www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

visestruki orgazam
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
lady_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 87
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam taj osecaj ...

 
glidder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 113
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno desilo mi se to i to je stvarno ekstra ali ja vam preporucujem da probate da priustite svojoj devojci squirting a ako ne znate sta je to potrazite na netu i sve ce vam biti jasno a devojka ce vam biti beskrajno zahvalna!!!

_________________
Mislim STA RECI???
 
ludi_milojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 101

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CharmedS je napisao/la sledeće:
Wondedr Bra je napisao/la sledeće:
Mojoj bivsoj se jednom desilo da svrsi 7 puta za redom!!!
Drugar mi je pricao da se i njegovoj devojci to desilo kada je uzeo vijagru...

ta sto je svrsila 7 puta zaredom od toga je mozda jedno 4 isfolirala Wink


Hahahahah pa nije svaki zenski organizam isti , i nije svaki muskarac isti ...prema tome, dabome. Ne volim da pitam koliko puta , ali po desetak , nekad 4,5 mada ko ce ih znati vise, ima 3 vrste orgazma , svaki je ralicit ...

Negde sam procitao da devojka za noc moze najvise 27 puta da dozivi orgazme,a muskarac moze najvise 7-9 puta Mr. Green

a najlepsi osecaj devojkama je ubedljivo kad se uklope 2 vrste u jednom momentu Wink

_________________
Kazu da je u Beogradu odnos 5 zenskih osoba na jednog muskarca.

- Mojih 5 da mi se istog momenta jave Exclamation Exclamation Exclamation Mr. Green
 
stickmaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Apr 2004
Poruke: 56
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojka mi se jednom 5 minuta tresla koliko je jako svrsavala i ona kaze da je to neverovatan osecaj...
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: obavezno Na vrh strane Na dno strane

vec duze vremena dozivljava visestruke orgazme jer me moli da odmah ja ne svrsavam nego da malo oduzim.moram priznati da ponekad jedva to uspijem pogotovu kad sam previse uzbudjen a to se desi kad malo duze apstiniram.ipak uspijevam da ona prije mene par puta svrsi pa onda zajedno.najlepse je kad mi da signal da zajedno svrsimo i istovremeno me ogrebe noktima na nogama ili mi nekako uspije ugurati nozni palac u usta.tad smo na vrhuncu oboje.
 
Daniellla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 9
Mesto: Indjija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 10:56 am    Naslov poruke: mmmmmmmmmmmmmm Na vrh strane Na dno strane

pa desavalo se!
heheheheheheh
 
kvecenaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je moguće ljudi...ali ovisi o mnogo faktora! najviše o tome kad si ševio zadnji put! cure mogu svršiti više puta za redom - ja ne
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desavalo se ... Mr. Green

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
Srdjan82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 132

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to priredim svojoj malenij svaki put
Ali najvise sam se bio trudio za njen rodjendan
Na kraju nije mogla da mrdne jer se jadna premorila Smile
 
bane42
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 17 Okt 2005
Poruke: 474
Mesto: Gde nebo ljubi zemlju...

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije se desavalo vise puta bilo je odvisno od cure, neke mogu neke ne ali zavisi od same situacije, atmosfere i drugih okolnosti. Sada redje ali se dogodi kada smo potpuno neoptereceni vanjskim uticajima i kad se 100% opustimo.
To je onda veliki uzitak za obadvoje i ona zna da se trese po minutu dve i još 5 nemoze da dodje sebi.
Super osećaj.

_________________
Bit će bolje jednog dana...
ako bog da...
Što me ne ubije to me ojača....
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
naravno, sasvim normalna i cesta pojava! mislim da ne moram ni spomenuti kako je osjecaj fenomenalno...neopisiv! sometimes too good to be true! Mr. Green Wink
ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
vrhovni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 16

fiji.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kako reche.. normalana pojava.. ALI sve zavisi od situacije, i okolnosti..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> visestruki orgazam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon