www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi Harry Potter!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
dobrisrecko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 27
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Harry je najbolji deciji junak ikad smisljen! Fora je sto se i odrasli primaju na magiju, caroliju i trikove.........pa tako i ja! Super je, iako jedva cekam sledeci deo, ne mogu da verujem da ce to biti poslednji. Bice mi zao........mada nikad mi nije dosadno da ga ponovo citam!

Dete u dusi


 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 20, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam HP.Sesti deo me mnogo razocarao zato sto Dambldor umire.Pocinje da nervira ona knjizevnica J.K.R.Razmisljam da li da procitam 7 deo.Ako je Dambi zaista mrtav nece biti interesantno.
Slobodno prokomentarisite da se mnogo primam na ovo,ali sta cu Laughing
Ko' sto rece decko iznad:"Dete u dusi" Smile

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa poenta je u tome da Harry zajedno sa Hermionom i Ronom pobjedi Lord Vlodemorta,to je Roling davno izjavila da je Harry u njenom srcu i da ne moze nista da mu se dogodi(neki su cak pricali da ce u poslednjem sedmom dijelu da Harry umre,ali naravno sve su to gluposti).Dambldor je znao da ce da umre jer je vidio da Harry moze sam da pobjedi Voldemorta,zato je Harry-a zamrznuo kad je Draco pokusao da ga ubije,ali ipak je i Draca uspio da ne napravi ubicom sto mu je bio cilj,zato je u Dogovoru sa Snejpom sve ispalo kako treba,zato je i Snejp zurio da stigne do Draca i Dambldora da bi ga Snejp ubio da ne dozvoli da Draco postane ubica.
Sedmi dio ce da bude extra i jedva cekam da izadje
 
vtb:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 213
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 4:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dambldorova smrt ... Razocarana cu da citam sedmi deo ... U nadi da ce da se desi cudo u svetu magije koje ce makar na trenutak da ga vrati medju zive ... Rolling Eyes

_________________
"Mislim da neke misli treba da ostavim u mislima"
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super su sve knjige,za mlade,mastovite..
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo za ljubitelja HP-a jedan forum Hogwarts Balkan

_________________
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je nasmijesnije bilo kad sam cuo da Glumas koji tumaci u filmu ulogu Dambldora je popizdio sto je njegov lik samo do 6-te knjige,i molio je JKR da povodom toga nesto preduzme,da kao ozivi u 7-om dijelu Smile))))
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da ce Dambldor oziveti,ali ono sto je mene bar malo utesilo jeste njegov portret u kabinetu,valjda ce taj portret moci bar malo da ucestvuje

A Snejp me je bas,bas razocarao i mislim da su, ako je on stvarno takva zloca, nekakva obmana i ilzija, i ako sam vec (a i to sam jedva uspela) prihvatila da je Dambldor mrtav ne zelim da prihvatim i to da je bio u zabludi sve vreme

Mada ona teorija o dogovoru Snejpa i Dambldora zvuci malo previse napregnuto, pogotovo zbog Dambldorovih poslednjih reci i opisa kako je to izgovarao

Sto se tice komentara kako je knjiga razvodjena i sl. , moje misljenje je da nije ni bolja ni losija od drugih vec samo da je prilicno drugacija

Ono sto bi me skroz razocaralo jeste ako Hari na kraju strada, ali ne verujem da ce tako biti. Takodje, bilo bi uzasno da stradaju Ron ili Hermiona

I za kraj da primetim da filmovi nikako ne mogu da se porede sa knjigom, da su milion puta gori, i nekako cudovisni i odbojni. Ono sto mi kod toga prvo pada na pamet je izgled Crvorepa,koji je blago receno odvratan i skroz vestacki. Kad sam gledala cetvrti deo u bioskopu samo sto nisam zaspala, toliko je smorio
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se jedva nakanila da pogledam barem jedan film tog Hari Potera i uspjela sam ga pregledati ali s prekidima. Nikako mi taj film nije odgovarao i bio mi je jako dosadan.

Samim tim sam odustala i od čitanja knjiga te vrste.

Meni te vrste knjiga su prava gnjavaža i bajke za malu djecu..

Ali ipak to je samo moje osobno mišljenje Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima pravo na svoje misljenje,mada cinjenica je ta da su filmovi dosta losiji od knjige,da je masu toga izostavljeno,evo ja se nadam da ce posle 5-tog filma rezisersku palicu da preusme M.Nigth Shalaman majstor za tu vrstu zanra,koji je rekao da mu je zao sto nije prihvatio taj posao jer je snimao drugi filmu tom trenutku,ali nada se da ce mu dozovliti ako ne zadnja dva,barem zadnji dio
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivonas je napisao/la sledeće:
Ne verujem da ce Dambldor oziveti,ali ono sto je mene bar malo utesilo jeste njegov portret u kabinetu,valjda ce taj portret moci bar malo da ucestvuje

A Snejp me je bas,bas razocarao i mislim da su, ako je on stvarno takva zloca, nekakva obmana i ilzija, i ako sam vec (a i to sam jedva uspela) prihvatila da je Dambldor mrtav ne zelim da prihvatim i to da je bio u zabludi sve vreme

Mada ona teorija o dogovoru Snejpa i Dambldora zvuci malo previse napregnuto, pogotovo zbog Dambldorovih poslednjih reci i opisa kako je to izgovarao

Sto se tice komentara kako je knjiga razvodjena i sl. , moje misljenje je da nije ni bolja ni losija od drugih vec samo da je prilicno drugacija

Ono sto bi me skroz razocaralo jeste ako Hari na kraju strada, ali ne verujem da ce tako biti. Takodje, bilo bi uzasno da stradaju Ron ili Hermiona

I za kraj da primetim da filmovi nikako ne mogu da se porede sa knjigom, da su milion puta gori, i nekako cudovisni i odbojni. Ono sto mi kod toga prvo pada na pamet je izgled Crvorepa,koji je blago receno odvratan i skroz vestacki. Kad sam gledala cetvrti deo u bioskopu samo sto nisam zaspala, toliko je smorio

J.K.Rowling je potvrdila da je Dambldor definitivno mrtav.
Sto se knjige tice ne mozemo da kazemo da je losija od drugih,jer svaka je nastavak predhodne tj. prve i odlicno je Rowling to odradila.
Poceo sam ponovo da citam knjige i zapazio u prvu knjigu da Snejp-u je Harryev otac spasio zivot i zato je on pokusavao da spasi Harrya u prvi dio,takodje Crvorep koji je vjerni sluga Voldemorta,duguje Harryu zivot,jer je Harry njemu spasio zivot u trecu knjigu.
Ipak ostaje da se nagadja ko je RAB,da li je Sirijus zaista mrtav,jer ono ogledalo koje harry ima ipak nesto predstavlja,Dambldor koji je toliko vjerovao Snejpu,umire od njegove ruke,plus J.K.Rowling je vec izjavila dok je bila u Nju Jork(zajedno sa Jhon Irvingom i Stephenom Kingom),da je "ubila" dva glavna lika,naravno kaze da je tako planirala od samog pocetka.
Spekulise se da je jedan od njih Hagrid(mislim to je predpostavka Stephena Kinga koji je iz razgovora sa J.K.Rowling dosao do toga zakljucka),a za drugoga se nista ne zna,samo mozemo da nagadjamo.
Ja se i dalje nadam da je Snejp na Harryevu stranu i pored svega sto je uradio(razocarao bih se kad bi stvarno bio protiv njega)
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam čitala ja mislim prvu i drugu ali je zato moj buraz od mene za svaki rodendan dobio jednu i za zadnji posljednje 2 tako da ima svaku i svaku je pročitao po nekoliko puta ukjučujući i tolkiena i njegove gospodare prstenova

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Novi Harry Potter! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon