www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Orgazam...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 27, 2004 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlakši put do orgazma

Prema istraživanjima 12 posto žena nikada ne doživi vrhunac, a 75 posto ne doživi orgazam tijekom spolnog odnosa.


Je li to problem psihičke ili fizičke prirode, ili oboje?

Razlozi fizičke prirode

Najčešći fizički uzrok nemogućnosti doživljavanja orgazma je neadekvatna stimulacija klitorisa. Većini žena je potreban direktan dodir kako bi došle do vrhunca, što se u samom odnosu rijetko događa. Drugi najčešći problem je umor ili bolest općenito.
Naša tijela nisu strojevi - ne možeš doživjeti orgazam ako jednostavno pritisneš pravi gumb.

Ako se osjećate potišteno, vašem tijelu je potreban san ili ozdravljenje, a ne seksualno uzbuđenje.

Medicinski razlozi

Postoje neke bolesti koje sprečavaju doživljavanje orgazma. One su vaskularne ili psihičke prirode, ili poremećaj u hormonsko-obrambenom sustavu. Ponekad problem može biti posljedica određene vrste liječenja.
Operacija kosti donjeg dijela trbuha (zdjelice) može oštetiti živce i stvoriti gubitak osjeta.

Ako je ipak sve u redu i vi ste u odličnom fizičkom stanju, najvjerojatnije je u pitanju neka vrsta psihičke blokade.

Psihološki razlozi

Dobronamjerni prijatelj reći će vam da se samo treba opustiti i sve će sjesti na svoje mjesto. Kad bi to bilo tako jednostavno, sigurno bi već uspjelo do sada!
Problem je u tome što takve vrste psihološke blokade nisu racionalne - ne možete se jednostavno sabrati.

Postoji lista najčešćih problema o kojima žene pričaju:

- biti perfekcionist
Seks jednostavno mora biti "pravilno" obavljen. Uvjeti moraju biti idealni i žena mora biti u dobrom raspoloženju.
- strah od gubitka kontrole
Ova se karakterna osobina javlja u mnogim područjima života, ne samo u seksualnome.
- nedostatak samopouzdanja i nezadovoljstvo izgledom
Prevelika briga o "prevelikoj stražnjici" ili "premalim grudima".
- osjećaj srama ili krivnje
To može biti posljedica negativnih poruka u djetinjstvu ili seksualna trauma.
- odvlačenje pažnje
Jesu li djeca zaspala? Hoće li telefon zazvoniti? Čuju li susjedi? Bilo koje vrsta odvlačenja pažnje skreće misli "s posla".
- biti promatrač i iščekivati
Ako čekate vrhunac, ne uživate u trenutku.
- problemi u ljubavnoj vezi
Ne možete očekivati uživanje u seksu s neprijateljem. Ako postoje napetosti u vezi, riješite ih prije nego uđete u spavaću sobu.


Tehnike za samopomoć

- ako ne dobivate pravu stimulaciju, morate pokazati partneru kako da to radi na pravi način
- poželjno je upoznati sebe počevši s osnovnim zadovoljštinama, npr. milovanjem koje vas dovodi do ruba
- sljedeći put kad vodite ljubav stavite svoju ruku na partnerovu i vodite ga po svom tijelu, pokazujući mu što vam najviše paše. Ako to izgleda prenapadno, prvo vi zadovoljite njega i pričekajte svoj red!



_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U kojoj pozi?? Hmm... Od pozadi je meni najomiljena poza i to je vrh erotike za mene... zato uvek do kraja cekam dok krenem sa tom pozom! Embarassed

Koliko mi treba za orgazam?? Zavisi od raspolozenja... nekad volim da ga bas preterano odlozim i pokusam sto bolje da se kontrolisem, a nekad ne mogu da smirim hormone i posle 5 minuta svrsim! Embarassed

Meni je u glavnom bitno da mi partnerka prva srvsi, jer mi to pruza zadovoljstvo i onda jos vise uzivam u svom orgazmu! Embarassed
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki orgazam dobro dodje, kako kazes pre ili kasnije, ja sam sinoc imao malih problemcica, nisam uspio doziveti orgazam u prvoj rundi ali u drugoj je bilo fantasticno. A u kojoj pozi najcesce, pa neznam bas, mislim da kad sam dole, kad bas nemam punu kontrolu nad ritmom... Embarassed

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
andjeo82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 40
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pazi, to je bas relativno, zavisi od trenutka. Sto ti kazes, moze i bez dodira, kad se desi nesto lepo Wink
Zavisi i sa kim, i kako....ma, hiljadu stvari utice na to....ali, definitivno, 90% nas muskih voli kada leze na ledjima i svrsavaju...bilo da riba mesa, bilo da je u pitanju oral ili masturbacija....
 
justagirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni vreme ne zavisi od poze nego od trenutka i trenutne napaljenosti. mozda i u zavisnosti koliko dugo pre toga niste imali sex! ja licno najlakse dozivim orgazam kad sam na njemu, jer onda mogu da kontrolisem pokrete kako meni odgovaraju. a moj partner kaze da mu je najlakse kada me tuca otpozadi!
 
ilija_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 14

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poza i vreme nisu bitni za orgazam, bitno je sa kim ga nameravas doziveti....

_________________
Ilija
 
tomo_zg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 13
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čuj.....bitno da ti je lijepo i da osjetiš što partneru najviše odgovara glede uzbuđenja..i stvar riješena..orgazam dolazi sam po sebi..

_________________
Tomo
 
klasika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da doggy style muskarce najbrze dovede do orgazma, jer jedno u toj pozi moze da cio stane u djevojku ... 95% zena kaze da je doggy poza nesto najbolje sto su probali
 
okili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

najsnazniji orgaam je kad je devojka na meni
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemogu svaki put ali meni to nesmeta.... ponekad mi je dovoljno kad je dobar sex

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta ako neko ne moze da dozivi orgazam?
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista njegova stvar Mr. Green

_________________
acronis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Orgazam... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon