www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A sta mislite o obrijanim muskarcima.....
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 1:54 pm    Naslov poruke: A sta mislite o obrijanim muskarcima..... Na vrh strane Na dno strane

Meni je to licno super....mrzim da vidim zbun u gacama Laughing

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet ti i tvoji celavi ljubimci heheheh!

Ma cetvorka je super.....dvoje su se tako i smuvali !! Ups....nisam to hteo da napisem...mislim....obrijati se dole je skroz OK !
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 05, 2004 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skroz podrzavam to i nemam nista protiv.Isto tako obozavam kada mi je devojka obrijana,nama nista lepse:)
 
melamela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 17, 2004 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ne razumijem ljude koje pali dlakavost spolnih organa....a ima takvih....
ja sam za depilaciju, i muških i žena...uostalom lakše je i sa higijenom.... Very Happy
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2004 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas na nulu ali sam uredno podsisan Smile Noge ne, to mi je vec mnogo, a sto se dupeta tice he Smile he Smile Nikad bre...
Mnogima je to glupo, kazu da je pederski i sl, a prvom meni je glupo kad obucem obican kupaci da stavljam snalice na kedla...
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to gledam sa aspekta higijene i estetike. naravno ! uvek !

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

depilirano da....al obrijano vala ne,draze mi dlakavo nego kad se zbrica pa nakon 12h one pocnu nicati pa grozno na dodir budu ostre...ko da diras smirgl papir
 
laponac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako sad ona izreka ide " Losoj ..... svaka dlaka smeta".
Vremena sa menjaju, moracemo i obrve da pocupamo.
 
jelena-2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 12 Nov 2004
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da zasto da ne , samo ako ga ja izdepiliram!
 
stepa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 66

Datum registracije: 15 Okt 2003
Poruke: 4
Mesto: okolina Novog Sada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 30, 2004 11:05 pm    Naslov poruke: nesto najlepse na svetu! Na vrh strane Na dno strane

Meni je to licno super....mrzim da vidim zbun u gacama


super to me najvise pali,uzivam,da vidim,da se brijem i sve sto je golo,bez dlacice..
 
neona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno obrijan
 
Dejan_Verona_Italy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 9

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aj kad vas je tolko o tom pricalo aj da i ja nesto kazem...licno i osobno se bojim da se "brijem" dole...mislim "jaja"...joj, sta ako ih osecem hehhee a inace dlake skracivam (ili skracujem, kako se kaze bem' mu ...) a obrva cupam... ruke cu da depiliram a prsa vec jesam Smile guza ne znam..sam ne mogu a da idem da me neko tu "dira"....hehe, iskreno, sramota me..ispred moze, iza teze..jos ako je musko hehhee NEMA SANSE!!! aj ziveli

_________________
CCCC
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> A sta mislite o obrijanim muskarcima..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 1 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon