www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me vase misljenje:
Imam dosta drugova koji su 85 god., a imaju devojke koje su npr. 90 ili 91. Sa druge strane imam i 1 drugaricu koja je 89 god, a njen decko 81! Prvo sam mislila da ce da bude sema "ubode pa ode", ali su u medjuvremenu vec oko godinu ipo zajedno i ocigledno se fino slazu. Poznajem dosta ljudi koju ovako nesto svrstavaju pod pedofiliju.
Da li bi ste dopustili cerci u pubertetu da se zabavlja sa dosta starijim momkom?


 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa owako: da imam cerku ( posto nemam ) mozda ne bih ni znao da se zabawlja tj da ima decka, a da znam da ima decka, i to da ima mnogo starijeg od sebe, ne bih joj dozwolio, zato sto je ipak jos mlada i neiskusna, a moze biti i iskoriscena...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 7:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da imam cerku, bio bih na oprezu da vidim koliko je "zet" ozbiljan.
Inace, "mladje-sladje" pa se mnogi tipovi tako zeznu, ozene na brzinu pa se posle razvode...
Koliko ja poznajem zakon, brak je dozvoljen ako je lice navrsilo 16 [ili 15] godina uz pristanak oba roditelja. Cini mi se da lice postaje "starije maloletno lice" kad navrsi 14 godina, a to bi sada bili omladinci rodjeni 1993.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno je različita razlika u godinama od 8 godina kada ona ima 17, a on 25 Rolling Eyes , a o5 drugačija kada ona ima 25, a on 33 Very Happy

Samo mi padne na pamet razgovor u 1. slučaju gde ona njemu prepričava kako je bio težak kontrolni Rolling Eyes Mislim Rolling Eyes

Mada, ima to i svoje lepše strane, klinačka je ljubav najbistrija Wink Barem je bila kad sam ja bila klinka Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:

Samo mi padne na pamet razgovor u 1. slučaju gde ona njemu prepričava kako je bio težak kontrolni Rolling Eyes Mislim Rolling Eyes


Pa da, na to sam mislila. Bas sam pitala jednog od tih drugova, koji je 84, a imao devojku koja je 90, sto juri "klinke" a ne neke devojke svojih godina, odgovorio je sledece:
"Lepse mi je i da bude sa nekom koja je mladja, ove mojih godina su se vec toliko uozbiljile i ufurale da su neko i nesto, ne umeju vise ni da se smeju" Rolling Eyes
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam pocela da se zabavljam sa sadasnjim deckom imala sa 16 a on 23 godine, i jos uvek smo zajedno.

_________________
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se zabavljas sa osobom koja je 5 godina mladja od tebe,to ne treba da pretstavlja nikakav problem.Devojcice postaju devojke kada krenu u srednju skolu i tada su dosta zrelije.Malo je smesno kada se zabavljas sa nekim 10 god stariji od tebe(a da ne pominjem vise),to se moze nazvati nekom vrstom pedofilije

Wink

_________________
Memento Mori
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih voleo da imam cerku. mislim da bi bio kao nikola kojo u andjelima2.
ja sam uvek imao starije devojke, prvi put sam imao mladju pre pola godine, i nekako mi nije to to. kazem iz zezanja ortacima koji imaju dosta mladju cicu da su pedofili, ali nemam nista protiv, nek svako radi kako vise voli.
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Def Leppard je napisao/la sledeće:
Ako se zabavljas sa osobom koja je 5 godina mladja od tebe,to ne treba da pretstavlja nikakav problem.Devojcice postaju devojke kada krenu u srednju skolu i tada su dosta zrelije.Malo je smesno kada se zabavljas sa nekim 10 god stariji od tebe(a da ne pominjem vise),to se moze nazvati nekom vrstom pedofilije

Wink


Bravo, potpuno se slazem.
Moj otac je od moje mame stariji 8godina, a znam neke drugarice i drugove ciji su ocevi od mama stariji i do 12godina.
A 5-6 godina uopste nije velika razlika, sto vise, mnogo je bolje kad se cura zabavlja sa momkom koji stariji od nje 5-6godina jer ce je bolje razumjeti, ozbiljniji je, i zeli duzu vezu, tako da ce im veza duze i potrajati.
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA sam '90 a moj decko je '85...ne vidim neku itnu razliku (naravno postoji)....ali da moja cerka ima 15 a on 25...e to je vec ozbiljnije

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj decko je dosta starij od mene ali ga volim
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe moja mama je mlađa od tate 17 god. i idem sa njom po diskotekama(dobro to je već druga tema) Mr. Green Mr. Green

Ja ne bi dopustio u tim godinama da ima mnogo starijeg momka, nek ima ali njenih godina.

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon