www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ponekad bolje biti sam nego u vezi...
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2004 11:45 pm    Naslov poruke: Da li je ponekad bolje biti sam nego u vezi... Na vrh strane Na dno strane

Pored svih dobrih stvari koje veza i ljubav mogu da donesu,nije li bolje biti ponekad sam?
I zasto je to dobro,biti sam ili biti u vezi?
Sta mislite o tome?
Rolling Eyes


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je mnogo lepse biti u vezi ali naravno u vezi u kojoj imam sve sto mi treba. Volim da znam da je neko tu uvek za mene....da mogu toj osobi da se orbatim u vezi bilo cega i u bilo koje doba dana i noci a ne samo da se sve svodi na sex.....da imam dovoljno slobode koja mi mnogo vise znaci nego sloboda koju imam kada sam solo.....
Jednostavno....volim biti sa nekime sa kime mogu da delim sve i od toga nema nista lepse!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni vise prija samoca,imam slobodu da radim,krecem se gde hocu,zivim slobodnim zivotom...a ne obaveza tipa-gde si bila,sta si radila,nemoj ovo,nemoj ono...
to je nesto sto me najvise nervira u vezi..
Ako vec veza nemoze da bude normalna odlucujem se za solo varijanti...
PS.veceras sam sama,a bas bi mi neko prijao da me oraspolozi nakon odvratnog dana Crying or Very sad
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E a vidis ja sam imao bas takvu slobodu i kada sam bio u sjajnoj vezi.
Isto sam isao gde sam zeleo...kada sam zeleo....ziveo sam slobodnom zivotom...samo nisam muvao sve zivo...iskreno,nisam ni imao potrebe za time.
E tome tezim svaki put a ako ne mogu to da dobijem...idem dalje.
Najbitnije je ostati svoj,prvobitno udovoljiti sebi pa ces tek onda moci da uzivas dok udovoljavas drugome.
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="VipJana"]Meni vise prija samoca,imam slobodu da radim,krecem se gde hocu,zivim slobodnim zivotom...a ne obaveza tipa-gde si bila,sta si radila,nemoj ovo,nemoj ono...
to je nesto sto me najvise nervira u vezi..
quote]

Pa tako nesto ne bi trebalo da postoji u jednoj zdravoj vezi.....
Bolje je onda biti sam,ako te guse takve `granice`....Ja licno ne pristajem ni na kakve zabrane. 8)

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada mi prija samoca.Prosto radis sto pozelis,ne polazes racune nikome,ne mislis na mnogo toga.
Ali nekada uvece kada sam sam,e onda sam usamljen i jako mi fali zenska osoba...
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve ima svoju cenu......moras samo da odlucis sta te vise moze usreciti i to je to. E ja bih radije da menjam to svrljanje i takvu slobodu za vece provedeno sa osobom koju volim.
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 28, 2004 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni samoca u zadnje vreme neprija kao pre.. Rolling Eyes
Podhitno se bacam u lov na divljac Laughing
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 28, 2004 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve dok budes Jano lovila divljac...ostaces "sama".
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 28, 2004 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roberto-NS je napisao/la sledeće:
Sve dok budes Jano lovila divljac...ostaces "sama".


Ma nebrini srce ti za mene,snalazljiva sam ja... Wink
Sta cu kad volim divljac i rado je konzumiram...
Nego bas mi pocela smetati ova samoca..izgleda da mi proso post Rolling Eyes Very Happy
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2004 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da i samoca nekad veoma dobro dodje,da se glava malo izbistri.
Ali ja sam dete u dusi i drago mi je da imam nekog pored sebe.Jer samoca nije za mene.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
liza1987cro
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 6

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 29, 2004 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DaDaG je napisao/la sledeće:
Naravno da i samoca nekad veoma dobro dodje,da se glava malo izbistri.
Ali ja sam dete u dusi i drago mi je da imam nekog pored sebe.Jer samoca nije za mene.
mislim da je lipse kad si u vezi s nekim ko ti se vazda svidja i koji tebe postiva i voli nego biti stalno sam. biti ponekad sam nije lose al ako se to tako dugo vremena odvuce kao u mene onda je zbilja bezveze... sve moje frendice skoro imaju momke a ja nista zato sto se nemogu odlucit nikada i nekako mi nisu savrseni tipovi koji mi nailaze... ne osjecam se pod pritiskom zato sto sam jedna od malo ih jos "solo" al opet imam nekada osjecaj da mi nesto fali, nesto kao ta ljubav, koju dobijes od pravog iskrenog momka ako valja...
imam osjecaj da se za mene uvik kace neki koji mi se uopce ne svidjaju a ti koje ja zelim me ni bas ne znaju...
a sta ces?! kad ne zelim nikad prvi korak ucinit, to uopce ne volim al cu radije tako dalje ne praviti prvi korak i cekat pravoga nego bilo koga Exclamation
sve u svemu sam ipak happy Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ponekad bolje biti sam nego u vezi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 1 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon