www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Samozadovoljavanje na radnom mjestu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 8:20 pm    Naslov poruke: Re: Samozadovoljavanje na radnom mjestu Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
Jeste li ikad masturbirali na poslu, u uredu, u kancelariji, u školi i sl. Da li ste to pomislili i ostvarili ili ne? da li su vas, mozda, u tome uhvatili?

(edit by CharmedS
Zao mi je,ali slike su provokativne,a ovde ima i onih mladjih koji dolaze)
Wink



A glupe teme Laughing Laughing Laughing
Očito je nekome previše dosadno Rolling Eyes Rolling Eyes

Uglavnom, ne. Nit ću. Nit mi to predstavlja neko zadovoljstvo Neutral
Posao je posao. Kuća je za te stvari. Rolling Eyes


 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahaha malo je reći da je glupa tema...
Pa mogao bih hladno da se pokupim sa posla,i pri tom mislim da nebih nikada više mogao da radim taj posao,nigdje ali baš nigdje...
A za sex na radnom mjestu pa mislim da bih za to mogao,sem da ostanem bez posla nego vjerovatno bi se pokrenuo i krivični postupak...
A dok sam išao u školu,bilo je nešto što se zvalo poštovanje prema toj ustanovi i svako slično kršenje toga nije padalo na pamet ni onim najgorim budaletinama...
Ja nisam išao u školu da d***m nego da nešto naučim...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 14, 2009 5:08 pm    Naslov poruke: Re: obostrano pušenje Na vrh strane Na dno strane

becky je napisao/la sledeće:
uneli smo jednu novinu u naš način zadovoljavanja na radnom mestu.do sad me je uzbuđivala i izluđivala svojim stopalima tačnije sa lepim dugim noktima na nogama.sad smo uveli obostrano pušenje.spustimo se naizmenično ispod stola i obavimo to, ali samo kad znamo da nam je direktor otisao van zgrade.ona mi isisa sav sok, a ja joj popusim oba nozna palca umočena u med ili nutelu.o kako je to sve super.pošto su nokti poduži nutela se zavuče ispod i ja to sve lepo isisam i bude posle kao da i nije bio umočen u nju.naravno stopalo i nokti moraju biti besprekorno čisti jer u protivnom to me nebi uzbuđivalo.otkrili smo da je pusenje palčeva strasno pali i to zeli vrlo često.lepo nam je i idemo dalje sa ovim.
pozdrav


Čovječe...

Bolesno - ako je istinito... Laughing Laughing Laughing Laughing

Ali pretpostavit ću da se zahebavaš. Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

I da odgovorim na temu Arrow nikad nisam - previše je ljudi oko mene. Mr. Green Ni u wc ne idem bez, najmanje jedne, prijateljice. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 15, 2009 9:01 am    Naslov poruke: Re: obostrano pušenje Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:
becky je napisao/la sledeće:
uneli smo jednu novinu u naš način zadovoljavanja na radnom mestu.do sad me je uzbuđivala i izluđivala svojim stopalima tačnije sa lepim dugim noktima na nogama.sad smo uveli obostrano pušenje.spustimo se naizmenično ispod stola i obavimo to, ali samo kad znamo da nam je direktor otisao van zgrade.ona mi isisa sav sok, a ja joj popusim oba nozna palca umočena u med ili nutelu.o kako je to sve super.pošto su nokti poduži nutela se zavuče ispod i ja to sve lepo isisam i bude posle kao da i nije bio umočen u nju.naravno stopalo i nokti moraju biti besprekorno čisti jer u protivnom to me nebi uzbuđivalo.otkrili smo da je pusenje palčeva strasno pali i to zeli vrlo često.lepo nam je i idemo dalje sa ovim.
pozdrav


Čovječe...

Bolesno - ako je istinito... Laughing Laughing Laughing Laughing

Ali pretpostavit ću da se zahebavaš. Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

I da odgovorim na temu Arrow nikad nisam - previše je ljudi oko mene. Mr. Green Ni u wc ne idem bez, najmanje jedne, prijateljice. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Hahahahahaha ne realno ... Nikad. Mr. Green
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ali sam par puta poželela Embarassed

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta ili kakve probleme čovjek treba da ima u glavi da se samozadovoljava
na radnom mjestu ili još gore u školi,ne mogu da vjerujem... Shocked

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 19, 2009 2:13 pm    Naslov poruke: Re: Samozadovoljavanje na radnom mjestu Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
Jeste li ikad masturbirali na poslu, u uredu, u kancelariji, u školi i sl. Da li ste to pomislili i ostvarili ili ne? da li su vas, mozda, u tome uhvatili?

(edit by CharmedS
Zao mi je,ali slike su provokativne,a ovde ima i onih mladjih koji dolaze)
Wink


Ne nikad mi takvo nešto nije padalo na pamet Rolling Eyes

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nisam Very Happy Sama sam u kanceliriji ali nikada na to nisam ni pomislila (a verujte da je znalo da mi bude vruce posebno u poslednjih mesec, dva Embarassed )... tako nesto na poslu ili ranije u skoli nikad ne bih uradila (kao sto je Samar napisao "bilo je nešto što se zvalo poštovanje prema toj ustanovi" ... tako i danas sto se posla tice...)

_________________
 
srbin95
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 06 Feb 2009
Poruke: 20
Mesto: Somewhere in world

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom u skolskom WCu Very Happy Mr. Green

_________________
Od prvog casa zivota svog,
Od trena kada sam ugled'o dan
U glavi se mojoj misao javlja,
Da zivim za Partizan...

Na kraju sveta da igra Partizan,
On nece nikada ostati sam,
I svako ce od nas ponosno reci,
Za njega zivot cu da dam:

'Racunajte na nas!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Samozadovoljavanje na radnom mjestu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon