www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada vam se umesaju u vezu....
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:44 pm    Naslov poruke: Kada vam se umesaju u vezu.... Na vrh strane Na dno strane

Sta uraditi kada vam se umesaju u vezu?
Ja sam u vezi sa jednim deckom oko 3 meseci i izlazimo sa njegovim i mojim najboljim drugovima i ponekad sa nekom devojkom koju oni dovedu...
e sad,nama veza fantasticno funkcinise... znaci nemam nikakvih zamerki znaci stvarno nam je lepo.... moj je decko pravi saljivdzija i naravno kao i svaki decko kad vidi neku dobru devojku prokomentarise njen izgled.... ja ne kazem na to nista jer znam da se zeza... mislim nisam od onih ljubomornih devojaka... sad zadnji put kad smo izali u grad,moj decko da pozove konobaricu i oslovi je sa "Jelena ljubavi ajde dodji malo..." sad meni to ne smeta jer znam da se zeza i znam da zajedno i studiraju (i uz ti poznajem dugo godina tu devojku) ali ipak sam mislila i ja da se nasalim i da kazem nesto... nasalila sam se na onu rekla za "fast"... sigurno vam je svima poznata.. Smile
i onda se umesao jedan nas drug,uz to i moj komsija... odma da kazem da ja njega jako volim i postujem ali.... rekao je da ima nesto da me sjebe....
rekao je da sam strasno postala ljubomorna i da jako sam pocela da prigovaram... da ja treba da budem ona dobra,poslusna zenica i samo da cutim....

sta vi mislite? zar treba da cutim i da budem ta "poslusna zenica"? ili pak da kazem svoje misljenje?

ja stvarno nemam nista protiv kad se sali i kad mi decko iz sale komentarise druge devojke i to... ali sad kad cutim ne valja,a opet kad kazem nesto onda opet ne valja.....
sta da radim? Question


 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos si ti mlada draga moja Wink naravno da treba da budes poslusna zenica, ali samo onoliko koliko je on poslusan muskarcic Very Happy reci svoje misljenje, decku nasamo, a dalje ne dozvoljavaj da neko pokusa da te spusti u drustvu!
Sve najbolje Very Happy
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne daj se ti, ako on u sali komentarise devojke i ti mu u sali prigovaraj. U svakom slucaju nemoj cutati. A na njegove drugove ne obracaj paznju jer nisu oni ti koji treba da ti govore kada da cutis! Ponasaj se prirodno i uvek mu stavi do znanja da nisi luda da cutis i trpis. Tako ce te vise postovati i ceniti!
 
valko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reci mu sta mislis

_________________
hallo!!!!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da... nemogu ja bas da cutim.. mislim ako cutim,ako mu ne kazem nista onda ce biti da mi nije stalo do njega a ako kazem nesto onda po misljenju drugih (ustvari samo te jedne osobe) prigovaram...
mada ja nisam primetila to bas... a i pitala sam svog decka dali mu smeta to sto tako mu uzvracam salu... i on mi je odgovorio da ni najmanje mu ne smeta i da neslusam ono sto pricaju okolo....
ali opet.... sta on ima da mi se mesa u vezu ako to mom decku nesmeta sta njega briga....
neznam sta da radim sa tim prijateljem..... ne zelim da ga povredim jer mi je dugogodisnji prijatelj....
 
ivancvetkovic87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj cutati najbolje je reci svoje misljenje makar ono bilo i kobno po drugu osobu.
 
rua
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek reci sto mislis, cime se ne slazes,sto te smeta i boli.Veza funkcionira i temelji se na povjerenju i ljubavi,postovanju i toleranciji.Price oko sebe zaboravi,ne oslanjaj se na njih.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vaznije od svega ti je sta misli momak koga volis..prijatelj je prijatelj ali i oni jako cesto umeju biti zavidni....mozda je to cista zavist, nista vise...
ako je tvoj mladic takav onda shvata i tvoje ponasanje.onog momenta kad mu bude pocelo smetati reci ce ti veruj mi..a oda reci i ti njemu..a taj da ti je prijatelj ne bi bio takav.Pozdrav Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sandral
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 1039
Mesto: ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoj šutiti... nemaš ništa od toga... ispada kao da te nije briga za ništa ili kao da se bojiš reći što misliš, a mišljenje osoba sa strane te ne bi trebalo opterećivati! Ja osobno ću druge poslušati ali ću u većini slučajeva opet napraviti po svome pa kud puklo da puklo... znati ću da sam tako sama htjela i moći ću biti ljuta samo na sebe...

_________________
Život nije vrijeme koje je prošlo... već trenutci koji se pamte...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bre zensko je tu da pokaze jezik...
a on ako ti je dugogodisnji prijatelj, bas ne bi smela da imas frku da mu kazes otvoreno da se ne mesa gde mu nije mesto.
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inace u zivotu budi ono sto jesi i budi bez dlake na jeziku. Dakle budi otvorena, iskrena i sto je najvaznije potudi se da budes maximalno realna. U takvim situacijama ko te bude podrzao i volio te zbog toga cijenio uzvrati mu na isti nacin.
Svom dugogodisnjem prijatelju koji ti nabija to na nos slobodno odbrusi, a ako se naljuti ili nesto tako znaj da ti nije iskren prijatelj. Pravi prijatelj ce da te podrzi.
Na kraju krajeva zasto se obazires na ono sto drugi govore. Imas svog momka i svoj svijet. Uzivaj u njemu!
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejice ti sada sedis za kompom ili kod kuce raybijas glavu o tome kako resiti problem koji je u sustini vas zajednicki. ovde ces cuti sjajne savete i dobiti podrsku a ali ti moras sa njim o tome da pricas. pricaj o komunikaciji. ne verujem da iko zeli ikome svesno da nanase zlo. sva sranja nastaju iz nerazumevanja. jedan dobar razgovor (citaj RAZGOVOR, NE SVADJA, NA PREPIRKA) ce sve resiti...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada vam se umesaju u vezu.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon