www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Car Hi-Fi?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
go2run
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Car Hi-Fi? Na vrh strane Na dno strane

Ima li nekog da se time bavi ovdje? Za moderatore: TRAZIO SAM pod imenom "car hifi" i nista nisam nasao. Zato otvaram ovu temu i da mi ne "zajasite" Smile odmah i da mi kazete da ima vec nesto slicno tako ovdje.

Dakle, jel ima (a sigurno ima) ljudi ovdje sto to vole, sto se time bave, sto uzivaju u tome? Pa da krenemo diskusiju sta valja, sta se isplati, sta dobro zvuci, sta je skupo/jefitno....itd.

Bas me zanima...



_________________
Mrzim cetnike, al srbe volim (koji su ljudi naravno)
 
lfabjana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 12:42 am    Naslov poruke: muzika Na vrh strane Na dno strane

evo ja se bavim time iz cistog hobia cilu muziku sam sam kupia pospaja i sve svira kako triba .ta zelja mi je ve veca i veca iako neman dovoljno prihoda da sve ostvarim.to je skup sport jednom mi je reka prodavac u ducanu.tocno kako se kaze koliko para toliko muzike
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@go2run & lfabjana...

Zamolio bi privatne razgovore da vodite preko PP, zato i to postoji a ovde da date drugim clanovima priliku da pricaju o muzici u kolima...

Hvala na razumevanju!
 
lfabjana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem ponovo...... iman radio od alpine 4x60,prednje zvucnike od rockforda ,nova punch serija.imas dva visoka po zvucniku tako da ih mos vadit stavljat drugdi ili ih ostavit da stoje na njemu,iman elipse od dls-a one su u rangu s rockfordom,iman dva pojacala jedno je od rokforda 2 kanalno samo za woofer a drugo od magnata 4 kanalno za elipse i prednje zvucnike.woofer je no name marka jer su ga kinezi prozvodili za magnata onda im je isteka ugovor i onda su ga oni sami distribuirali.i jos iman kondezator od po farada ,ali mi je malo triba mi bar od 1 farada
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam CD/Mp3 player Pioneer DEH7500MP 4x50w+daljinac, Pioneer TS-A6020 360w četvorosistemske elipse.Imam i pojačalo Pioneer 2x100w ili 1x200w ali ono nije još u kolima jer nemam woofer.Planiram da kupim Pioneer woofer TSW306C od 800w pa kad sve to spojim biće bruka.

Neka mi neko kaže dali je dovoljno jako pojačalo gore navedeno za pomenuti woofer tsw306c ili mi treba jače?

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
lfabjana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tribalo bi ti malo jace pojacalo mos ti njega spojit i na to ali ti nece radit onako dobro kako bi radilo na drugom pojacalu
 
-JD-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 8
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 05, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sta ja imam:

headunit: Kenwood KDC-W4527Y
amp: Kenwood KAC-8401
rear: Kenwood KFC-7189ie
amp2: Kenwood KAC-8151D
subs: 2x Kenwood KFC-W3009


@N_E_R_O_N definitivno ti treba jace pojacalo, ako hoces da taj woofer radi kako treba. Trazi nesto sa 300-400W RMS.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sta ima moj brat u Mercedesu 560SEC.
Kenwood cd player, napred 3 para Kenwood trosistemaca, nazad 2 para Kenwood elipsi, 2 Kenwood visokotonca na sredini, 2 Magnat subwoofera od 800W, 2 pojacala Phase i Ground Zero digitalni kondenzator od 1F

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se neko razume u Pioneer ozvučenje neka mi napiše koje pojačalo novije genereacije bi normalno guralo jedan wofer oznake TSW-306C (1000w max) ili TSW-305C (800w max) dvokanalno ili četvorokanalno

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
DjIvO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam u BMW-u 530d, Pioneerov DVD Player, onda imam 2 Sony XPLD Pojacala po 1000 Wati i onda jos jedan od MAC Audio isto od 1000 Wati. Pa imam dva Subwoofera od Sony-a XPLD po 1000 Wati koje sam ugradio u jednu drvenu polcu, i jos jedan od MAC Audio isto 1000 Wati. 3000 Wati Muzike imam. uz oto sam uzeo 3 Regulatora za Strujo za svako pojacalo. I to je to
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Sony m630 cd plejer sa daljinskim,napred imam 2 pioneer-ova dvosistemca + dva visokotonca a pozadi imam dva pioneer-ova cetvorosistemca od 180w,i pioneer-ovu pumpu u gepeku,ali mi je pojacalo ocajno neko magnatovo ali je vec ispustilo dusu,tako da cim dodjem do kakvih para sa strane moram kupiti pojacalo. Rolling Eyes

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve ste neki besni hehe. Kod mene je sve kako sam ga kupio:

Pioneer deh 7600 mp i 4x50W Pioneer zvucnike


_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Car Hi-Fi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon