www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti sa deckom/devojkom a ne voleti ga!!!
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Leo Flawless
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 41
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 4:23 pm    Naslov poruke: Biti s nekim, a voljeti nekoga ko je tako daleko... Na vrh strane Na dno strane

Jeste li bili u situaciji kada ste bili s nekim, no potpuno pripadali nekome tko je tako daleko od vas?
Kako ste se izvukli iz te situacije?



_________________
Nothing hurts like love
 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u takvoj situaciji i nisam uspela da se izvucem iz te situacije
 
jaca87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se da sam sa jednom osobom a da volim i pripadam drugome.
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, jednom sam bila u takvoj situaciji. U svakom momentu, kada sam bila sa tim deckom, razmisljala sam o drugome....ali i to je proslo...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško ti je to....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desilo mi se.....i bilo je uzasno....
a kako sam se izvukla? pa lazima uglavnom...i kad sam shvatila da samo povredjujem i sebe i decka sa kojim sam tad bila u vezi, uradila sam jedino sto sam mogla tad......ostavila sam ga Sad

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
puljic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 36
Mesto: apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je jako tesko jel taj ko je daleko ako ti puno znaci nikad se neces izvuci iz toga uvek ces na njega misliti
 
malaala987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako
jos me ta ista muka muci
a resenja nema
samo se sve vise zapetljavam
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi osoba stupila u novu vezu mora prvo da rascisti sama sa sobom i sa osecanjima koja gaji prema nekome jer tako mozete da krenete da izlazite sa nekom osobom i da se ona jako zaljubi u vas a vi svo to vreme da mislite na drugog-drugu
to nije fer prema osobi kojoj to radite pogotovo ako se ta osoba s kojom ste zaljubljuje u vas jer cete je mnogo povrediti a onda kad se ohladite od neke osobe o kojoj ste celo vreme mislili dok ste bili sa ovom dr osobom i kad shvatite da vam ta osoba nesto znaci tad ce biti kasno i ta osoba ce vas najverovatnije mrzeti,zato netreba ulaziti u nove veze dok ne rascistite sa samim sobom

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zasto mora prvo rascistiti sa sobom? Bila sam u takvoj situaciji.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
laylla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 72
Mesto: NOVI PAZAR

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nisam bila u takvoj situaciji i mislim da nikada necu ni biti. Ja to jednostavno ne mogu. Ako sam sa nekim, a mislim na nekog drugog ja to i kazem i jednostavno prekinem. Bilo bi licemerno da neko postupa drugachije. Ja volim fer igru.

_________________
Everything that doesn't kill us, makes us stronger.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Yeki...
Pa zato jer ja smatram da ako jos uvek volis neku osobu onda netreba biti sa drugom osobom jer je to onda samo koriscenje te osobe,jer onda nemozes da volis tu novu osobu i to jednostavno nije fer prema njoj jer ako ti srce pripada nekom drugom a ne osobi sa kojom si to je onda samo mucenje i sebe i te druge osobe.Zato mislim da ljudi koji ne rasciste sami sa sobom nisu spremni na novu vezu jer ce samo povrediti nekoga do koga ce im posle mozda stati kad ga povrede i ohlade se o stare osobe a tada je to uglavnom kraj jer ce te ta nova osoba prezirati sto si je iskoristio-la i cak i da ti predje preko toga da vise ne volis staru osobu tu nikad nece biti prave ljubavi tj to je od samog pocetka osudjeno na propast
uostalom zamisli kako bi se ti osecala kad bi tebe neko iskoristio samo da bi zalecio rane od stare ljubavi ili bio sa tobom dok se ne pomiri sa starom ljubavi,zamisli samo!!!
Najverovatnije bi mrzela tu osobu iz dna duse i bila bi jako povredjena i razocarana zar ne?

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Biti sa deckom/devojkom a ne voleti ga!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon