www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolje drugarice/drugovi i...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Kako odreagovati kada te najbolji drrug/drugarica prevare sa devojkom/deckom?
a) Oprostila bi oboma
7%
 7%  [ 6 ]
b)Nikada ih ne bih pogledala vise
68%
 68%  [ 55 ]
c)Oprostila bi samo njemu a nju bih zamrzela iz dna duse
3%
 3%  [ 3 ]
d) sve prolazi samo prijatelji ostaju
20%
 20%  [ 16 ]
Ukupno glasova : 80

Autor Poruka
DjAvOlIcA-HoTlAjNiCa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Feb 2006
Poruke: 9
Mesto: znam za jedan grad,zove se..?

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ako sam bila 100% sigurna da je ona moja najbolja druugarica,jedina i prava,desilo se upravo to..ali nisam poklekla,oprostila sam iM..


_________________
..EJ NEMOJ DA SE ZANOSIS DA TE ZELIM JA,TI SI SAMO JEDNA JOS LAZNA UZBUNA,JEDAN VISE PROMASAJ,GRESKA I PLAN B,DOBAR SI ZA JEDNU NOC AL NE I ZA DVE.......Smile)
PAZI S KIME SPAVAS,KO SE SA MNOM BUDI,OSETICES STA JE ZENA KAD POLUDI!CMOK


Poslednja prepravka: DjAvOlIcA-HoTlAjNiCa datum Uto Sep 18, 2007 3:05 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srećom, nije mi se desila takva situacija, i nadam se da neće. Ne znam kako bih odreagovala, našla bih se u vrlo ružnoj situaciji, i jako neprijatnoj (mada ne treba meni da bude neprijatno, već njima). Oprostila bih im, ali nikada više ne bih volela da vidim u životu, ni jedno ni drugo... Ostvariti odnos, posle toga, nemoguće je...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije!!! A da mi se desi poslala bih ih oboje....daleko!!! Tako nesto nikad ne bih nijednoj drugarici uradila tako da ne bih mogla ni da oprostim! A njemu ne bih zamerila, ipak je samo muska svinja, bez uvrede... 8)
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm desilo mi se to, ali to je bilo još prije 2 godine...Sviđao mi se jedan dečko i moja najbolja prijateljica je to jako dobro znala....no kada smo izasli sa njim i njegovim društvom van, ona se ''napila'' i odmah se primila njega....Ispred mojih očiju ga je zgrabila i poljubila... Ja sam naravno poludjela, nisam s njom razgovarala nekih 3 mjeseca... Uglavnom, on nije htio ništa imati s njom, te nakon tog poljupca su se oboje pravili ko da ništa nije bilo... No nakon nekog vremena ja sam se ohladila, a on je htio nešto sa mnom...ali nisam htjela...Mislila sam si da ne želim kupiti ostatke za svojom ''najboljom'' prijateljcom... Ja i ona smo si i dan danas dobre, iako sam joj jako dobro dala do znanja da ako se ikada takvo nešto ponovi, polomit cu joj kosti Smile Very Happy Very Happy
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to se meni desilo i tako me je bolelo da to se nemoze opisati, najvise me je bolelo sto mi je taj drug bio kao rodjeni brat, a ona moja jedina i prava ljubav ! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nikada ne bih mogla da budem tooolikooo ljuta na decka, koliko na drugaricu.
Od decka, generalno gledajuci, mozes da ocekujes sve.
Sanse da te prevari uvek postoje (Muzevi varaju zene iako su mozda godinama u braku i imaju decu)...E sada, da se skonta sa tvojom naj drugaricom bi bio bedak...ali p***a je p***a Mr. Green

Ali ONA...ona??!
Najbolja drugarica koju smatras sestrom? Kojoj se poveravas??
Za koju su UVEK tu, ma sta da se desi...

Ona da mi to uradi, mislim da joj nikada, pa ni po cenu zivota ne bih oprostila. Ne bih mogla.

Sa deckom bih raskinula, jer je poverenje sruseno, ali nju ne bih u zivotu vise mogla da pogledam.
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala Bogu nije..ne znam sta bih uradila i kako bih reagovala..
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nijednom ni drugom ne bi oprostila jer su kreteni:P

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
dundja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad. To ne mogu da zamislim,jer to da se desi on mi ne bi bio najbolji prijatelj
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno mi se bas to dogodilo, i strashno sam povrijedjena i ljuta! S njim nisam htjela ni da se trudim da porazgovaram, a ona je imala priliku da mi objasni sve, ali je to nase prijateljstvo zavrsilo... Da su mi rekli da su zaljubljeni jedno u drugo ili da se vole, ne bi im stajala na putu, ali da prave budalu od mene iza mojih ledja to uopsteeee ne volim!!
Tesko je kad to dozivite od nekoga ko vam je kao sestra bila, i ko vas zna u dusu i shta vas povrijedi... [color=violet] [/color][font=Arial] [/font]
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se to desilo...to je bio prevelik sok za mene... Shocked

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Re: Najbolje drugarice/drugovi i... Na vrh strane Na dno strane

krimhilda je napisao/la sledeće:
Da li vam se desila cuvena kombinacija iz sapunica da vam super drugarica/drug ukrade decka/devojku?I kako ste vi reagovali,ili kako biste reagovali??

Koliko znam nije niko nikoga ukrao, samo su se sreli, po prichanju. Seli, porazgovarali posle izvesnih "trzavica", sredili odnose. Gotovo.
A da se iz tog sretanja neshto i izrodilo - Bozhe moj.
Dakle, sada su zajedno. Ja ih "josh poznajem", ali ne visimo neshto skupa u kvartu. Nemam shta da im prashtam, nashla krpa bolju zakrpu i lepo svima.
Kazu da se vole. Svu srecu pozheleh.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Najbolje drugarice/drugovi i... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon