www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Internet kupovina (e-shoping)
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Phoenix990
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 27
Mesto: Beograd - Paviljoni

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da pitam nesto, na koju foru funkcionise eBay, jer ja nikad nista preko neta nisam kupovao, da li ja recimo porucim nesto i ono mi dodje na kucnu adresu, i sta ja placam i kada. Sta mi treba za to...licna karta...etc. ( sem para Very Happy )

 
Seka11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 05 Dec 2011
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2011 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda Vam ovo moze biti od pomoci, imala sam problema sa kupovinom proizvoda iz Amerike, onda sam na netu nasla www.viaddress.com, gde je moguce da obavite kupovinu iz bilo koje prodavnice na netu, kreiraju virtuelnu americku adresu, registracija je besplatna, moze da se kupi sa Ebay-a , amazon.com i sl. Povoljniji su od konkurencije, svima preporucujem.Ukoliko prodavnice ne prihvata Vasu karticu, oni placaju umesto Vas, a proizvodi Vam stizu na kucnu adresu.
 
Sladjana_87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2011
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2011 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam mnoge pozitivne komentare za taj viaddress.com i da se preko njih moze dobro ustedeti na troskovima slanja robe iz Amerike. Nadam se da je to sigurno. Ima li neko iskustva?
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2011 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice tih pozitivnih komentara, vecina njih su bili placeni da bi pisali dobre komentare.
Sama njihova Internet stranica mi je sumljiva.
Na par stranica sam procitao komentare gde su ljudi dobili svoje stvari ali da su neki placali cak i do 6% extra zbog njih i da veoma lose komuniciraju.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
djuzoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2012 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam kupovao preko ebay.com 3, 4 stvari bez problema sve je rposlo ok.
Placao sam sa moneybookers i paypalom (registraovao sam se na kvarnjaka - kao da sam iz Bosne ali sam koristio svoj karticu i rpsolo mi)

Takodje sam kupovao preko kupissimo.com - lici na ebay ali samo za Srbiju..takodje bez problema
 
kokos992
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 09 Feb 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2012 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Internet kupovina (e-shoping) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon