www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prevara u braku
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
zox83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razvod je najbolja varijanta.Mozda ce klinci u pocetku patiti kao i ja ali ziveti sa tako nekim NE!

 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako...ako me je jednom prevario i ja ostala sa njim,presla preko svega,zasto to ne bi uradio opet?...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kako to sve fino zvuci u teoriji. U praksi je sve mnogo drugacije.
Cula sam takve price, gde su supruzi varali a zene im oprastale. I onda se iza ledja prica:"kako je glupa. Sta ga ne ostavi? Prevario ju je jednom, ponovo ce.", ali nitko ne zadire u srz problema, u ono sto je nama nepoznato a to je odnos to dvoje iza zatvorenih vrata.
Neki put osjecaji ne dopustaju da se ode, neki put je to briga o djeci, financijska nesamostalnost, strah od samoce. Tisucu ljudi, tisucu cudi.
Sada, da me netko pita da zamislim situaciju gdje me muz jednog dana vara, rekla bih da bi otisla bez suza, bez icega. Ponosna s glavom gore.
Ali onda...sve je to teorija. Tko zna kako bih se ja ponasala da se tako i desi. Koliko smo puta i kad smo prekidali vezu, bivali ostavljeni ili prolazili kroz teska razdoblja govorili da necemo plakati. Ma di bi ja suzu pustila Rolling Eyes , a plakala sam ko kisna godina. Emocije su gadna stvar kad ti zavladaju zdravim razumom.
 
martina_ostrogonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nmp ipak ja imam tek 16 al verovatno bi mu pruzila drugu sansu zbog dece
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ostavila bih ga definitivno jer takvi muskarci mi se gade koji traze zadovoljstvo gdje stignu.njih uopce nije ni briga za obitelj tako da djeci ne mogu pruziti nista dobro niti nikakav primjer.oko djece bih se mozda dogovorila s njim sta i kako,ali takvog gada ne bih vise mogla nikada pustiti da bude dio mog zivota...eto to je moje misljenje,ali ja sam jos uvijek mlada tako da necu jos zapocinjati zajednicki zivot s nekim.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm s ovom pameti ili ne pameti bih ga sigurno ostavila jer ja kad volim volim 1000% do kraja care...i kako da ga ja ljubim posle njenih poljubaca, kako da znam da to nece ponoviti...sve zavisi od situacije u kojoj se desila prevara...i od intenziteta osecanja...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
NatasaI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 177
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo bih bila dugo vremena ljuta...onda bih se smirila zbog djece...trazila bih razlog sto trazi od kuce zabavu.

Ako ide prostitutkima onda je neki problem kod njega...mislim da je onda nesto puklo mu u glavu ... Mad

A kad bih me varao sa njegovom seksom eh onda je vec druga prica ... onda nemamo nista vise ... Confused

Samo bih pamtio do kraja zivota sta je radio....hehehehe
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas kako narod kaze....BOLJE DOBAR RAZVOD NEGO LOS BRAK......ne valja ostajati u braku samo zbog dece...tada i deca pate...jer sve lose funkcionise...

_________________
 
dangerousyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blue-lady je napisao/la sledeće:
hm... niko nebi prastao? smo mi svi tako perfektni da ne pravimo greske?

"...oprosti nam grehove nase, kao sto ih mi oprastamo dusnicima svojim..."

ja bi se prvo razdaljila mala, pokazala bi mu kako je bez mene, da vidi da li je siguran da hoce da uzme taj rizik da zivi bez mene.. pa bi mu oprostila, jednom, drugi put bi nestala dok si reko keks Laughing i pokupila bi decu samnom... ne ne, ajde jednom ali dva put da me zezne nema sanse... Evil or Very Mad

BRAVO
Jos samo da dodam: tesko je ako je ljubav u braku prestala. Tesko je ako zive kao dve odvojene jedinke. Nisu samo oni nesrecni.Nesrecna su i deca(zbog kojih se cesto ostaje u braku),jer osecaju da nesto ne valja.A sto je jos gore,ona uce da se ponasaju po tom modelu.Sdruge strane, ne valja ni da deca odrastaju samo sa jednim roditeljem,jer uce samo jedan model ponasanja,bio on muski ili zenski. Nece biti potpuni.Niko to ne moze nadoknaditi. Mnogo je tesko doneti odluku u ovom slucaju.
A,ako nisi u braku,nego je veza u pitanju...gledaj na to ovako: svaka osoba je dovoljno dobra na ovom svetu da zasluzuje da joj se partner u potpunosti posveti. U suprotnom, dobijas "polovnu robu"

_________________
dangerousyu
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se ne moze spreciti......... pa moze i tebi da se desi da ga varas sa drugim... Mislim da bi muskarac isao kod prostitutke zato sto nesto ne moze da radi sa tobom sto moze sa njom... Sta bi radila kada bi saznala? Pa nista, razgovarala bez nekih svadja i prepirki jer ja ne volim da se svadjam........ Wink

_________________
Happy & Married
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to se ne moze spreciti ni leciti ako hoce on hoce,a takodje ako ja hocu hocu i to je jkraj
ljude se jednostavno rode da se svalerisu

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanjeeee
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prevara u braku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon