www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Longest Yard
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
vdjuric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Nov 2004
Poruke: 46
Mesto: Bijeljina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 11:51 am    Naslov poruke: The Longest Yard Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me da li je ko gledao ovaj film? Naime, ovo je rimejk jednog starije filma iz 60-tih/70-tih koji se meni svidja, a na Sanjicinoj top listi sam video da ima novi rimejk. Prvenstveno me interesuje da li je neko gledao oba, pa da otkomentarise razliku...

 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj drugi je bolji iz prostog razloga sto je kombinacija Chris Rock & Adam Sandler razvaljuje. Meni je ovaj novi jako dobar. Cak je Bert Rejndols u filmu kao "pojacajne" iz proslosti. Vrijedi pogledati je ako nista - bar je komedija odlicna.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj stari film nisam gleda, ali ovaj novi sa Sandlerom je dobar i preporucujem da se pogleda.
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam i stariji i noviji,po meni je noviji dosta dosta bolji!!

_________________
Alexandar
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da film ima i staru verziju, ali nova mi se jako dopala...

_________________
SlatkaMala
 
Wulfman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2005
Poruke: 41
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam oba,ali mi se Longest Yard vise svida!Preporucujem da se pogleda!
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nova verzija je zanimljivija, ali izmedju ta dva su i englezi snimili film na istu temu, samo sto je u pitanju fudbal , ne ragbi, sve ostalo je ista prica, zove se MEAN MACHINE i po meni to je najbolja verzija

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nova verzija je skroz simpa, ima puno dobrih scena

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je film,adam nije glumio nekog retardiranog tipa kao iz billy medison a chris rock je ok....pogledajte
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> The Longest Yard Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon