www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada vam se umesaju u vezu....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj buraz ima problema s tim, ali njega bas zaboli neka stvar za tim, nesto se rodjaci mijesaju za brezveze... Evil or Very Mad Rolling Eyes

 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikakva poslusna zenica. ti imas svoje pravo. ak se on moze zaebavat mozes i ti. a pusti to sto drugi prigovaraju. pa oce slusat druge ili onu koju voli ?????
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim da mi se mesaju!!!
volim da saslusam svaciji savet ali je moje da li cu da ga poslusam ili ne! Rolling Eyes

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne moze niko da se umesa dok neko od nas dvoje to ne dozvoli...
a kada se to desi... jbg... pokusati ispraviti stvari... naci pravi put za dalje u dvoje...
a ako ne... puca neminovno...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam iskustva sa tim, i mnogo je bolelo....Ali, treba se zapitati da li je to vredno patnje!?
Uspela sam da ih pobedim, zajedno sa njim.....i vredelo je borbe Wink

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da mi se mešaju u vezu..Dovoljno sam zrela da mogu sama misliti šta je dobro za mene a šta ne..
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je najgora stvar kad se netko mijesa u vezu i zna biti jako tesko i neugodno.Ja to nikad ne bih uradio nekom drugom pa tako ne zelim ni da se meni netko mijesa u vezu.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni niko ne moze da se mesa dok ja to ne dozovolim. Kad pocne da se mesa samo kratko i jasno delovati...nema mesanja. Ja sam svom rekla da mora da veruje meni, i ja njemu...a ono sto ostali pricaju nek pricaju pticama

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da... pokušali su da se umešaju. Neki ljudi prilično bliski... Na razne načine. Ali, nismo im dozvolili. Nije bilo "pukotina", tj. crva sumnje u nas ni sa moje ni sa njegove strane, zato smo i dobili bitku Wink
Bitno je čvrsto verovati u osećanje koje vas veže, ali to ne vredi ukoliko i partner nema isti snažan stav. Ljubav vredna borbe će izdržati iskušenja Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok moj muž i ja ne dozvoljavamo da se neko meša u brak, drugi će moći samo da pričaju i da to nema nikakvog efekta na našu sreću. Međutim, kada jedna strana popusti, ili obe, tu dolazi do bolnog razlaza. Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svakog sam spremna da cujem savet. Ja sam iskreno jednoj drugarici rekla da je non stop sa momkom i da vise nije ista, da je postala ljubomorna, da mu ne da nigde da ide, a uz to ni ona nigde ne ide bez njega. E sad, ona mi je jako bliska drugarica pa je to shvatila kao savet, isto kao sto bih i ja to tako shvatila od nje. Medjutim, kad pocnu one price "Sta ce ti on? Ostavi ga! bla bla bla", tad ne dam nikom da se mesa. Ali svaki savet jako dobro primam

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ću saslušati šta ko ima da kaže i odvagati iskrene i lažne primjedbe kao što to inače u životu i činim, ali kroz cijeli svoj život, iskrena da budem, rijetko je ko imao priliku i mogućnost uticati na mene i pokvariti mi bilo koju vezu sa bilo kim. To smo samo mi u stanju da učinimo nerazumijevanjem, nepoštovanjem kao i nepovjerenjem u onoga ko je sa nama.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada vam se umesaju u vezu.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon