www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prevara u braku
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
vekic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 7
Mesto: Kula

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od okolnosti,tj.sta je dovelo do te situacije.Ako bih ja dovela do toga(glavobolje,umor,moje bubice,...)mislim da bih mu oprostila.Medjutim ako ja sve cinim a on ima drugu volela bih psihicki da ga povredim i to mnogo.Jedan ili dva izleta bih mu i oprostila ali ne znam kako bih u momentu odreagovala.Mislim da bi mi bilo mnogo lakse kada bi mi on sam rekao sta se desilo.Kad ti neko napuni glavu raznim pricama...i sto jeste i sto nije...tesko sagledas realnost i ne mozes da doneses jasnu procenu sta dalje ciniti.Jos nisam u braku,znaci nemam ni decu,ali ne bih zbog njih ostala u braku.Znam kako na to deca reaguju iz licnog iskustva.Toliko od mene.Pozz Very Happy

 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad kad sam razmisljala o tome mislila sam ubicu ih,vraticu mu istom merom,ostavicu ga.....a kad se to desilo,jednostavno mozak mi je stao,sve je stalo.On je,doduse ,plakao,kleo se da nikad vise nece,molio da mu oprostim,da ga neostavim,troje male dece me posmatralo iz prikrajka neshvacajuci sta se desava,i presla sam preko toga,boli i bolece dok sam ziva,al cure kad jednom to uradi uradice opet,ne kaze stara poslovica uzalud<<vuk dlaku menja,al cud nikad>> Sad Sad

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez razmisljanja bih ga ostavila! Jer, sto kaze Zafira, ako uradi jednom-uradice opet, a ja sa tim ne bih mogla da se nosim. A sto se tice dece, bolje da zive mirno sa majkom nego u losem braku, jer to opet utice na njihov razvoj.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mhm.....i ja sam radije tvrdila, nikad, ostavila bih ga odmah, verovatno je i sad tako ali...


dobro bih razmislila, sto kazu, sta je dovelo do toga, jer za prevaru je potrebno dvoje, (troje naravno), verovatno me ne bi varao da sam ja mozda postala hladnija prema njemu (ovo govorim hipoteticki)....i naravno okolnosti, kako , zasto.....teskom mukom bih presla ali tad, jednom i nikad vise....


nego, a sta ako ja njega prevarim? Confused

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevara je prevara! Naravno u braku se sve to nekako malo drugacije tretira, ako muskarac vara- to se podrazumeva (uostalom kao i u svakom drugom slucaju),ali nekako ga sa sazaljenjem gledaju, kao zena je kriva sto ga ne zadovoljava, zena ga je odbacila, zena.. i opet zena kriva za sve. a gde je onaj deo kada se on ukljuci i posveti njihovom zivotu, a ne na prvu prepreku bezi drugoj u zagrljaj???
jos uvek sam "zelena" da bih mogla reci tacno sta bih i kako uradila, ali tesko da bih presla preko svega toga.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
dobro bih razmislila, sto kazu, sta je dovelo do toga, jer za prevaru je potrebno dvoje, (troje naravno), verovatno me ne bi varao da sam ja mozda postala hladnija prema njemu (ovo govorim hipoteticki)....i naravno okolnosti, kako , zasto.....teskom mukom bih presla ali tad, jednom i nikad vise



slazem se sa ovim...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,prewaru bi mogla oprostiti,al' ako to stalno radi - ne...
Očigledno je nestalo ljubawi u našim žiwotima...
Ne bix ostala s'njim ni zbog dece...
Ako su roditelji razwedeni i srećni i deca će biti,a,ako su u braku i ako se
stalno swadjaju i nesrećni su i deca su...

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
Mala-23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 29
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim da ima razliku:
Moze da te prevare jednom - bez osecaj i ne voli je, kao avantura.
A moze i da ne vara i da pati za drugu tako da vidis svaki dan da nije u redu nesto al ti on to ne govori i gubi volju i da se zaljubi u nju a da zivi tako sa tobom zbog braka.
Mislim da bi oprostila avanturu a ovo drugo vec bi me tako zaboljelo da ne bih znala dalje
 
Svetinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2008
Poruke: 1

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 19, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Prevara Na vrh strane Na dno strane

Za prevaru u braku su dve osobe potrebne mislim iz licnog iskustva da je najbitnije inati istinu izmedju bracnih partnera jer kad sa partnerom mozes pricati otvoreno nemoze do toga doci svaka zena mora da se pita zasto je muz otisao kod druge da prica otvoreno sa njim jer neso mu je falilo kuci pa zato je otisao drugo svaka zena kada ode kod drugog coveka ona treba da se pita sta taj drugi ima sto moj muz nema i zasto ga nema mozda ga ima ali nije potrazeno i muzevi moraju sa zenama da pricaju otvoreno jer istina je ono pravo i to je ljubav za nju se treba boriti i u istini ziveti. Jer ako prvog partnera izgubis drugi moze isto tako da izgubis jer mi trazmo gresku uvek u drugoga a ne u sebe podjite od sebe po razmislite cistim mozgom jer to znaci za oba pola.


budite iskreni jedan prema drugom i nece moci se desiti prevara budite sigurni

kazite svoje zelje jedan drugom :! :
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 5:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čisto sumnjam da će da se desi sa bilo koje strane.ja sam čak i testiro sebe ma jok .
nema te žene koja je vredna ovoga sad što imam.sad za nju baš nemogu garantovati ipak žene su čudna bića.da je dobro imati i bog bi je imo.hahah šalim se naravno.
ma ako je sve ok nema potrebe za tim. barem još uvek nema potrebe ko zna šta će da se desi ili šta neće da se desi život je čudo.lično nebih mogao da to uradim ženi koju volim.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
i testiro sebe

oprosti,ali meni ovo ovako napisano zvuci kao apsolutna besmislica pa bih te molila da obrazlozis kako si ti to sebe testirao???????????
jer ja sam misljenja da se to ne testira,vec ili si karakter ili nisi. ili volis ili ne volis. ili je situacija prigodna ili nije..
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala-23 je napisao/la sledeće:
Pa ja mislim da ima razliku:
Moze da te prevare jednom - bez osecaj i ne voli je, kao avantura.
A moze i da ne vara i da pati za drugu tako da vidis svaki dan da nije u redu nesto al ti on to ne govori i gubi volju i da se zaljubi u nju a da zivi tako sa tobom zbog braka.
Mislim da bi oprostila avanturu a ovo drugo vec bi me tako zaboljelo da ne bih znala dalje




slazem se da je mnogo gore videti ga da u dubini duse pati za nekom drugom

a kazes, oprostila bi avanturu, a avanture?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prevara u braku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon