www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Produzena erekcija....
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nightmare je napisao/la sledeće:

Ja sam jednom prilikom mislio na jednu scenu sa sahrane. Sta sve covek mora da uradi da bi obe strane bile zadovoljene Rolling Eyes


Pocinjem da se plasim o cemu moj dragi razmislja Sad


 
lfabjana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve ovisi ja kadkad mogu i dva do tri puta za redom a kadkad samo jedan jer mi se mali vise ne dize. a sta se tice produtzene er.... mozak pustim na pasu pa ona moze radit sta oce a ja necu svrsit
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 10:46 am    Naslov poruke: sretni Na vrh strane Na dno strane

ja mogu kazati da smo ja i moja devojka srecne osobe jer pored svega lepog sto nam se desava upraznjavamo svaki dan ama bas svaki dan sex nekoliko puta na dan.
ja se ne hvalim ali posle ejakulacije mogu odmah poceti sa snosajnim kretnjama jer mi ud ne spada vec je i dalje krut, ali moram vam reci da je to iskljucivo zahvaljujuci tome sto moja devojka ima pre svega lepe cvrste zdrave ciste i kao najbitnije duge nokte na nogama posebno palac.
mene to strahovito uzbudjuje i lud sam za tim.dovoljno je da posle ejakulacije samo popusim njene palceve i on je opet krut kao kolac i tako jos najmanje dva tri puta.cini mi se da kada bi imali toliko vremena da bih mogao konstantno svakih desetak minuta celi dan se sexati i uzivati.
ovako zbog obaveza uradimo to tza par sati svaki dan u sto kazu cugu.
zaista ne bih mogao da zamislim zivot bez nje i njenih lepih dugih nokata na nogama.
pozdrav
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sto duze to bolje...ako je on za drugu rundu onda je i cura Razz
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sada cu vam dati jedan, doduse malo ilegalan nacin za produzavanje seksualnog odnosa, a to je "snow" u strogo ogranicenim kolicinama, jer u takvim situacijama usporava cirkulaciju krvi tako da penis ne dobija onoliko krvi koliko mu je potrebno za erekciju... samo pazite da ne preterate, jer ako preterate onda ce vas misko da bude "nezainteresovan" i nece ga moci podici niko zivi, a i tada vec postajete narkoman! Smile
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar nije lepse ispusiti cigaru i sacekati da prodje tih 10 min?
 
mrakodol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Nov 2004
Poruke: 86

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako se pod tim konta da mi seks prosjecno traje od 2 do 3 satat(bez predigre), zasto bi onda produzavao..kad smo oboje pali od umora nakon toga...
 
Sexy_Amy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 138
Mesto: Wien-Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mog deckica je i nakon svrsavanja nekada jos cvrst i mozemo da nastavimo, ali nekada ne moze...
 
rothmans
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Jan 2007
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je stvar trenutnog raspolozenja ,nekada pada potpuno a nekada je neunistiv.Da ne preterujemo,ipak je uglavnom potrbna pauza!
 
Vista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 56
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da je to vise stvar raspolozenja jer nekad mozes odmah nakon prve runde bez pauze u drugu a nekad cigara i malo predaha ... kako kad

_________________
Resistance Is Futile. You Will Be Assimilated!
 
cica_sanelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Maj 2009
Poruke: 42
Mesto: u Njegovom srcu

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da tih 10min čekanja ne igra sad neku ulogu...taman desetak minuta ponovno namijenjenje samo za mene

_________________
~Markova mala~
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 03, 2009 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Bogu, cesto sam jedan od onih sretnika koji odmah nakon ejakulacije mogu da nastavim i da minimum jos jednom dodjem do vrhunca...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Produzena erekcija.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon