www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolje drugarice/drugovi i...
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Kako odreagovati kada te najbolji drrug/drugarica prevare sa devojkom/deckom?
a) Oprostila bi oboma
7%
 7%  [ 6 ]
b)Nikada ih ne bih pogledala vise
68%
 68%  [ 55 ]
c)Oprostila bi samo njemu a nju bih zamrzela iz dna duse
3%
 3%  [ 3 ]
d) sve prolazi samo prijatelji ostaju
20%
 20%  [ 16 ]
Ukupno glasova : 80

Autor Poruka
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 12:26 pm    Naslov poruke: Najbolje drugarice/drugovi i... Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se desila cuvena kombinacija iz sapunica da vam super drugarica/drug ukrade decka/devojku?I kako ste vi reagovali,ili kako biste reagovali??

 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije!!!!
Ali ja sam uradila nesto slicno tome.....bila sam sa deckom koji se pre toga(ali daaavno pre toga) svidjao mojoj drugarici........jel to slicno?

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 01, 2004 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cico,mislim da je to daaaavnnooo presudna rijec!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako smem da odgovorim na temu s obzirom da nije u zenskoj sobi ( a odnosi se na zenske) napisao bih da mi se desilo da mi je najbolji drugar bio sa mojoj bivsom sa kojom sam bio dugo zajedno ali to je bilo jaaako davno....jos smo klinci bili ali svakako je ispo kreten!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada...Al ako bi se to desilo zahvalila bih Bogu sto mi je otvorio oci i pokazao mi koliko su oni bezvredni u mom zivotu!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
krimhilda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 112
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deckicu,u pravu si,izvinjavam se svim predstavnicima jaceg pola.tema se naravno odnosi i na njih tj. najbolji drug vam mazne ribu ispred nosa...
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo i nadam se da mi se nikad nece ni desiti...jer neznam sta bih uradila u toj situaciji...nesmem ni da pomislim...
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2004 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo, a nadam se i da nece!

Inace, nemam nista protiv da mi se drugarica smuva sa bivsim deckom (cim je bivsi, znaci da mi nije valjao Very Happy ), al' zato sadasnjeg ne sme ni da pogleda...Ja zato i ne volim to mesanje decka sa drugaricama, to sve treba drzati na distanci. Treba decka upoznati sa drustvom tek kad veza postane "cvrsta", a na pocetku samo sa rodbinom, i recimo naj,naj drugaricom- sa ostalima kasnije....

A najgore je ako primetis da ti drugarica "merka" decka, i komentari "on je bas super, on je sladak", ili kad me zove ne pita kako sam ja, nego " kako ti je XXX ? " itd. , sta tu uraditi, kako reagovati??? precutati Question Sta reci Question

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!


Poslednja prepravka: Kaliopa datum Pet Okt 22, 2004 1:51 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2004 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi doslo do toga najiskrenije njemu bi odsekla onu stvar pa nek ide gde mu je volja Wink
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2004 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kako bih reagovala, nije mi se jos tako nesto desilo a
nedo mi bog da se tako nesto desi, ne samo meni, svima!

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2004 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi se nikad desilo,niti sam ja to bilo kojoj drugarici uradila...
u najuzem krugu mojih drugarica vazi pravilo da se to ne radi,pa makar da se nekoj od nas taj neko samo svidjao makar i pre 1000000 god...a da ne pricam o tome da je tu postojala veza....

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2005 3:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije zato sto ja pazljivo biram drugarice... Razz

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Najbolje drugarice/drugovi i... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon