www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sema sa zenom sto je razvedena...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
stefanou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: sumadija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 4:23 am    Naslov poruke: trla baba lan Na vrh strane Na dno strane

Crnibiseru, tebi i tvojoj ekipi ovde mogu da kazem da lazete isto kao sto me je lagala i ova sto sam sa njom izgubio 6 meseci. Prvo, sve to sto ti pricas da ti kao treba i tebi i svima vama je isto ono sto je ona mogla da ima od mene. A sve vreme je svirala q. Da je meni bilo samo do seksa sa njom sigurno ne bih proveo toliko vremena cekajuci je. Njena dilema je bila kao da li da se odrekne "slobodnog" zivota da bi bila samnom ili da digne ruke od mene i nastgavi da bude BiiiP. A, naravno s vremena na vreme se kerebecila sa nekim tamo pored mene koji sam bio tu za nju. Cak sam odbijao da spavam sa drugim devojkama za sve to vreme. Drugim recima apstinirao sam 6 meseci. Prema tome nemoj da mlatite ni ti ni ove tvoje. Ja nisam mali ili nezreo i znam kako zene funkcionisu. I znam da sam je odmah prvom prilikom natakao sve bi bilo kao po loju. Ne bi bilo prvi put. Ali, ovog puta sam hteo da je postujem kao zenu i ne insistiram na tome i debelo se zaBiiiPao.
[***cenzurisano***]
Nema potrebe da se raspravljamo jer nisam imao nameru da vas ugrozim u vasoj kamuflazi i razgolitim. Prosto, dojadilo mi je ono sto vidim i znam i morao sam negde da ispricam.
Vasa "ljubav" se svodi na dobar seks. Narocito, razvedene zene koje su odradile svoj deo sto se tice dece i ostalog, sta vise one hoce. Ajde, sta hoce? Ljubav, coveka (jednog), sigurnost, oslonac... da mi nije muka smejao bih se. Nemojte da se lazemo, seks je sve sto zele. Akutan, hronican, samo da je diskretan. Sta mislis da ovo sto pricam, pricam napamet.


Jos nesto. Ovo sto pricas je izmisljotina. Ja nisam rekao da smatram da zene sluze tome, vec da one samo hoce da sluze tome. I ako imas nesto smisleno da kazes reci, ako ne ne gnjavi.

[Edit by Coco Bill: Stefanou, drugi put te opominjem za duple postove. Drugo, delovi poruka uvredljivi za ostale članove su obrisane]


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 5:25 am    Naslov poruke: Re: trla baba lan Na vrh strane Na dno strane

stefanou je napisao/la sledeće:
Crnibiseru, tebi i tvojoj ekipi ovde mogu da kazem da lazete isto kao sto me je lagala i ova sto sam sa njom izgubio 6 meseci.
Nema potrebe da se raspravljamo jer nisam imao nameru da vas ugrozim u vasoj kamuflazi i razgolitim. Prosto, dojadilo mi je ono sto vidim i znam i morao sam negde da ispricam.
Vasa "ljubav" se svodi na dobar seks. Narocito, razvedene zene koje su odradile svoj deo sto se tice dece i ostalog, sta vise one hoce. Ajde, sta hoce? Ljubav, coveka (jednog), sigurnost, oslonac... da mi nije muka smejao bih se. Nemojte da se lazemo, seks je sve sto zele. Akutan, hronican, samo da je diskretan. Sta mislis da ovo sto pricam, pricam napamet.


Hmmm... čini mi se da si se zaljubio u neku koja hoće samo vezu za jednu noć i ništa više. A ti si očekivao duuuugu vezu.
Ma, svi smo to prošli bar jednom u životu. Wink

stefanou je napisao/la sledeće:
Jos nesto. Ovo sto pricas je izmisljotina. Ja nisam rekao da smatram da zene sluze tome, vec da one samo hoce da sluze tome. I ako imas nesto smisleno da kazes reci, ako ne ne gnjavi.


Varaš se. Bio sam i sa onima koje žele dugu vezu i sa onima koje bukvalno ne mogu dugo da budu u vezi. To što ne možemo da procenimo kojoj od te dve grupe ta devojka pripada ne znači da su sve iste! Jesam mlađi od tebe, ali jedno razočarenje nije smak sveta!
To je apsolutno isto kao kad bi izašao sa devojkom koja voli krempite i zaključio da sve devojke vole krempite. Tačno je da sve one uživaju u seksu, ali nije im samo to u glavi. Ima tu i pažnje i romantike i brige o njoj, da znaju da ste jedno drugom oslonac, da joj veruješ, da si ponosan na njih itd.

Slažem se sa tobom da nisi nezreo, ali se isto tako slažem sa Biserom da se ponašaš nezrelo. Ženska te šutnula - jaka stvar! Nadji drugu devojku i - idemo dalje! Znaš kako je rekao Marchello: "Klinka se klinkom izbija" (pesma "Otkucaji").
Predlažem ti da otvoriš novu temu (imaš gore dugme za to) i napišeš šta ti se dogodilo. Siguran sam da možemo da rešimo i taj problem (dobar sam kao psiholog).

Narode, bojim se da smo malo skliznuli u offtopic, molim vas da se vratimo na temu

PS: Žena je (samo) žena je (ipak) žena

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Sub Jul 28, 2007 4:54 am; ukupno izmenjena 1 put
 
stefanou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: sumadija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 2:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzi me da pisem.
Izvinjenje crnombiseru.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stefanou je napisao/la sledeće:
Mrzi me da pisem.
Izvinjenje crnombiseru.


Ne trebaš se izvinjavati..kao što kaže moj prijatelj coco_bill možda bi najbolje bilo da otvoriš novu temu gdje bi napisao šta je to što te boli? koji je to problem koji te muči?

Mi smo tu da zajedno budemo jedni uz druge i uvijek budemo oslonac u rješavanju bilo kakvog problema.

Po tvome dosadašnjem pitanju vidim da si naletio na zmiju , a ne na ženu.
Iako si stariji od mene koju godinu to ne znači da ja nemam pojma o ćivotu , jer na moju žalost život se već odavno pobrinuo da me nauči mnogo čemu.Ipak moram ti reći samo jednu stvar da nikada ne smiješ ni u čemu da generalizuješ jer pet prstiju na ruci nije isto , dva brata rodjena nisu ista..


Ja nikada ne lažem iako bih voljelqa da sam nekada i lagala možda bi mi život bio mnogo ljepši Laughing

Moj prijatelj coco _bill ti je napisao ono što bih i ja pa ne bih puno išlča u off topic..

Žao mi je što si naletio na pogrešnu osobu radi koje sve ostale gledaš kao da su ONA..nadam se da ćeš ubrzo pronaći ŽENU s kojom ćeš upoznati i drugu stranu ljepote ljubavi i zajedničkog života ,a zaboraviti tu koja te toliko povrijedila.

Sretno Wink

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

senm??? dodje mu kao mozaik mozda bi prikladnije bilo veza - treba imati malo ipak
postovanja prema tim ljudima jer su vec doziveli fijasko a veze su fenomenalne i uvek se zavrsavaju brakom. zene su pametnije i bolje procenjuju Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad vise!!!
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak ne bih mogao da podizem tudju djecu ma koliko god ona (ta zena) bila dobra.
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ima decu neverujem...mada ja sam za takvu stvar klinac tako da je pitanje koliko je moj odgovor vazeci Embarassed

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
cezar27
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 09 Okt 2007
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 09, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[B] Sve zavisi sta hoces od nje!Ako je samo avantura,sto da ne!A ako hoces nesto ozbiljnije onda zavisi od toga zasto je razvedena,mozda nije prava osoba za vezu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sema sa zenom sto je razvedena... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon