www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi Harry Potter!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ama sve su te knjige glupsot ssamo se dzaba vrijeme gubi,to su vise knjige za malu djecu da im malo masta proradi


_________________
znam da nista ne znam
 
lil' devil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mada se slazim sa vecinom da je knjiga fantasticna, moram da priznam da knjige o Hariju Poteru vise nisu decije.
Prve dve knjige, eventualno i treca, bile su odlicno stivo za klince, mislim magican svet i tako to, ali vec posle trece desava se prvo ubistvo, a po mom misljenju, deca ne bi trebala da citaju o smrti, suvise je stvarn, ako znate sta mislim.
Plus, sesti deo je nekago probudjujuci, osvesti nas da je on ipak samo decak, ali decak predodredjen za nesto posebno...
Suvise filozofiram, znam, ali sta cu takva sam... Wink

_________________
"Zasto su me stalno progonili i pokusavali da uguraju u one iste kalupe koji su njih same ucinili nesrecnim?"
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 4:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo sam danas završila sa čitanjem knjige, i mogu reći da sam se pošteno isplakala... Crying or Very sad
Iako mi je drugarica unapred rekla da će Dambldor umreti, ipak sam plakala kao kiša! I tako sam se razočarala u Snejpa, jer mi je on oduvek bio miljenik, a sad...uf!
Knjiga mi je fenomenalna, za razliku od 5.dela (koji mi se jedini nije baš nešto posebno svideo).
Sve u svemu, svima nam je jasno da će 7.deo biti booooooom...jedva čekam!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
totti1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 40

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm gledam ove silne postove i pokusavam da skapiram sta ljudi vide u Harry POtteru....Hm pa izgleda da cu morati procitati sve knjige a ne samo ocajni pocetak prve...
 
Lily390
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 68

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosad sam pročitala svih pet knjiga, a za ovu šestu nisam čula baš pozitivne kritike. Svejedno ću ju pročitati.
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li neko knjigu u pdf formatu ali na srpskom?

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 8:11 am    Naslov poruke: R.A.B? Harry potter Na vrh strane Na dno strane

SPOILERS


Ko zeli da diskutuje misterioznog RAB u novoj (6oj) hp knjgi?

Na wikipediji, misle da je jako dobra sansa da je to regulus A. black, sirijus-ov brat. Mada borgin i burkes teorija zvuci dobro meni. Aj da vas cujem sad.

O i link za one kojima se cita.

http://en.wikipedia.org/wiki/R.A.B.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@zmaster1911: nisi morao da otvaras novu temu, prebacio sam je ovde, tj. spojio.

_________________


 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok 8)

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Mara_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 18
Mesto: ZAJECHAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam sve knjige Harry Pottera, i obozavam ih. Zadnji deo sam procitala za 24h, i skroz mi se dopala knjiga.
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako, ja OBOŽAVAM H.Pottera. Ja sam procitala svaki dio po 10ak puta. I svaki put mi je isto zanimljivo.
Nedavno sam procitala sesti dio, i malo me razocarao. Sad Jer je ubijen jedan od glavnih glumaca. Ali nema veze, vazno da je Harry jos ziv.
Jako mi je zao sto ima jos samo jedan dio, jer meni je bas zabavna knjiga.
I stvarno, uz nju se najlakse opustam, jer ne mogu na nista drugo da mislim osim na to... 8)

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

J.K.Rowling je u jednom intervjuu rekla da je RAB Sirijusov brat Regulus Black. Ja lično čiatala intervju na Mugglenet-u.Znači misterija razrešena... Wink

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Novi Harry Potter! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon