www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Samozadovoljavanje na radnom mjestu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 8:08 am    Naslov poruke: Re: ispod stola Na vrh strane Na dno strane

Good_Girl je napisao/la sledeće:
becky je napisao/la sledeće:
Radim u jednom poluzatvorenom uredu manje kvadrature sa dva stola jedan naspram drugog.
za tim drugim stolom sjedi moja radna koleginica-u skorije vreme nadam se devojka mojih snova.
osecam to jer sam je uspio nagovoriti da pusti nokte na nogama i da me takvima miluje po udu ispod stola sve do vrhunca.
prvi put sam imao nezgodu jer sam prosuo sjeme po sebi ali i po njenim nogama.
to me dovodi do ludila i barem jednom dnevno mora me zadovoljiti na taj nacin.jos nismo otkriveni ali ako ovako nastavimo..... ko zna.Predlozit cu joj drugu lokaciju a dotle ostaje ovako.
inace nije htela pustiti nokte na nogama jer joj je to bilo bez veze,ali nakon nekoliko sati surfanja i gledanja stopala na internetu promenila je misljenje i meni udovoljila.ja joj to vracam sa extra kamatama.ima dva puta nedeljno pedikerski tretman i svakodnevno nekoliko puta dnevno divlji sex.prezadovoljni smo oboje.


pa zar ne bi bilo bolje da ti se kolegica spusti ispod ta "dva stola jedan nasuprot drugog" i obavi posao rukom il jos bolje ustima? mislim bar ne bi bilo prosipanja sjemena po tebi i njenim nogama (mogla bi sve to ljepo da popije a oboje bi bili puno zadovoljniji)

Becky rece da ga zadovoljava i do ludila dovodi kada ga miluje dugackim noktima na nogama.... nije spominjao da ga pali pusenje....Verovatno se zato i nisu odlucili za tu varijantu Smile Laughing



_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
delfino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 22 Nov 2004
Poruke: 15

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi lažu...rade oni to redovno...gde god stignu..
a na poslu...pa dešavalo se više puta...
ima dana kad te napali neka koleginica ili neka stranka a nema pomoci niodkuda

_________________
Sve sto ima neku nit i nekuda vodi vredi probati...ako ima hrabrosti
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zola89 je napisao/la sledeće:
^zar ti nemaš 20 godina


imam pa sta? znas ja nisam takav devojka koja ce izgubiti nevinost sa 14-15 godina...
 
Anastasia78
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 1261
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
zola89 je napisao/la sledeće:
^zar ti nemaš 20 godina


imam pa sta? znas ja nisam takav devojka koja ce izgubiti nevinost sa 14-15 godina...


respekt.. ovo misljenje mi se dosad najvise svidja 8)

_________________
Anastasia
 
zola89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 22
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
zola89 je napisao/la sledeće:
^zar ti nemaš 20 godina


imam pa sta? znas ja nisam takav devojka koja ce izgubiti nevinost sa 14-15 godina...

Nisam mislio na gubljenje nevinosti, nego na shkolu posto imas 20 godina.
 
okili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 11, 2005 9:12 pm    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

nisam suvise jejavno mesto za tako nesto
 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
zola89 je napisao/la sledeće:
^zar ti nemaš 20 godina


imam pa sta? znas ja nisam takav devojka koja ce izgubiti nevinost sa 14-15 godina...


pa kakve veze ima gubitak nevinosti sa samozadovoljavanjem na radnom mjestu il skoli???? Shocked Shocked

samozadovoljavat se moze i bez gubitka nevinosti. zar nismo to sve radile i prije nego nas je neki momak razdjevicio????

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 12, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste radili? Razz

_________________


 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 14, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek zadovoljna odem na posao...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 8:46 am    Naslov poruke: obostrano pušenje Na vrh strane Na dno strane

uneli smo jednu novinu u naš način zadovoljavanja na radnom mestu.do sad me je uzbuđivala i izluđivala svojim stopalima tačnije sa lepim dugim noktima na nogama.sad smo uveli obostrano pušenje.spustimo se naizmenično ispod stola i obavimo to, ali samo kad znamo da nam je direktor otisao van zgrade.ona mi isisa sav sok, a ja joj popusim oba nozna palca umočena u med ili nutelu.o kako je to sve super.pošto su nokti poduži nutela se zavuče ispod i ja to sve lepo isisam i bude posle kao da i nije bio umočen u nju.naravno stopalo i nokti moraju biti besprekorno čisti jer u protivnom to me nebi uzbuđivalo.otkrili smo da je pusenje palčeva strasno pali i to zeli vrlo često.lepo nam je i idemo dalje sa ovim.
pozdrav
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad, i necu nadam se Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neeeee.....ne rizikjem toliko...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Samozadovoljavanje na radnom mjestu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon