www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sema sa zenom sto je razvedena...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 9:13 am    Naslov poruke: Sema sa zenom sto je razvedena... Na vrh strane Na dno strane

Prijateljica jedna me molila da otvorim ovu temu, pa da joj ucinim to! Wink

Momci, da li je za vas moguce da udjete u ozbiljnu vezu sa zenom sto je bila udata i sto ima decu?? Je l bi mogli da prihvatite ta deteta i tu zenu? Ili nebi bili spremni za takvu vezu??

Ajd da cujem vase misljenje....




Poslednja prepravka: Jugović datum Čet Jul 21, 2005 9:56 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
mali_mile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi, ako je dobra riba zašto ne?

ali treba se čuvati baljezgarija i gluposti i sve to ozbiljno , potpuno ozbiljno shvatiti, jer su one poslje razvoda puno pametnije i osjetljivije.........


Embarassed
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Re: Sema sa zenom sto je razvedena... Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
Prijateljica jedna me molili da otvorim ovu temu, pa da joj ucinim to! Wink

Momci, da li je za vas moguce da udjete u ozbiljnu vezu sa zenom sto je bila udata i sto ima decu?? Je l bi mogli da prihvatite ta deteta i tu zenu? Ili nebi bili spremni za takvu vezu??

Ajd da cujem vase misljenje....


Da svakako, ako mi se svidja. Samo izgleda da do toga nece doci jer sam ja sretno ozenjen...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu samo da kazem da ti muskarci koji imaju problem sto se tice razvedenih zena su muskarci sa jako slabim osobinama.
To sto djevojka ima djecu je za njih dokaz da je imala muskarca prije njega,
a sada vi koji tako mislite, razmislite malo bolje.
Koliko ste zena sreli sto su bile nevine? I sta ?
To sto je bilo bilo je, zar nije tako? Zar nije vazno ono sto vas ceka.
Ali ono sto je naj vaznije je da uz takvu relaciju morate obracati paznju na vise osoba t.j. na njenu djecu. Ako za to niste sposobni onda i niste vrijedni ljubavi.
Ako hocete da budete voljeni morate biti sposobni da volite bez uslova.
 
Vista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 56
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to uopste ne bi smetalo, ne vidim zasto bi mi njeni klinci smetali ukoliko se nas dvoje volimo?! meni to nije bitno

_________________
Resistance Is Futile. You Will Be Assimilated!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 6:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sebe ne bih mogao da zamislim u takvoj nekoj vezi .. ipak je to previse .. jer ako je ta zena bila u braku sve su mogucnosti da ce ti efekti iz braka i dalje da ostanu i da od nase veze nece biti nista .. zasto onda uospte i gubiti vreme na to

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Djole_i500
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 74

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od toga zasto se razvela, itd itd itd.ako je to neko ko je razocaran u ljubav i patio onda bih jpj pomogao da vidi kako je svet lep a klince isto voleo kao maltene, zwvisi i od toga da li ta zena vredi ili ne
 
rade05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam predrasude o razvedenim ženama, i imao sam vezu sa jednom koja doduše nije ni bila udata a imala je vanbračnog sina. Ona je bila starija od mene 9 godina i naša veza se uglavnom svodila na seks. Međutim vremenom video sam da ja i ona imamo slične stavove i da jednostavno uvek nađemo zajednički jezik. Možda bi veza i uspela da nije bilo razlike u godinama.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I one su zene. Ako su razvedene nisu bagave Laughing Wink
Da mi se bas bas dopada i da gajimo velika osecanja jedno prema drugome, ne bi nas nista sprecilo da nastavimo ziveti zajedno.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne pa po cemu se ona razlikuje od ostalih devojaka(zena) jest da ima dete ali ako cete nju da volite onda morate i njeno dete jer je ono ipask deo nje zar ne,ne znam ja bi bio u stanju da prihvatim to dete kao svoje ako bi zavoleo takvu devojku(zenu) jer znam kako je to jer je moja keva razvedena i moj occuh me je prihvatio kao da sam njegovo reodjeno dete,tako me cak ne glkeda nimoj pravi otac tako da ja bi ucinio isto sto i moj otac tj ocuh

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
micky87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 28
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez obzira kakva je riba, tudje dete ne bih mogao da gajim...ko zna koliko je kilometara progutala, a josh i ima decu, sad da je ja odrzaam....to nikako be bih mogao!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

micky87 je napisao/la sledeće:
Bez obzira kakva je riba, tudje dete ne bih mogao da gajim...ko zna koliko je kilometara progutala, a josh i ima decu, sad da je ja odrzaam....to nikako be bih mogao!


Zamisli ovu situaciju, srecno si ozenjen, imas prelepo dete, i nesto (NE DAJ BOZE) se desi tvojoj zeni, i na kraju ostanes sam sa detetom.
Znaci nekih si ranih 30-ih godina. Treba ti zena, detetu treba majka.
Po tvome svaka zena koju bi ti hteo, bi mislila o tebi da si "ko zna koliko kilometara progutao, a jos i dete imas'.

Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sema sa zenom sto je razvedena... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon