www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sema sa zenom sto je razvedena...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to moze biti dosta tesko,pogotovo ako zivis u zatucanoj okolini. mada sam ja uvjek za ljubav

 
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanemari malogradjanštinu. Tko smo mi da osudjemo nečiju prošlost ? Ako ti se svidja i odgovara - to što je razvedena nebi trebao biti problem...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RunnerSG je napisao/la sledeće:
A ne, ja to ne bih uradio nema sanse... Jedino ako je zena u fulu pa da budem sa njom, malo se sexamo i tako to... Ali ozbiljno weza, nema sanse!!!!!!!!!!!


A ti bi samo da joj siris noge?

Jako dobro stvarno ti se divim za tu promahu ispod kose Laughing

Ma kakve raspustenice pa jos i kad imaju djecu sa sobom..to sve treba kao sto je Hitler u gasnu komoru Laughing

Doista mi nije jasno zasto pojedinci razmisljaju o razvedenim zenama kao o predmetu koji treba samo dobro...HM

Ja sam razvedena i imam dva sina. Imam decka koji je stariji od mene 5 godina. Nikad se nije zenio znaci momak je. Vec smo jako dugo zajedno i kao jedno smo. Moja djeca znaju da mi je on decko i da ce im mozda jednoga dana biti i zamjena za bioloskog oca. Nemam problema nikakvih sto se tice njihovog medjusobnog odnosa , cak sta vise kada mi se nedavno mladji sin operisao on je bio uz njega vise nego ja , dok se pravi otac iako je znao za operaciju nije udostojio niti nazvati da upita sta je i kako bilo.

Naravno za upjesnost nase veze i takvog odnosa je zahvalno njegovo cvrsto JA i niko mu ne moze dirigirati kako ce da vodi svoj zivot , dosta ljubavi , tolerancije , oprastanja , strpljenja i realnog gledanja na svijet.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što da ne

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
stefanou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: sumadija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj slucaj:

Do skoro sam se vidjao sa razvedenom zenom koja ima dvoje dece. Starija je od mene neku godinu. Ima propali brak na jedan od najgorih nacina, ali ne bih da ga spominjem. Uglavnom ona nije kriva zbog toga.

Stvari su trajale nekoliko meseci. Ali znamo se nekoliko godina posto zivimo u blizini. Kako je pocelo puno je obecavalo, ali nije bilo nesto na juris, cak naprotiv. Provodili smo sve vise i vise vremena zajedno, tj sve cesce smo se vidjali. Onda me je upoznala sa svojom decom dovevsi me u kucu. Iskreno, nije mi smetalo ali nisam hteo da se postavim kao neki folirant koji preko dece hoce da dodje do mame. Tako da sam ipak zadrzao neku distancu prema njima. Njena deca su me ipak prihvatila, narocito mladje dete. I tako stvari su se odvijale uglavnom manje vise u dobrom smeru. Znao sam da ima problema sa poverenjem zbog situacije u koju je dospela. Trpeo sam njene testove i igrice, mada mi je sve to islo na zivce. Posle nekog vremena mi je dojadilo pa sam se i ja upustio u igrarije (velika greska!!! takve stvari treba seci u korenu). Na kraju je sve ispalo tako konfuzno da je jedini logican izlaz bio u njenom povlacenju. Mislio sam da ce da me ukapira i da prestane sa tim stvarima, ali desilo se suprotno. Resila je da sve prekine. Razlog: nije se u njoj probudia emocija. A, neko vreme pre toga je izjavila da pokusava razumom da nadvlada emocije. Itd puno kontradiktornosti.
Iskrena da budem, bilo mi je veoma stalo do te zene i to je jedna od par zena u mom zivotu od kojih sam zaista ocekivao mnogo, a imao sam ih ne bas malo, ali ne i nesto preterano mnogo.
Uglavnom, moje misljenje je da je sa takvim zenama moguce ostvariti izuzetan odnos, cak vrlo nadahnjujuci i zreo, pun razumevanja, ali su te zene vrlo sebicne u emotivnom smislu. Cak, pomisljam da bi joj vise stalo do mene da sam prvom prilikom sa njom stupio u seks nego sto sam sve ovo radio pokusavajuci da joj zaista pokazem da je ne smatram za sredstvo za razonodu.
Kako bilo, razvedene zene pogotovu sa decom su vrlo teske za ostvarenje dublje emotivne veze. To je apsolutno tacno. Pravi put do njih ako ih zaista zelite je ipak izgleda preko kreveta.

Da ispravim gresku da ne bude zabune, nije "Iskrena da budem" nego "Iskren d abudem".
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stefanou je napisao/la sledeće:

Kako bilo, razvedene zene pogotovu sa decom su vrlo teske za ostvarenje dublje emotivne veze. To je apsolutno tacno. Pravi put do njih ako ih zaista zelite je ipak izgleda preko kreveta.


Ne možeš i ne smiješ svrstavati sve u jedan koš..jer pet prstiju na ruci nije jednako pa tako ni ove žene.

Nije sve u krevetu...moraš shvatiti da su takve žene većinom jako emotivno povrijedjene i izgubile su povjerenje u muški rod...dakle moraš shvatiti da se povjerenje lako izgubi ali se jako teško ponovno dobiva.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bre razvedena zena>slobodna zena
a sto se dece tice neznam dali bih mogao da prihvatim dete kao da je moje Question

_________________


The world is mine
 
stefanou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: sumadija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 5:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih da budem pogresno shvacen, iznosim svoje iskustvo samo. Zene (bez obzira na status) koje su najludje bile vezane za mene su one kod kojih sam isao pravo na seksualni odnos. To nije moralo da bude odmah, i u vecini slucajeva nije. Ali, jasno sam stavljao do znanja da je to prvo sto hocu pa sve ostalo posle toga. I nisam davao pet para na njihove igrice i tome slicno. Ovde sam mislio da ne insistiram na tome bas iz razloga sto sam u toj zeni video mnogo toga preko osim sto je vrlo atraktivna. Siguran sam sada da je ono sto je ona htela ustvari neka stalna seks sema bez vezivanja. Jer, sav problem je bio u mom otvaranju i vezivanju za nju. Zapravo, znam da je to sto sve zene u pocetku hoce pa cemo posle da vidimo, tj. nema seksa = nema vezivanje, prosta jednacina.

Sto se poverenja tice, ne bih rekao da je to toliki problem, jer vremenom se pokazuje da li se moze imati poverenja ili ne. Pola godine nije bas mali period. Osim toga, moze se i razgovarati o tome, ali bez zenskih smicalica i trikova, naravno. To izaziva revolt kod nas muskaraca u svakom slucaju. Samo je pitanje kako ce koji da reaguje. Medjutim, nikada nisam imao priliiku da se neka zena nesto buni oko poverenja. Kao da to ustvari nije ni bitno toliko. Licna iskustva mi govore da cak i one koje su bile u dugim vezama (vise godina) samnom nisu imale poverenja u mene pa im nista nije falilo. Bile su samnom bez poverenja. Prema tome, poverenje je vise samo neki izgovor. Sto su vec odavno konstatovali ljudi, nema ono sto zena nece uraditi da dobije onog koga zeli. A, zelja se ukorenjuje iz dobrog seksa.

Dakle, drugari sema sa razvedenim zenama je prilicno uniformna. Prvo idite na seks. To je ono sto one traze pod jedan, pogotovo ako su ostvarene zene (u ostalim smislovima). Jedino sto im fali je diskretan seks. Da li stalan ili ne to je vec pitanje kvaliteta samog seksa i mogucnosti. NIKADA se ne otvarajte pre nje!!! Ako to ucinite tu je siguran kraj. Njima ne treba muskarac, samo usliuzni momak. Kasnije, ako se kod njih razviju i emocije onda mozete da razmisljate dalje u pravcu dubljeg emotivnog odnosa. U bilo kom drugom slucaju gubite. One ne daju pet para na vasu brigu o njoj, postovanje itd. To ostavite za svoje zene.

Da li je crnibiser saglasan sada?


Usput, ne znam zasto ste ovu temu stavili u 'njegova soba'?? Valjda razvedene zene i same imaju sta da kazu na ovu temu.



[Edit by coco_bill: Stefanou, pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citajuci ove odgovore dosla sam do zakljucka da su mnogi, najblaze receno, potpuno nezreli. Niko od nas ne razmislja sa 17-18 godina u pravcu da ce zavrsiti s nekim ko je razveden i ima vec decu, ali s godinama shvatate da to nema nikakve veze. Bolje staviti na vreme tacku na propali brak, nego se muciti. Po ovim odgovorima ispada da zena nakon razvoda najbolje i da ne izlazi iz kuce ili neka joj "lupe" zig na celo, razvedena - ne prilazi. Razvedena zena je ista kao i ona sto nije stajala na "ludi kamen", u cemu je razlika? Ima i dalje obe noge, obe ruke, glavu, usi, oci... i da mozda ima i dete... Dete nije krivo sto njegovi roditelji nisu mogli dalje zajedno, ali to ne znaci da sada to dete treba poslati u neki internat da bi se njegova mama lakse udala... Ali naravno, uvek je lakse ocrniti zensko, zamisli ima dete, sada svi znaju sta je radila Rolling Eyes E pa dragi moji, zapitajte se koliko je mozda abortusa napravila neka po vama super zena, koja ne vuce u sledecu vezu sa sobom decu, da li je to stvarno zena za primer? Koliko je samo muskaraca ostalo samo sa svojom decom i takav muskarac se trudi da pronadje zenu koja ce prihvatiti njega i njegovo dete, a po ovome takve muskarce treba izbegavati, jer kako prihvatiti tudje dete Rolling Eyes Ako vec mogu da biram, verovatno bih sada u ovoj situaciji rekla, neki koji nema porodicu iza sebe, ali ako bih pronasla muskarca koji mi odgovara, potpuno se slazemo i volimo, zasto bi njegovo dete iz prethodnog braka bilo problem? Pa volim decu iz komsiluka, zasto ne bih volela i dete coveka koji mi toliko znaci?

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma rado...
Sto da ne????
Lol
Moglo bi... Very Happy
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno

_________________
veni - vidi - vici

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stefanou je napisao/la sledeće:
Dakle, drugari sema sa razvedenim zenama je prilicno uniformna. Prvo idite na seks. To je ono sto one traze pod jedan, pogotovo ako su ostvarene zene (u ostalim smislovima). Jedino sto im fali je diskretan seks. Da li stalan ili ne to je vec pitanje kvaliteta samog seksa i mogucnosti. NIKADA se ne otvarajte pre nje!!! Ako to ucinite tu je siguran kraj. Njima ne treba muskarac, samo usliuzni momak. Kasnije, ako se kod njih razviju i emocije onda mozete da razmisljate dalje u pravcu dubljeg emotivnog odnosa. U bilo kom drugom slucaju gubite. One ne daju pet para na vasu brigu o njoj, postovanje itd. To ostavite za svoje zene.

Da li je crnibiser saglasan sada?


Usput, ne znam zasto ste ovu temu stavili u 'njegova soba'?? Valjda razvedene zene i same imaju sta da kazu na ovu temu.


Nikako se ne slažem s tobom..NIKAKO

Ja sam razvedena i istina je da i ja kao i svako normalno ljudsko biće trebam nekoga...Istina je da volim dobar sex..ali ne nužno.

Meni prvenstveno treba nježnosti , treba mi neko ko će mi biti oslonac i kada podjem da padam da me podigne..a uz sve to dodje i sex.

Meni samo n ije jasno kako i zašto si ti toliko opsjednut sexom...po tebi ženu samo treba podase ..katastrofa..sreća pa ne razmisljaju svi muškarci kao ti..jer bih ja odmah prešla u lezbijke ili bih promijenila pol.

ne treba mi ni diskretan sex..kada budem imala čovjeka pored sebe koji će me voljeti i cijeniti kao kompletnu ličnost sa svim mojim manama i vrlinama tada me boli briga sta ce ko reci i ne pada mi na um da se krijem kako s nekim imam i sexualne odnose Laughing

Ne treba mi ni uslužni momak jer ja imam djecu da me usluzuju...


Citat:
One ne daju pet para na vasu brigu o njoj, postovanje itd. To ostavite za svoje zene.


I oprosti ali moram ti reći--sram nek te bude za ovakav komentar Twisted Evil

I sada si sam potvrdio ono što ja stalno govorim..razvedene žene po tebi trebaju da budu samo stvari na kojima se treba isprašiti kad je vama muškima ćeif..a kada vi njoj zatrebate nema vas...razvedene žene treba samo iskoristiti i baciti kao otarač a svu nježnost , pažnju , ljubav i sve lijepo iz veze trebate čuvati za žene...

Oprosti ali jako jadan komentar i jako uvredljiv...i doisrta ne želim nakon ove izjave da s tobom diskutujem..

Ja nikada ne bih voljela biti ni tvoja žena..ni tvoja ljubavnica pa ni tvoja BiiiiP pa kad bi mi i zivot ovisio o tebi...bilo bi mi milije umrijeti spokojna.

Katastrofa koje razmišljanje i to je sve što si imao napisati na ovolikom forumu i od ovoliko tema..ti si oba posta zaradio pljuvajuci na razvedene zene..odvratno , bolesno , zalosno:twisted:

Bravo škorpijice..ali pokušaj u to uvjeriti muškarce poput ovoga

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sema sa zenom sto je razvedena... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon