www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad misle da su prevarene, a nisu...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Kad misle da su prevarene, a nisu... Na vrh strane Na dno strane

Dakle, ovo mi se ne tako davno dogodilo. Da li se kad tako sto slicno dogodilo i vama i kako bi regirali???

Moja draga je nasla neke moje fotografije, jedno 12-ak, na kojima sam s jednom djevojkom (vrlo zgodna). Izmedju mene i te djevojke nikad se nista nije desilo i bili smo (i dan danas smo) super prijatelji. U to vrijeme zbog posla kojim se bavim nisam bio sa svojom porodicom nego poslovno na dugom jednom putu...
Ja sam svojoj dragoj rekao sve o toj djevojci, ona je znala za nju, znala je da smo prijatelji... ma znala je sve. Ali kad sam se vratio kuci, draga mi je nasla te fotografije (koje su vrlo pristojne i sasvim normalne) te briznula u plac misleci da sam je varao s njom. A nisam!!!!!! Stvarno nisam...
Nije mi vjerovala da nisam...
Na kraju sam joj rekao da mi mora vjerovati da nisam bio s tom curom i ako mi ne vjeruje neka raskine sa mnom, odmah.
Nije raskinula.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao sam i ja taj slucaj s bivsom i ja nemam sta da objasnjavam tj nisam imao tada niti bilo kojoj sada.Jednostavno reci cu joj da je nisam varao ako ce da veruje ok ako necce tu je kraj jer to onda vise nije to i zdravo nema tu sad nekog natezanja .ako mi neveruje znaci da to vidse nije to........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo nezgodna situacija... Srećom, pa još uvek nisam bila u takvoj situaciji, što ne znači da, možda, neću... Trudim se, da svoju voljenu osobu, uverim da samo ona za mene postoji, i da, dok sam sa njim pripadam samo njemu... Treba lepo razgovarati, i ubediti je da nema razloga da sumnja u nešto što ne postoji i što ne može da bude, a ako ne, pa ne znam, ali teško je sa ljubomornim osobama izaći na kraj...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uvijek pozdam u svoju zensku intuiciju...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 6:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko zna zbog cega je ljubomorna......tada si bio na dugom putu, i kada si se vratio kuci, kao podsetnik na taj put si doneo 12 slika sa jako zgodnom zenskom........prijateljica ili ne......nikom ne bi bilo sve jedno da tako nesto vidi.......ja nemam ni 1% ljubomore jer mi muz nikada nije dao povoda za to, niti sam taj tip......i iako mu 100% verujem nisam bas sigurna da bi nesto tako svarila bez pitanja.......nisam sigurna da bi ti reagovao drugacije da se vratis kuci nakon dugog odsustva i nadjes slike na kojima je tvoja zena sa nekim super zgodnim tipom.....sigurni bi se upitao jesu li se kao prijatelji slikali, ili nakon sto su se "vatali"....... Wink .......cini mi se da guras granice da vidis dokle ih mozes pomeriti nekaznjeno..........pazi samo da ih ne pomeris previse....... Wink

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
No-Comment
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2006
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi dosta ljudi isto reagovalo kao tvoja devojka, mozda nije bas ljubomora , vec to da ne zna sta se desilo i da ladno mozesh da je slazesh . I ona mora da ti veruje ...
Mozda je cura sedela kuci i cekala da se vratish sa puta ...a ti se slikao
tamo sa "drugaricom" Smile))
Da si dosao kuci i nasao gomilu slika sa nekim njenim drugarom , koji je dobar frajer bilo bi gore...al tesko da bi to priznali ..zena voli da zvoca i iskaze svoje emocije..Dakle svakog bi takva situacija zabolela...pogotovo ako je to gotivna osoba...Niko nikome ne bi trebao na slepo da veruje
Jednom davno sam cula postoji samo dve varijante ...ili si ovca ili shishash ovcu ...trece nema.
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cure su jako lakovjerne...vjeruju svakom...i to nije najbolje a uvijek postoji neko tko ti vezu zeli untititi
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se tako nesto jos nije desilo :patike:

_________________
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo kasno otkrivam temu... ali hajde da se pravim kao da jos jedno misljenje moze da pomogne.
mislim da cesto igramo ljubavne igrice i da umesto jedne saljemo parteru 2 poruke. napomenuo si da si ponekada odsutan jer putujes. verujem da za tvoju partnerku to nije lako. ako te optuzi za neverstvo oboje cete malo da se trgnete iz kolotecine, ti ces provesti vise vremena sa njom dokazujuci joj svoju ljubav i odanost, posle toga ce sve biti uredu. nekada nas mozak radi cudne stvari...mehanizmi odbrane su neverovatni... ja bi pretpostavila da se tvoja cura tebe ozbiljno zazelela i da je svoju patnju nesvesno prebacila u ljubomoru. ako je tako, tvoje pruzanje paznje i ljubavne izjave ce pomoci da ona ponovo dobije tu sigurnost u vasu vezu. takve ljubavne igre su cesto cak i delotvorne za vezu jer traze ponovne dokaze ljubavi i pomalo utisana osecanja se ponovo rasplamsaju.

I sama cesto izmisljam svadje bas onda kada zelim od partnera da cujem da uopste nije bitno sto se ne slazemo oko puberteta zmija u bangladesu (lupam) jer me puno voli i bla, bla, bla.... Very Happy

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nije ni malo cudno sto je tako odreagovala,i lepo ti je thorn rekla.Stavi se ti u njenu kozu!A sta znaci,'nasla' te fotografije?Znaci,ti ih prvi njoj nisi pokazao,nego ih je ona 'nasla'.To je vec neki povod da njoj padne na pamet to sto jeste.Sve u svemu,nije to nista strasno,pa lepo ste se pomorilii i verujem da se mnogo volite.. Wink

_________________

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da da,sad je i mene to zagolicalo: kako to da je ona nasla te slike, ako vec nista nije bilo i nemas sta da krijes, i ako si joj prethodno vec pricao o toj tvojoj super drugarici zasto jos slike sam nisi pokazao? aha! ajd sad da te cujem!

Nisam bila u takvoj situaciji,ali nikad se ne zna. Mr. Green
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma vi zene ste najgore.Kad se mi slikamo sa drugaricama,zagrlimo ili tako nesto odmah skacete na nas,zvocate,...Mi kazemo da je to samo drugarica,ali vi n prestajete.Al zato vi kad se slikate ili bilo sta sa drugom,onda to nije nista,to je samo drug,kako moze nesto da bude izmedju vas.Ajde nek bude da je ok da reagujete ljubomorno kad smo sa drugaricama,a zasto onda nikad ne dozvolite da i mi reagujemo tako,kao da se vase prijateljstvo toliko razlikuje od naseg?P.S. Bas sam smor Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kad misle da su prevarene, a nisu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon