www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mozemo li promeniti ruzne navike svog partnera?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa osobe ne treba menjati, jer ako ste se u tu osobu zaljubili, onda je takvu i prihvatite.. osim nekih sitnica.. na primer, moj decko se odrekao pusenja zbog mene.. Smile

 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, jer svatko ima i loših i dobrih strana. A one loše ga čine drukčijim od drugih. A ako te navike nisu pretjerano ružne i ako ih mogu trpiti, zašto bi ih mijenjala
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba voleti sve partnerove vrline i mane . To su neke sitne mane , koje pocesto mogu tu osobu ciniti zanimljivom upravo zbog toga .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
crnka20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Maj 2006
Poruke: 49

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ane želim uopće nikoga mijenjati jer ne želim da itko mene mijenja

_________________
...ubila me tvoja nevera.....
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba nikoga menjati,vec ga prihvatiti takvog,kakav je,ali mislim da je moguce promeniti nekoga,ako vas stvarno voli!

_________________
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu se promijeniti, ali onda moraš početi odma na početku veze...Jer ako ne počneš na početku, njemu će se onda činiti da ti nemaš ništa protiv tog nekog njegovog ponašanja...Ako kasnije počneš prigovarati, nabiti će ti to na nos i reći : ''a prije ti to nije smetalo''....tipično muški kao i uvijek Wink
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svom partneru mozete promeniti navike samo ako mu puno znacite
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze, ali ne treba!
Svako treba da se prihvati i sa manama i sa vrlinama. Pa nije ni drugi partner savrsen. Svakome smeta nesto sto partner radi i onda bi se svi menjali zarad drugih, tako da stavri treba ostaviti onakve kakve su.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam uspela da promenim neke ruzne navike kod svoga muza, koje su mi jako smetale, iako sam mislila da ce to biti nemoguce, al' eto...uspela sam Smile
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve se moze ako se hoce!!! Wink

_________________
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te on / ona voli neke stvari bas ako te smietaju vjerujem da ce promijeniti
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne,jer vuk dlaku menja ali cud nikada

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Mozemo li promeniti ruzne navike svog partnera? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon