www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kineski automobili
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
micodelija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Kineski automobili Na vrh strane Na dno strane

oprostite zbog novog topica ali nov sam i ne znal dali ste već razgovarali o ovome
dakle interesiraju me kineski automobili...bio sam u beogradu i stupio sam u kontakt s ljudima iz firme MITONA d.o.o
vidio sam tamo neke džipove...pa BYD auto...neki model flayer i F3...navodno se već prodaju na tržištu scg
čuo sam ovako da imaju mitsubišijeve motore...1.6...i 2.4...ovaj mali flayer 1.1 i 900....jel ima ko kakvu informaciju o tim automobilima??
jel to šta valja??? ovako po prvim slikama dobar dojam su ostavili...evo molim par odgovora Smile


 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo da su Kinezi napravili neki auto srednje klase (ime mi nije poznato) koji ce kostati nekih 6.500 evra i da su pustili 250 komada u Evropu promotivno i da su ih razgrabili .... pa sad ne znam verovatno je dobar
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak mislim da je bolje dodati par hiljada vise i kupiti njemca.
Kinez je kinez i tu nema dalje rasprave.

Prepravio Velja25, može to da stane i u jednu poruku.
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, kinez je kinez...
i ja se slazem sa dexonj2004

bolje je kupit neki occasion mercedes koji kosta malo vise i onda si barom malo vise "siguran" sto je automobila tice
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako hoces auto, kupi Evropski...pa makar Opel da bude...

_________________
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 13, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre svega evropski automobili su losiji i od Japanaca i od Americkih automobila,pa ne znam sto su oni neki parametar vrednosti Rolling Eyes
Ovi ludi Kinezi imaju preko 60 fabrika,i pojesce slabije evropske marke ako im dozvole uvoz u EU.
Mislim da ce oni uskoro biti najbolja kupovina Wink
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sigurno nece kinezi biti najbolja kupovina...
izaso je jedan kinezki SUV (Landwind) se zove, i oni od NCAP su ga slupali
i kazu da je onaj nas stari Jugo Skala sigurniji nego taj Landwind...
Dobio je 0 zvezdice...
a inace svaki drugi novi automobil usvoji najmanje 4 ili max.5
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sheba_diesel je napisao/la sledeće:
Pre svega evropski automobili su losiji i od Japanaca i od Americkih automobila,pa ne znam sto su oni neki parametar vrednosti Rolling Eyes
Ovi ludi Kinezi imaju preko 60 fabrika,i pojesce slabije evropske marke ako im dozvole uvoz u EU.
Mislim da ce oni uskoro biti najbolja kupovina Wink


Japanci mogu da konkurisu malo sa Evropskim automobilima. Dotle sam mislio da znas o cemu pricas, ali cim si spomenuo Americka auta, znao sam da ustvari nemas pojma... hehehe

_________________
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R, i ti nevolis amerikance... h???
ali u pravu si, amerikanci nemaju nikakvi kvalitet automobila.
samo sta amerikanci znaju, je da trose benzina, a u tome su majstori.. Razz

kinezki automobili u EU nemaju sance, jel nisu sigurni. mislim da nece EU to da dozvoli...
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim uopste, ima dva auta koja mi se svidjaju, i to samo spolja: Chrysler 300c i Crossfire. Ali tesko da su kvalitetna kao Evropska vozila.

_________________
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

begoran je napisao/la sledeće:
sigurno nece kinezi biti najbolja kupovina...
izaso je jedan kinezki SUV (Landwind) se zove, i oni od NCAP su ga slupali
i kazu da je onaj nas stari Jugo Skala sigurniji nego taj Landwind...
Dobio je 0 zvezdice...
a inace svaki drugi novi automobil usvoji najmanje 4 ili max.5


To sam gledo na tv-u bez komentara. Auto deluje na prvi pogled ko tenk, a onda bam - raspadanje. Volan sa osovinom i sve vazdusnim jastukom uleće u glavu lutke vozača.Sve se zivo raspada - krive se i krov i patos s pragovima. Bog sveti zna kakve jos posledice su zabelezene na onim lutkama. Na kraju sledi otvaranje vozackih vrata koja su na strani gde se nalazi brava totalno blokirana, al ne mari posto se A stub (nosač tih vrata) raspao sa sve sarkama pa se vrata otvaraju unazad ko na prvim fićama il kampanjolama.
Ma bre od kineza vise ni igracke deci ne kupujem a ne auto
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko receno: Kineska auta nisu ni za djavola...ne kupujte ih!

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Kineski automobili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon