www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Na sudu :) (ubistvo plavuse)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 6:12 am    Naslov poruke: Na sudu :) (ubistvo plavuse) Na vrh strane Na dno strane

Covjek se nasao pred sudom, na raspravi, povodom optuzbe za djelo teskog ubojstva sa predumisljajem. Sudija: - Ovdje se radi o teskom deliktu, krvavom ubojstvu sa predumisljajem. Optuzeni, pozivam vas da u svoju odbranu, a u cilju eventualnog ublazavanja vase kazne, iznesete vasu odbranu i olaksavajuce okolnosti.

Optuzenik: - Bila je glupa, ... morao sam je ubiti.

Sudija: - To ne smatram olaksavajucom okolnoscu. Ako ne zelite da ostatak svoga zivota provedete iza resetaka, morate naci nesto uvjerljivije.

Optuzenik: - Pa dobro, cjenjeni sude, ... da ja ispricam kako je bilo. Zivjeli smo u jednoj zgradi. Iznad nas je zivjela porodica sa dvoje djece. >Bilo je stvarno zalosno, djeca su bila jako niska rastom. Sin od 12 godina je bio visok svega 80 cm, a onaj stariji od 19 godina svega 85 cm. Jedan dan, u razgovoru sa svojom zenom, kazem da je to stvarno tuzno i da mi ih je zao.

Da, rece zena, .... to su pirineji.

Rekoh, ... mislila si pigmeji.

Ne, odvrati ona, ... pigmeji su ono sto nam se nalazi pod kozom i zbog cega pocrnimo.

To je pigment, ... primjetih.

Ne, ... pigment je bilo ono na cemu su stari rimljani pisali.

Pobogu zeno, ... to je bio pergament.

Ne, pergament je kad neko procita ili prikaze samo jedan dio nekog djela.

Postovani sude, vjerovatno pretpostavljate da vise nisam imao volje da joj objasnim da se radi o fragmentu. Otisao sam na trosjed, legao i poceo citati svoje novine. Ubrzo, dodje moja zena, ... sa knjigom u ruci, leze pored mene, ... otvori knjigu i poce citati dio nekog teksta.

Duso, pogledaj .... "Suncana terasa od rucne torbe je bila uciteljica od makroa 15."

Uzeo sam knjigu, ... pogledao i rekao joj - draga zeno, ovo je knjiga na francuskom jeziku i tu pise .... La Marquise de Pompadour est la Maitresse de Louis XV, a to znaci da je Marquise da Pompadour bila ljubavnica Luja 15.

Ne, rece ona, to se mora doslovno prevoditi. La Marquise je suncana terasa, Pompadour je rucna torba, La Maitresse je uciteljica, a Louis XV je 15. makro. I nastavi ona, ... ja to sigurno dobro znam. Nisam ja dzaba imala extra casove iz francuskog jezika i vjezbe sa svojim legionarom.

Rekoh, ... mislis na lektora.

Ne, lektor je jedan grcki heroj.

To je bio Hektor i bio je trojanac.

Ne, rece ona, Hektor je mjera za povrsinu.

Mjera za povrsinu je hektar.

Ne, hektar je bozansko pice.

Zeno, nektar je bozansko pice.

Nije, to je rijeka u juznoj Njemackoj, odvrati mi ona.

Rijeka u juznoj Njemackoj se zove Neckar.

Ne znas ti to, jos kao mala sam pjevala sa drugaricom duo o rijeci Nektar.

U duetu, tako si valjda htjela reci.

Ne, duet je kad igraju Sarajevo i moj Zeljo.

Postovani sude, ... tada sam uzeo cekic i opalio ju po glavi. Konacno je zasutila.

Sudija ... Presuda, ... Optuzeni se oslobadja, ... ja bih nju vec kod Hektora opalio cekicem po glavi.



_________________
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra je pričica...baš me razveselila...... Very Happy

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
sn00py
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 527
Mesto: tuj negde u BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najsmesnijih prica koje sam u zivotu procitao...
Inace procitah je daaaavno, ali sanjica me je podsetila...

_________________
Don't piss me off! I'm running out of places to hide the bodies.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ha ha ha Smile Very Happy Laughing strava dobra pricica. Smejao sam se skoro da suza.
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehehehhe pa ovo je stvarno ludnica Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihihihihhhhihihi.....dobro je, dobro je..... Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam tu pricu 3-4 puta, ali sam se isto nasmijao kao i prvi put.
Stara pricica kojoj se uvijek mozes dobro nasmijati.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha, ha, ha...Ludilo...Siroma' covek...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Maya^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaahh
mislila sam da prichi nema kraja!

super je
 
mixxx05
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 786
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo! Stvarno ima tako glupih zena!

_________________
I've told you this once before, can't control me!

If you try to take me down you're gonna break!
 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka casta slatko sam se nasmejao

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He,he,he,he.....do j**a

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Na sudu :) (ubistvo plavuse) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon