www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prevara u braku
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Prevara u braku Na vrh strane Na dno strane

zamislite da ste u braku imate nekoliko dece. Mozda godinu mozda i deset i slucajno saznate da vas vas muz vara. Sa komsinicom, sa nekom sa posla, sa nekom nepoznatom... Kako bi vam izgledala reakcija? kako bi to primili? Odma se razveli? Ostali zajedno zbog dece? Oprastali? Pruzili drugu sansu?

Zamislite istu situaciju kao malo pre, samo sad saznate da vas ne vara sa bilo kojom, nego redovno ode kod prostitutkinje. Znaci placa za zadovoljstvo, koje vi mozda ne mozete dosta ili uopste da pruzite. Kako bi to primili?

I jos jedno pitanje, kako to spreciti?


 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostali samo zarad dece... Sad
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema sanse da ostanem sa osobom, kojoj nisam dovoljna. Ni zbog dece, ni iz drugih razloga.

Uvek sam za sporazumni razvod.

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos jednu supitanje, sta ako vas vara sa drugim polom, to je sa svojim, to je homoseksualacem?
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno je svejedno sa kim me vara...Da li je to neka sekretarica, ona kurvaja s coska ili neki homo...totalno je nebitno.
Takodje mi je nebitno imam li decu sa tim muskarcem ili ne. Jedno je sigurno - ne bih ostala u braku.
Hocu da moja deca jednog dana rastu u zdravoj i porodicnoj atmosferi prepunoj ljubavi, a ne da gledaju svoje roditelje koji se svadjaju.
Jer poznajuci sebe, u najmanju ruku bih napravila skandal 8)
Nema sanse da zivim sa osobom koju bih morala jednog dana da delim sa bilo kim.
 
dzemal_t_mo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 3
Mesto: mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostali bi samo radi djece da njima zivot ne bude za**ban
 
A|ex
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 19 Apr 2005
Poruke: 290
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Apsolutno je svejedno sa kim me vara...Da li je to neka sekretarica, ona kurvaja s coska ili neki homo...totalno je nebitno.
Takodje mi je nebitno imam li decu sa tim muskarcem ili ne. Jedno je sigurno - ne bih ostala u braku.
Hocu da moja deca jednog dana rastu u zdravoj i porodicnoj atmosferi prepunoj ljubavi, a ne da gledaju svoje roditelje koji se svadjaju.
Jer poznajuci sebe, u najmanju ruku bih napravila skandal 8)
Nema sanse da zivim sa osobom koju bih morala jednog dana da delim sa bilo kim.


Ovo kao da sam ja pisala...
Nikako ne bih volela da deca zive u nezdravoj atmosferi. Mislim da je bezveze da roditelji zive odvojen zivot u braku (jer ja definitivno ne bih zelela da imam nista sa osobom koja mi na taj nacin uzvraca za ljubav koju joj pruzam), jer deca to uvek shvate i primete. Ili cak, da skapiraju da im otac vara majku (imam par drugova koji su to otkrili za svoje oceve) ili tako nesto. Mislim da je to veca trauma za dete nego da zivi sa cinjenicom da su mu roditelji razvedeni.

A da ostanem u braku, to ne dolazi u obzir. Ne postoji opravdan razlog za prevaru!
 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm... niko nebi prastao? smo mi svi tako perfektni da ne pravimo greske?

"...oprosti nam grehove nase, kao sto ih mi oprastamo dusnicima svojim..."

ja bi se prvo razdaljila mala, pokazala bi mu kako je bez mene, da vidi da li je siguran da hoce da uzme taj rizik da zivi bez mene.. pa bi mu oprostila, jednom, drugi put bi nestala dok si reko keks Laughing i pokupila bi decu samnom... ne ne, ajde jednom ali dva put da me zezne nema sanse... Evil or Very Mad
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam. uopste ne mogu tako ne da zamislim. a, i ne zelim. zasto da zamaram mozak? mislim, takop se nesto moze svakome desiti (pa cak i meni, a ne samo njemu!), ali niko ne moze reci kako bi reagovao. to se mora prvo doziviti.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam se vec razvela ali ne iz tih razloga. A taman da je bio i to razlog razvela bih se jer nema sanse da moje dete odrasta sa dve budale koje se non stop svadjaju i mozda cak i nebiraju vreme za to!!!
Sto se tice prevare same mislim da bih mogla da predjem preko toga ali sigurno je da sve nebi bilo isto kao i pre jer samo saznanje o tako necemu nemoze da se zaboravi iako bi se moglo oprostiti.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, zaj*ebano pitanje! Dok sam bila mladja i "bez muza", znala sam odgovor kao iz topa! sada nekako, razmisljam mnogo slozenije (tacno je kad kazu, da sto smo stariji sve vise komplikujemo Very Happy ). Ono sto sigurno znam, nikada ne bih ostala zbog dece! Ok ako bih odlucila i inace da ostanemo zajedno, ali da ostajem samo zbog dece-nikako. Ne bih im toliko zagorcala zivot. Da li bih mu oprostila?! Recimo, kakva je trenutna situacija kod nas: on puno radi sada, poslednjih mesec dana i narednih mesec dana ce biti isto "punom parom" radno. Iz tog razloga, zbog njegovog umora, nas dvoje smo sex sveli na dva puta nedeljno (uzas) Sad. E sad, trenutno imam razumevanja i nekad me "iznapada", a vidim da ne moze da gleda na oci od umora. Da sada saznam, da je imao nekoga sa strane, dok samnom spava dva puta za sedam dana-ne da mu ne bih oprostila, vec bih mu opako zagorcala zivot, da naplatim ono moje razumevanje i sazaljenje. A i moju apstinenciju, je li?! Da je situacija, kakva je kod nas obicno (ostalih 10 meseci godisnje), tj. da imamo svakodnevno bar jednom sex-tek tada mu ne bih oprostila, jer znaci da nesto nije u redu sa nama: mi imamo sex svaki dan, a on jos ima sa nekim sestim preko toga. To bi znacilo da mu ja nisam dovoljna, pa bih ga pustila(oterala) da ide, tamo gde mu je bolje. Sto coveku braniti, da ima "devojku"!? Smile Da je situacija takva, da sam ja kriva za njegovu apstinenciju (moje glavobolje, umori, stomakobolje, ciklusi, hormoni......), verovatno bih sela, razmislila i oprostila mu. Pa, ne mogu bas da ga krivim, jer bih i sama, da ovo traje vise od par meseci, potrazila zadovoljstvo kod nekoga, ko moze da ga pruzi. Da me prevari zato sto se napio (jednom) i da mi sam to prizna, oprostila bih mu, ali mu ne bih nikako zaboravila. Ne znam. Ima ttu varijacija na temu. Jednostavno, ovo je sve razmisljanje "sbb-kbb", iliti: sta bi bilo, kad bi bilo" !? Ali, tako razmisljam sada. Mozda kad se desi(ne daj Boze), odregajuem skroz drugacije, nego sto to sada mislim da bih!

_________________


 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijatno sam iznenadjena od tvog posta, hvala knknpnkn Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prevara u braku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon