www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada vam se umesaju u vezu....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
leka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 83
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spusti i ti njega ali ne zaboravi Ako mu je to dobar drug uvek ce stati pre na njegovu stranu nego na tvoju obicno je tako jer su opet kazem "obicno" ortaci ispred devojke ! Very Happy

 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kao sto neko malo gore napisa "zensko je tu da pokaze svoj jezik"!!!
Ni slucajno nemoj da cutis i nemoj da mislis da ako cutis bice bolje, NIKAD duso bice samo gore i na kraju ces odatle pobeci ili poludeti, e a da se to nebi desilo drugu spusti lepo kao sto je i on tebi i mislim da bi bilo dovoljno da mu kazes da nisi njegova devojka i da i ako si ljubomorna njemu tu nema sta da smeta. Drugo, gledaj da NE izlazite stalno sa drustvom vec uvek trazi priliku da izadjete sami!?!?!
A trece i moj momak stalno komentarise druge zenske pogotovo kada imaju malo vecu guzu (sto on obozava) ali to je sve sto mu je dozvoljeno!!! Da je on nekoj ma koliko i od kada je poznavao rekao "Dodji ljubavi..." video bi samo kako bi se proveo grrrr Nedaj na sebe drzi do svog karaktera i svoje licnosti i nepopustaj bas u svakoj situaciji, iako znas da se on "zeza", jer i to zezanje nemora da znaci bas svaki put "zezanje"!?!?
I ako dodje do situacije da ti kaze ili cemo se razici ili ces "to" (nesto) prihvatiti samo se okreni i idi i placi dok se neisplaces ali nedaj da te bas svako gazi kako on hoce... Pa valjda si mu TI devojka i treba da ima postovanja za tebe ne???
Vidis da imam mnogo toga da kazem na ovo pa pretpotstavljas da govorim iz iskustva, samo ja nisam imala nekog da mi ove reci koje ja tebi danas pisem "nabije" u glavu sve dok se sama nisam dovoljno naucila zivotu.
Dakle ako i on sam dozvoljava nekim drugovima da se mesaju u vasu vezu ili bilo kome drugom to automatski znaci da je on u stanju da te ostavi zbog neke drugove zamerke na tebe, u to budi sigurna, i to znaci da i ti prolazis ono sto smo mi vec prosli, a ako si jaka i pametna tacno ces znati sta da radis u datom momentu.
Ja ti zelim sve najbolje i budi proracunata u svakom momentu makar to i pokazalo ljubomoru pa sta? i ja sam ljubomorna pa i neka sam ali ce meni da bude kako ja hocu i meni da godi, zasto bih ja stalno drugima ugadjala, ne?
Uostalom ljubomori ma koliko zamerali neki ona je sasvim prirodna stvar. Nemoj toga da se bojis nikad, jer ona se pojavljuje kada joj se da povoda, da nema ikakvog razloga nebi ni bilo ljubomore!? Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zamislite sta mi se sad desilo?
od mog decka bivsa je izmislila pricicu da sam se ja ljubila sa jednim doticnim deckom...
(sto naravno nije istina) samo sto je bila tako glupa sto je slagala za decka sa kojim moj decko provodi vecinu vremena i u koga on ima najvise poverenja tj najbolji mu drug...
i jos mu je i on saopstio taj trac sto je ta devojka izmislila....

o boze,kakvih ljudi ima... Rolling Eyes
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahahaha kojih sr*nja devojaka...

ne dam ama bas nikome da mi se mesa u vezu...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ni ja ne dam ali me tako nervira kad ljudi pocinju da izmisljaju lazi o nekome samo da bi neku vezu raskinuli...
ja sam tako prosla sa jednim deckom... da su mu napricali sve i svasta o meni da me je na kraju sutnuo... Sad Sad
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa koji ce ti kad ti ne veruje...ja sam svom odma rekla da ne bude idiot i da slusa druge umesto mene i sebe...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da... sada zato imam dobrog decka koji hvala bogu je zreliji i ne slusa mnogo sto ljudi govore... Wink
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako i trebaaaa

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Cyclope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Okt 2005
Poruke: 46
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

problem je jednostavan,stavi mu do znanja da ako on moze da se zeza sa tim,onda nek prihvati on i tvoje sale!!!Sto da ti uvek ispastas a on da se za j e b a v a!!!!

_________________
Spears shall be shaken,shields shall be splintered,...a sword-day,a red day...ere the SUN RISES!!!

A da!!Jos nesto!!! NE ZNAM KOJE UBIO SPIDERMAN-a!!!!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

snjim nije bilo nikakvih problema jer on nije nista komentarisao na moje sale,cak se i smejao na njih.... nego nas drug (zajednicki drug) on se bunio....
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ima ih raznih. nemoj to da te brine, ako taj tvoj dečko ima iole pameti, proveriće dobro svaki trač pre nego što se i usudi da nešto prigovori ili će te pitati tebe da mu ti kažeš(što je malo verovatno). a što se tiče onog pre, pa sigurno da ne treba da ćutiš, bori se za svoje mesto, posle svega, nisi ni ti stvar da sa tobom postupa ko kako hoće ili da te neko iskoristi dok mu dobro služiš pa da te posle baci. obe strane u vezi treba da zastupaju svoj stav inače ništa od veze. nećemo valjda ponovo da se vraćamo na patrijarhat i da samo muškarci vode glavnu reč, mada bi se to većini svidelo, već je vreme da se sasluša i ona druga strana.

_________________
 
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovakav problem me ne pogadja!! Postala si ljubomorna!! Ljubomora ubija ljubav!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada vam se umesaju u vezu.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon