www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada vam se umesaju u vezu....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ljubomorna? bas nisam.. ja sam shvatila salu nego kazem kad se svi sale zasto ne bi i ja... pa sam samo tako bezveze prokomentarisala.. i svu se nasmejali sem tog druga...

 
O'Bannon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 62

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

distancirati se od tih ljudi .. to je moj savet!

_________________
 
Srdjan82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 132

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje je da kazes sta imas
ne valja drzati u sebi nesto sto te pritiska
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedozvoli da te iko spusta ma koliko god ga volela.Moras da mu kazes svoje misljenje, naravno nasamo.

_________________
zivot je lep
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne dozvoljavam ni svojim najblizima da mi se mesaju a kamoli nekome sa strane...To ne dolazi obzir...Naravno da ne treba to da dozvoljavas.

_________________
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je totalno glupo,ja im ne bi dozbolila da mi pridju!!!Nemoj ni ti to da dozvolis,da ti neko drugi upropasti vezu!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno da ne treba da cutis i glumis "poslusnu zenicu"...nema nista gore od toga...ako se on sali, sali se i ti na neki slican nacin...a te glupe price...ma pusti to, ignorisi, nemoj razmisljati o tome...ako ti je momak normalan, zreo i zaljubljen u tebe, naravno, nece ni on obracati paznju na to...ljubomore, zavisti, traceva, izmisljanja ce uvek biti i niko to ne moze kontrolisati...mozes samo da ignorises takve stvari...osmeh na lice i uzivaj u ljubavi... Razz

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde je tvoj decko bio dok se to desavalo?
Budi svoja, ko moze da se nosi sa tim moze, ko ne moze, srecan mu put
 
ziona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 18

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile Ljudi koji se mjesaju u veze su ljudi koji nemaju svoje Smile veze
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je prava ljubav nista ne moze da to razbije!Nijedna prica,jer u vezi i ljubavi je najvaznije poverenje,sto je tesko danas naci!

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budi ono što jesi, ja ako sam ljubomorna ja ću to i reći, zašto to držat u sebi, jer znači on smije zezat se , ja ne, ne bi išlo, veza ide 50:50 kad se prihvate svi kompromisi

Drugo ne vjerujem drugim ljudima koji guraju nos u moju vezu, jer većino ti drugi su mi samo poznanice koje cijeli dan vise u kafićima i nemaju što drugo radit osim buljit u druge i oblajavat. Jedino da mi frendica koju cijenim kaže nešto , razmislila bi i provjerila bi ga.
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf,to je nesto sto najvise mrzim!pokusavali su par puta to da rade,ali su onda skontali da sam pametnija od njih i da nema sanse da mi bilo sta pokvare! Mad

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kada vam se umesaju u vezu.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon