www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vasa odluka je...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 8:47 am    Naslov poruke: Vasa odluka je... Na vrh strane Na dno strane

.... momci, zamislite sledece.... ozenjeni ste (pa cak mozda imate vec i decu) a postoji jedna zena sto vas zaludjuje... znaci privlaci vas nenormalno i na neki nacin bi je zeleli... za jednu noc ili ipak za duzu vezu... kako ce da se odlucite?? Ce razum da bude jaci nego srce iako vam brak napr. ne ide kako treba???

Hajd da vas cujem...


 
mali_mile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma puko bi j uprvi puta da to niko nezna, jer jednom se možeš sakriti, a pogotovo ako u braku neštima.................

a ako je to ta, onda možda i pokupiti djecu i pobjeći od žene...........
 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opalio bi je,pa bi dalje video,jedno se zivi Very Happy
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio bih sa njom jedno vece da zadovoljim sebe... a onda bih se vratio svojoj zenici jer ona je ipak na prvom mestu ali ako su jos i deca tu mislim da uopste ne bih rizikovao sa tom novom vezom!
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi nagon u ovoj situaciji bio jaci.
Znaci da bi to bila veza za jednu noc i nista vise.
 
Stevan HVPlanet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 255
Mesto: Srbija

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna noc i nista vise... pa onda mozda i dve (zavisi kako se pokaze), pa tri... i tako dok mi ne dosadi
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da zelim neku drugu pored svoje zene .. onda necu ni da se vezem za tu jednu osobu ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Direktor99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 37

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mi se svidi bicu sa njom, uvek se moze napraviti neki poslovni puta a za drustvo povesto odredjenu mladu damu
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, bio sam prolazio kroz takve vrste pakla Exclamation

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma da ti pravo kažem o tome još nisam nikad ni razmišljao.....jesam kad sam bio u vezi sa djevojkom ali to je druga stvar........
Mislim da ako voliš svoju ženu onda će i najveća nesuglasica spasiti tvoj brak ali ako je ne voiliš onda je ipak bolje da se raziđete.....
A što se tiče te žene....pa ne znam kako bih ja reagovao.....možda bi bio s njom jednu noć ali iskreno rečeno čisto sumnjam.......zato tražim djevojku koja ima razumijevanja i s kojom se po mogućnosti ne svađam puno.... Wink

_________________
 
pelebgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 128

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veza za jednu noc bi mogla da prodje cak mislim da bi to i osvezilo brak
 
andjeo82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 40
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajebano pitanje....probao bih, sigurno, jedno vece, a posle, ko zna sta bi bilo! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vasa odluka je... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon