www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prevara u braku
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 09, 2009 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^nest mi ne ide u glavu da smo mi cure bolje po pitanju svrljanja u braku. nikako se ne slazem da muskarci to vise rade. bar ne u danasnje vrijeme. ili su to samo oko mene slucaji da zene varaju u braku. i to kako, podmuklije i lukavije nego i muskarci. bez uvrijede za zene i izuzetke, nemam nist protiv nas, ali mi se uopce ne cini da smo mi neka nevinasca i andjeli i da ako i to ucinimo, ucinimo sa srcem. hahhaha. patetik. Wink

 
NATASHICAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Jul 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 25, 2009 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ja sam bila sa tim ozenjenim muskarcima koji su varali svoje zene sa mnom-ako zena nije mogla da spreci svog muza da je vara, to onda nije bio moj problem....nasao je na drugom mestu ono sto mu njegova zena nije pruzila.........
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako spreciti? Pa kako drugacije nego sa-ta-ta-tara :! : naravno, u tanji vrat :! : Laughing

sala mala. Ali ono. To je ono sto svakako ne podrzavam. Mozes da se zezas dok si mlad (ovako kao ja) i dok znas da ne zelis nikakve obaveze bilo kog tipa (ovako kao ja) i da je celi zivot pred tobom i u njemiu sve zene ovog sveta (kao sto su i meni). Ali ono. Kad resis da se vencas. Da s enekome obecas. Da mu izrodis decu. Onda bi trebalo da shavis da zivis zbog njih i za njih, da svoj zivot delis sa njima i da participiras u njihovom zivotu. A ne da svoj podredis tamo nekoj rupi. I to jos tudjoj.

da, moram da naglasim da sam musko i da stvarno ovako mislim.

ne znam ko je otvorio temu, ali stvarno je na mestu. Jer u danasnje vreme ovo su kao normalne stvari. Hocu reci. Takvo budalasto ponasanje se zaracunava kao "normalno". Sa cime se definitvno ne bih slozio.

ala ga izlazem kao shulajic, jel da :. : :. : :. : Laughing Razz Laughing.





[Edit by :LOL:: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
kuzman65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jan 2010
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 8:21 pm    Naslov poruke: Re: Prevara u braku Na vrh strane Na dno strane

blue-lady je napisao/la sledeće:
zamislite da ste u braku imate nekoliko dece. Mozda godinu mozda i deset i slucajno saznate da vas vas muz vara. Sa komsinicom, sa nekom sa posla, sa nekom nepoznatom... Kako bi vam izgledala reakcija? kako bi to primili? Odma se razveli? Ostali zajedno zbog dece? Oprastali? Pruzili drugu sansu?

I jos jedno pitanje, kako to spreciti?

...................................................................................................

a, zamislite situaciju da vas žena sa kojom radite u istoj kancelariji, kojoj ste sve dali i uvek pomagali i imate devojčicu od 3 god, prevari sa kolegom koji je na lošem glasu, može otac da joj bude i ima 5 priznate i 2 nepriznate dece sa 4 žene, a da se nikada nije ženio.

kako bi to primili ? kako bi se onda ponašali?
šta bi vi uradili?
kako se takva situacija odražava na decu (devojčica iz 1. braka i 2.braka)?
kako se ponašati u kancelariji/firmi gde još uvek rade?
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dečko na lošem glasu je uvek "bolja partija" u očima većine dama. Onaj dobrica je samo kao drug tu u lošim vremenima, neko kao sidro. Neko na koga žena može da se osloni, a za loodiranje i "kresanje" je onaj loš, onaj zli, onaj potentni sa 20 dece.
Rekao bih joj da kupi prnje iz mirne luke i nek ide na otvoreno more.... da bude izložena i uraganima i jakom nemilosrdnom suncu, životu. Pomogao bih joj da veoma brzo napusti luku. Na decu? To su pravi gubitnici. Teško da od njih budu "svoji ljudi", što no kažu.
Posao je posao - privatno je privatno. Pred ulazak na posao --> mozak napolje, a pri izlasku sa posla --> mozak unutra u lobanju.
I da, oprostio bih joj. Sve bih joj oprostio, ne bih hteo da se time zamaram. Jer ako njoj nije bilo sve to po volji, zašto mene to da zamara celog života. Hteo bih i da zaboravim i da zadržim samo to da imam dete/cu sa njom i da su mi oni svetla tačka u tami, dok ne sretnem drugu svetlu tačku, u obliku partnera.
Eto, malo sažeto i kratko rečeno.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, nisam bio u toj situaciji, a i ne bih voleo da budem Wink Very Happy
I da me npr. zena prevari, mogao bih joj oprostiti, al' bi postala praznina u mojim ocima, sto znaci da mi vise nemamo sta zajedno da trazimo
A ja da npr. prevarim moju zenu, pitao bi je samo da mi oprosti i otisao bi, sto znaci da se svodi na ono prvo gore Very Happy
Kako god da okrenemo, na kraju se svede sve na isto Rolling Eyes

Citam kako vecina zenskih bih zelela da pokupe decu sa njima i napustile svoje muzeve. Pa time im cinite uslugu Rolling Eyes , ostavite im decu na dve-tri nedelje ako uopste mogu toliko da izdrze da vidite sta ce biti Laughing Zar vam moram sve objasnjavati Wink Laughing

P.S Posto bih joj priznao to nebi bila prevara Very Happy Jel tako Question

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevara se ne moze sprijeciti, ona se desi ma kakvi bili i ma sta pokusavali. I uvijek ista pitanja: zasto, kako, dokle...kud?
Oprostiti nije lako, otici isto tako, osvetiti se nije svacije... i tako vjecni krug bez izlaza. Blagosloven je onaj koji moze oprostiti i onaj koji nije prevario.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2010 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oženjen, a plaća za seks sa strane

Ima onih koji smatraju da za seks plaćaju samo oni muškarci koje nijedna žena ne bi htela, ali nije retko da za seks plaćaju oženjeni muškarci. Više je mogućih razloga zbog kojih to čine (naravno, teško je precizno znati, jer ih nema baš mnogo voljnih da pričaju o tome).

Nekad se radi o tome da je supruga bolesna i da više ne može da ima seksualne odnose, pa on za seks, krišom od supruge, plaća sa strane - ne želi da se razvede i ostavi suprugu, ali i dalje ima seksualne potrebe, a na plaćanje za seks gleda kao na čistu računicu, pošto žena kojoj plati za usluge te vrste teško da će očekivati od njega da se razvede i ostavi ženu i decu.

Nekad pak supruga nije bolesna, ali seksualni život svejedno izostaje - na primer, imaju malu decu, i sva njena energija ide na mališane (moguće je i da njemu ne padne na pamet da pomogne oko dece, očekuje da ona sve postigne, i da onda ima i snage i volje za vođenje ljubavi, dok ona samo umorno padne u krevet). I tada plaćanje za seksualne usluge može da deluje kao praktično rešenje - on zadovolji svoje potrebe, plati za to, i gotova stvar.

Postoje i slučajevi da on ima seksualne odnose sa svojom suprugom, ali se ne usuđuje da pred nju iznese neke svoje fantazije, koje onda zadovoljava sa ženom koju plati za to. Postoji i varijanta da se radi o fantazijama za koje ne bi ni želeo da ih majka njegove dece zadovoljava, te fantazije smatra prljavim, i nju bi smatrao prljavom da pristane na njih - a opet želi da se zadovolji, pa plaća za to sa strane.

Mogući su još neki razlozi, navedeni su oni najčešći. U najvećem broju slučajeva oženjeni muškarci koji plaćaju za seks sa strane osećaju veliku krivicu - nekada se osete kao da varaju i sopstvenu decu, ne samo suprugu. Neki s tim, zbog krivice koju osećaju, prekinu, a neki postanu zavisni, plaše se da će biti otkriveni i odbačeni, ali ne prekidaju. Stručnjaci takvim muškarcima, u zavisnosti od razloga za plaćanje za seksualne usluge, savetuju redefinisanje odnosa s partnerkom i/ili samozadovoljavanje, kako bi ispunili svoje potrebe bez varanja partnerke, kao i bez upuštanja u rizično seksualno ponašanje kojim bi mogli da ugroze ne samo svoje zdravlje već i zdravlje svoje supruge.

U svakom slučaju, ovakav oblik ponašanja, kao i bilo koji oblik prevare, trebalo bi izbegavati - postoje i drugi načini, manje rizični i manje štetni, da se problemi reše i da se potrebe zadovolje.


Izvor: Krstarica

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prevara u braku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon