolji film koji je do sada snimljen o batmanu. vidjet cemo kakav ce biti nastavek
 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je definitivno najbolji Batman do sada Batman Begins, potpuno se slažem sa Erdal82. Drugi na listi mi je prvi koji je snimljen, dakle onaj sa Jockerom kao negativcem...
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar ce se snimati nastavak ??? Buni me koji nastavak, jer nastavak ovog je ustvari vec snimljen, tj. onaj prvi Batman sa Jockerom ...

Mozda ce sad snimati kao nastavak "Batman and Robin (4.dio)" koji je hronoloski gledano po prici ustvari posljednji.... ?????

Sumnjam da ce opet iznova snimati sad Batman 2 sa Jockerom, to bi bilo bezveze skroz....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
milosjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: Knicanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ovde ne vazi pravilo da je prvi deo najbolji jer je to po meni zadnji deo sigurno
 
dolovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican je film .Ima radnju i to je bitno .A sto se tice nastavka cuo sam da se snima film betmen i supermen evo vidite i sami
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 3:31 am    Naslov poruke: Re: Batman Begins Na vrh strane Na dno strane

I poslijednja dva ..........

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se Batman Begins je naj ineresantnije Very Happy

_________________
I C E M A N
 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba shvatiti da ovim petim nastavkom pocinje sasvim novi serijal koji nema dodirnih tacaka sa prethodnim nastavcima. I trajace dok god bude vladalo interesovanje. Sve u svemu (zacin C) B.B. je sasvim dobar film sa dobrom glumom (osim Kuruzoviceve "fufice" Kejti Holms,koja je ocajna),solidnim efektima i pricom koja nije previse disperzirana.

_________________
SK
 
nsavic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 42
Mesto: Ivanjica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jedan od fanova betmenovih filmova i najvise mi se svidja poslednji deo sa svarcinegerom i otrovnim brsljanom a cuo sam da je i poslednji deo dobar
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je malo razocaralo to saznanje da BATMAN BEGINS nije PREQUEL prethodnih filma, vec da njim zapocinje sasvim nova prica o Jokeru i drugim negativcima, totalno nepovezano sa prethodnim filmovima...
Ako Bale ostane u ulozi Batmana u iducim nastavcima, bice dobro, ali nisam siguran da je publika vec spremna za novi "serijal" jer sve je to sa Jokerom, Pingvinom i drugim DEJA VU, i to ne tako davno......

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A možda to neće biti baš ta priča, možda će se malo promeniti početne pretpostavke

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Batman Begins Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon