www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je ponekad bolje biti sam nego u vezi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BulatCar je napisao/la sledeće:
"ponekad je bolje biti sam bez ikog, nego sam kraj nekog." v.k.


ovo potpisujem...al sad kad se nalazim u takvoj sitaciji,sad ne mislim tako Laughing


 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najteze je biti sam... a jos teze biti u zabludi da si sa nekim...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
najteze je biti sam

slazem se sa ovom konstatacijom,ali delimicno. tesko je biti sam dok upoznajes sebe, sve istine izadju na svetlost dana, na sve greske te sopstvena savest uputi, vremena ima na pretek da o svemu jos jednom razmislis i kroz sve jos jednom da preletis Mr. Green Osim toga,shatam da se ljudi sve vise vezuju za svoje partnere i prijatelje drze po strani (to je trenutna situacija u mom okruzenju,nadam se da ce se nesto popraviti). ne znam,mozda samo ja paranoisem,ali...
Naprave svoj svet sa izabranicom/izabranikom svog srca i... to je to. Okupljanja, zajednicki izleti, .. sve se to stavi ne u drugi vec u peti plan..
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Citat:
najteze je biti sam

slazem se sa ovom konstatacijom,ali delimicno. tesko je biti sam dok upoznajes sebe, sve istine izadju na svetlost dana, na sve greske te sopstvena savest uputi, vremena ima na pretek da o svemu jos jednom razmislis i kroz sve jos jednom da preletis

E, vala baš si ga sročila, svaka čast! Mr. Green Najteže je suočavanje sa samim sobom, ali vredi svaki tren, jer bolje je upoznati sebe, nego li celog života lebdeti nad istim i samo preživljavati misleći da je upravo to Naš život. Zato ostajem pri tome da je bolje biti sam, nego uzalud trošiti vreme na bilo koga. Recimo, jedna moja drugarica je u prilično katastrofalnoj vezi i na pitanje zašto ne prekine, usledi odgovor kako nije navikla da pored sebe nema muškarca... Rolling Eyes To stvarno ne razumem i mislim da je najbolje naučiti biti i živeti sam (bez muškarca, u ovom slučaju), jer je stvarno besmisleno zavisiti od nekoga, usmeravati i usklađivati svoje vreme sa tuđim. A kada naiđe neko vredan pažnje, "Samo napred dragi, baš sam Tebe čekala" Mr. Green, a u međuvremenu, uživam solirajući. Very Happy

_________________
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek bolje sama nego s bilo kim. Biti s nekim da se kaže da sam u vezi - ne hvala. Ume da škodu zdravlju.
Nije samoća najgora stvar koja može da vam se desi - loše veze mogu mnogo skupo da vas koštaju i ostave itekakve ožiljke i traume.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje biti sam, nego sam pokraj nekog.

I bolje ništa, nego išta.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 12:14 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

samoca 100%

_________________
Ja sam tamo gde si ti kad kazem ja mislim mi, neka znaju svi ono stomi treba to si ti...
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slazem se bas sa prethodnim komentarima, bolje je biti u vezi, pored nekog, nego biti sam i bez igde ikoga...

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ali zar po svaku cenu biti sa nekim???
 
nikolic_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2007
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je bolje ili ne,ja sam uglavnom sam:D...ma ko ce ga znati,zavisi od mnogo cega...:S:S:S

_________________
Ne opterecuj se nebitnim stvarima, jedan je zivot! Smile
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 02, 2008 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sama, jer mi tako trenutno odgovara. Nije u svakim situacijama tako najbolje, ali u nekim pak jeste. Trenutno sam u fazi upoznavanja same sebe, svojih zelja, svog zivota, itd, itd, i da budem iskrena-neki momcic mi je zadnji na pameti trenutno Mr. Green
Okrenem se onako za nekim, ali u zadnjem periodu niko na mene ne ostavlja poseban utisak i za koji minut je zaboravljen Razz Shocked Shocked

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenju jeste.
Vrlo jednostavno...mislim da covjek moze biti sretniji sam nego da je sa bilo kim (eto cisto "onako")

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li je ponekad bolje biti sam nego u vezi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  sledeća
Strana 23 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon